Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***
ma ei mõelnudki midagi imestavat selle kohta, et pokkerit ei mainita oma tegevusalana. Küll aga oli siiras imestus selle peale, et seltskonnas on vaja ennast finantsanalüütikuks nimetada. Ja just et need read kirjutas Fab, kes tundub ise juba piisavalt erudeeritud ja tark kutt ning kes arvatavasti ei peaks mingeid cover-storysid välja mõtlema.
My bad kui tegelikult on ka finantsanalüütik :)
ma ei mõelnudki midagi imestavat selle kohta, et pokkerit ei mainita oma tegevusalana. Küll aga oli siiras imestus selle peale, et seltskonnas on vaja ennast finantsanalüütikuks nimetada. Ja just et need read kirjutas Fab, kes tundub ise juba piisavalt erudeeritud ja tark kutt ning kes arvatavasti ei peaks mingeid cover-storysid välja mõtlema.
My bad kui tegelikult on ka finantsanalüütik :)
Comment