*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #271
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #272
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      Algselt postitas jasssass Vaata postitust
      2012. aasta uuring leidis, et keskmine eestlane kõnnib aastas 1450 km.
      Teine uuring leidis, et eestlased joovad keskmiselt 83 liitrit õlut aastas.
      Seega, keskmine kulu on 5,7 liitrit sajale.
      Peaks enda viimase kuu keskmise kulu sajale välja arvutama.
      Paar pudelit siia - sinna umbkaudu ikka mäletab.70cm keskmine samm.10 000 sammu 7km.Võta mobiililt sammulugeja.

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #273
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
        Peaks enda viimase kuu keskmise kulu sajale välja arvutama.
        Paar pudelit siia - sinna umbkaudu ikka mäletab.70cm keskmine samm.10 000 sammu 7km.Võta mobiililt sammulugeja.
        Kui midagi puusse ei pannud siis umbkaudse arvutuse järgi peaks eelmise nädala kulu olema 125 liitri sajale

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #274
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          Õlledes arvestatuna on mul viimase 2 kuu kulu 0 sajale. Veini ikka midagi on joodud.
          Aga üldiselt väga palju joomine ei muutu vist Eestis niipea mittelahedaks.

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #275
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Õlledes arvestatuna on mul viimase 2 kuu kulu 0 sajale. Veini ikka midagi on joodud.
            Aga üldiselt väga palju joomine ei muutu vist Eestis niipea mittelahedaks.
            Ei tahtnudki lahe välja paista, lihtsalt tõdesin fakti ja jäin peale arvutust mõtlema, et aeg oleks jooksmas käima hakata-õllest muidugi ei saa loobuda
            Lähen häbenen nüüd nurgas.

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #276
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
              Kui midagi puusse ei pannud siis umbkaudse arvutuse järgi peaks eelmise nädala kulu olema 125 liitri sajale
              Tuleb diislit tarbida, kulu 100km-le langeb oluliselt :D

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #277
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                Ei tahtnudki lahe välja paista, lihtsalt tõdesin fakti ja jäin peale arvutust mõtlema, et aeg oleks jooksmas käima hakata-õllest muidugi ei saa loobuda
                Lähen häbenen nüüd nurgas.
                Ei pidanud otseselt sinu posti silmas, endal sama teema, siiamaani kõik lood, mida sõpradega meenutame ja naerame, on suht koomas peaga tehtud.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #278
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***



                  krt, naersin nii, et pisar silmas.
                  silme ette viskas midagi jackassi video laadset

                  Comment

                  • v@iko
                    Julm Donk
                    • Jan 2010
                    • 82

                    #279
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                    http://m.epl.ee/article.php?id=66622293

                    krt, naersin nii, et pisar silmas.
                    silme ette viskas midagi jackassi video laadset
                    Härra Looduse etteaste tipnes sellega, et ta hüppas loo ajal äkitselt bändi sekka ning karjus mikrofoni saksa keeles. Oli raske aru saada, mida ta täpselt ütles, kuid tema lühikõne lõppes üleskutsega kaasa laulda (mängisime parajasti instrumentaallugu). Huvitava etteaste tegi ka abilinnapea Ardo Agasild, kes leidis, et hea mõte oleks kontserdi ajal muusikutele lavale pirukaid tuua ning neid neile suhu toppida, kuna nende käed olid pille mängides tol hetkel tööd täis.
                    Korralik promill ikka härradel sees :)

                    Comment

                    • v@iko
                      Julm Donk
                      • Jan 2010
                      • 82

                      #280
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      Loodus vastab küsimustele nii :
                      Palju te enne joonud olite?

                      Kes seda oskab öelda? Toonitan veelkord, see oli hansamelu, kus kõik olid väga rõõmsas meeleolus. See oligi selline lõbus pidu. Erakorraline, mida polnud päevaplaanis ette nähtud.

                      Te ei mäleta enam, kui palju õlut läks või milles asi on?

                      Kuulge, te Õllesummeril käisite?

                      Ei käinud.

                      Siis te ju ka ei saa mäletada, aga kolm kuud tagasi sündinud asju, selliseid inimene tavaliselt meeles ei pea ju. Ütlen veelkord, täna ma rohkem seda teemat ei kommenteeri. Ma olen öelnud, mul on kahju, et see nii juhtus ja ma vabandasin ansambli ees ja vabandasin ka kõigi teiste ees, keda see riivas.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #281
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        Kõik õige ju.
                        Ega siuksele simmanile mingit aabitsapoissi ei lähe panema.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #282
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Kõik õige ju.
                          Ega siuksele simmanile mingit aabitsapoissi ei lähe panema.
                          Kui sa oled vastaval positsioonil ning lähed seda positsiooni kuhugi esindama, (nagu ma artiklist aru sain siis ei mindud lihtsalt sõpradega Saksamaale vaid linnavalitsuse saatkonnaga) pole mitte mingil juhul akspeteerita nina täis tõmmata.

                          ***
                          Kas siin kellelgi Facebooki ticker (see üleval paremal nurgas olev newsfeed) tänasel päeval töötab?

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #283
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            Kui mul oleks valida, kellega luurele minna: kas keegi, kes ei roni lavale, sest muidu võib ülemuste viha ja teiste häbivääristamise alla sattuda või keegi, kes ronib lavale, sest ta lihtsalt näeb olukorda, oskab seda hinnata ja ei põe iga väikse asja pärast, siis ma valiks viimase. Kuigi see tegu iseenesest mingi eriline tegu pole ju- tavaline mällari case igal simmanil.

                            Comment

                            • bauss
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 737

                              #284
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                              ***Kas siin kellelgi Facebooki ticker (see üleval paremal nurgas olev newsfeed) tänasel päeval töötab?
                              ei tööta

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #285
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Kui mul oleks valida, kellega luurele minna: kas keegi, kes ei roni lavale, sest muidu võib ülemuste viha ja teiste häbivääristamise alla sattuda või keegi, kes ronib lavale, sest ta lihtsalt näeb olukorda, oskab seda hinnata ja ei põe iga väikse asja pärast, siis ma valiks viimase. Kuigi see tegu iseenesest mingi eriline tegu pole ju- tavaline mällari case igal simmanil.
                                See pole point ju. WTF

                                Comment

                                Working...