---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #196
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Maksad 5k euri, et veel remondile 5k maksta ja pärast 5k eest maha müüa :D

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #197
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
      Seitsmendal pildil kellegi hammas või kasvavad autos seened. Üpriski meeleheitlik kuulutus, mille sarnase õnge läks arvatavasti ka hetkeline müüja :D
      india pähkel äkki

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #198
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Tegelikult on päris norm tehing, päris palju asju saab kaasa: Kohvitopsi, müüja tossu, pool pakki pabertaskurätte, koerakarvu, india pähkel või näts, värske ajalehe, CD plaadi, poksikindad v vererõhuaparaat, krt teab mis seal pardakas on, pagassist võib lisaks veel midagi leida, mingi föön v jorn taga põrandal, mõned tsekid ja klaasipesuvedelik. igati norm tehing, Maximast ei saa nii palju asju kätte korraga.


        "Autot kasutatud VIP klientide transporteerimiseks" :D Mõni VIP elanud seal aastast 2007, nüüd kolis välja
        Last edited by jasssass; 08.07.13, 10:39.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #199
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
          Tegelikult on päris norm tehing, päris palju asju saab kaasa: Kohvitopsi, müüja tossu, pool pakki pabertaskurätte, koerakarvu, india pähkel või näts, värske ajalehe, CD plaadi, poksikindad v vererõhuaparaat, krt teab mis seal pardakas on, pagassist võib lisaks veel midagi leida, mingi föön v jorn taga põrandal, mõned tsekid ja klaasipesuvedelik. igati norm tehing, Maximast ei saa nii palju asju kätte korraga.


          "Autot kasutatud VIP klientide transporteerimiseks" :D Mõni VIP vist elanud seal aastast 2007, nüüd kolis välja
          Suht kägar kuulutus jep. Lisainfo on muidugi kuldne, kiidetakse autot taevani.

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #200
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]



            Ei oskagi midagi arvata sellisest riigist.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #201
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Lahe põhjus auto suvalisel hetkel läbiotsimiseks: teil on külmik, seal võivad puuviljad olla.

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #202
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                http://www.youtube.com/watch?v=u4Ku17CqdZg

                Ei oskagi midagi arvata sellisest riigist.
                Usas elab 11+ miljonit illegaalset immigranti + Usa kõige vihatum riik maailmas.
                Eks tüütu ole, aga kuidagi ju peab kindlaks tegema kes on kes.


                On riike maailmas kus saad teatud sõnade eest kärmelt surmanuhtluse,
                või kui oled valet usku või mitte üldse mingit usku siis saad massilist diskrimineerimist.

                (inimesed võiks sellistele riikidele ka tähelepanu pöörata )

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #203
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Am I being detained or am I free to go?

                  See on lause, mis jooksutab kõikidel mentidel ajud kokku :D.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #204
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                    Usas elab 11+ miljonit illegaalset immigranti + Usa kõige vihatum riik maailmas.
                    Eks tüütu ole, aga kuidagi ju peab kindlaks tegema kes on kes.


                    On riike maailmas kus saad teatud sõnade eest kärmelt surmanuhtluse,
                    või kui oled valet usku või mitte üldse mingit usku siis saad massilist diskrimineerimist.

                    (inimesed võiks sellistele riikidele ka tähelepanu pöörata )
                    Jah Srawberry, pööra ka neile riikidele tähelepanu.

                    Comment

                    • EestiAA
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1132

                      #205
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Jah Srawberry, pööra ka neile riikidele tähelepanu.

                      Ei mõeld Maasikat selle all.
                      Vaatasin, et video on saanud 1,2 mil hitti.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #206
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                        http://www.youtube.com/watch?v=u4Ku17CqdZg

                        Ei oskagi midagi arvata sellisest riigist.
                        Ma ei saa sellele teemale pihta... 2+2 's ka mingi USA politseinik andis nõu inimestele, keegi oma olukorda kirjeldas siis seletas, et rääkisid seal liiga palju ja ei oleks pidanud nendele küsimustele vastama jms... Mis point sellel on? Kas see on mingi protest eesmärgiga, et sellised checkpointid ei ole tegelt seaduslikud ja need lõpetataks? Miks ma ei või rääkida politseinikuga nagu inimesega? Või protest selle vastu, et liiga palju debiilseid, ebaolulisi küsimusi küsitakse ohvitseride poolt?

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #207
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          >> Miks ma ei või rääkida politseinikuga nagu inimesega?

                          võid kui tahad*

                          aga kui ma ei taha ja ütlen et i do not want to answer any questions just to go my way siis pole neil ka vaja hakata.. well vaata videot

                          *kuid ma väga soovitan mitte rääkida midagi nendega

                          vt videot https://www.youtube.com/watch?v=6wXkI4t7nuc

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #208
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Ma ei saa sellele teemale pihta... 2+2 's ka mingi USA politseinik andis nõu inimestele, keegi oma olukorda kirjeldas siis seletas, et rääkisid seal liiga palju ja ei oleks pidanud nendele küsimustele vastama jms... Mis point sellel on? Kas see on mingi protest eesmärgiga, et sellised checkpointid ei ole tegelt seaduslikud ja need lõpetataks? Miks ma ei või rääkida politseinikuga nagu inimesega? Või protest selle vastu, et liiga palju debiilseid, ebaolulisi küsimusi küsitakse ohvitseride poolt?
                            Mina sain sellest nii aru, et nad ei ole politseinikud, kes autosid peatavad vaid lihtsalt suvalised ametnikud ala MUPO vms. Ja kuna neil seaduslikku alust ei ole inimesi kontrollida, siis võib nad nö üle lasta.

                            eelmisel aastal California.Arizonase piiril sain ka nendega natuke juttu puhuda ja passe näidata.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #209
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              Meil oli siinsamas alles natuke aega tagasi politseiriik. Päeval korraldati kinos näiteks haarang, uuriti, miks inimesed tööl ei ole, vaid kinos. Ega väga hull ei olegi selline riik nende silmis, kes sel ajal tööl olid.
                              Iga vähegi mõtlev inimene peaks aru saama, et sellised asjad ainult suurenevad. Need ei saa ju lõppeda, et ok, nüüd on kõik turvaliseks tehtud, nüüd lähme laiali. Ega usat ei vihata ja rünnata sellepärast, et nad on rikkad ja elavad hästi. Nad ei ole enam ammu rikkad ja ei ela hästi. Praktiliselt igas edatabelis on nad kusagil keskel, hariduses, tervises, hädaabi kättesaadvuses jne. Neid rünnatakse sellepärast, et nad ise ründavad teisi. Sellised teesulud panevad täiesti tavalistel inimestel katused sõitma ja hakatakse vastu. See on inimlik.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #210
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                >> Miks ma ei või rääkida politseinikuga nagu inimesega?

                                võid kui tahad*

                                aga kui ma ei taha ja ütlen et i do not want to answer any questions just to go my way siis pole neil ka vaja hakata.. well vaata videot

                                *kuid ma väga soovitan mitte rääkida midagi nendega

                                vt videot https://www.youtube.com/watch?v=6wXkI4t7nuc
                                Kui Eestis sellist asja üritaks siis ma eeldaks, et heasti saab kumminuia :D

                                Aga jah, padu anti-fooliummütsi-mehena hakkab ka juba vaikselt tunduma, et inimeste vabadusi tõmmatakse ikka päris korralikult kokku viimasel ajal. Protestina tundub normal idee, mõtlesin algul, et tehakse lihtsalt ajude koinimiseks/oma õiguste näpuga tagaajamiseks nagu USA-katel kombeks.

                                Comment

                                Working...