---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Konso
    Grinder
    • Nov 2009
    • 936

    #151
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    ketijupi saad K-Rautast vms poest osta ning luku kah.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #152
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      Jumal ikka hoiab joodikuid. ( veits mõttetut lugemist )

      Olin parasjagu maal ja tiirutasin oma põllurallikaga ringi. Mõtlesin, et lähen käin tiiru järve juures umb 4-5 km. Ühel suhteliselt ohtlikul kurvi ( alguses pikk sirge üles ja siis pikalt alla ja vasakule ) oli mingi vend kukkunud keset sõiduteed pikali. Täpselt niimoodi, et hõivas ära terve parempoolse sõidurea. Vend võib oma teist sünnipäeva tähistama hakata, kuna max pool meetrit ja oleks ta kolju ära lõmastanud. Viimasel hetkel märkasin ja tõmbasin vasakusse suunda.

      Jäin seisma, esialgu vaatasin, et see vend on küll autolt löögi saanud aga oli hoopis mudasegi. Pea üleni verine ja muid kergemaid vigastusi samuti. Endal telefoni polnud kaasas ja ära ka sõita ei saanud.. Üks möödasõitja tuli samuti lauluga ja sai ka napilt pidama me ees. Helistati kiirabisse, kust tuli vastus, et nemad purjusinimestega ei tegele ja välja ei sõida. Omaksed juhtusid ka lähedal olema õnneks ja tulid kaema, mis toimub. Kuna keegi teda transportida ei suutnud, siis ajas tolle vandi vend traktori välja ja tõstsime ta kopa sisse :D. Viidi koju kainenema..

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      '' This will hurt as hell '' said no fkin dentist ever. Kohe tõmbama :D wii
      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
      sellise asja jaoks mingi "translator" on olemas?
      http://translate.google.com/ Mis siin arusaamatuks jäi :P ?
      Last edited by VisaHing; 06.07.13, 14:16.

      Comment

      • Junken
        Lendur Sass
        • Sep 2011
        • 1039

        #153
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        sain bauhofist mingi bicycle gear spiral locki 12mm ja 100cm mingi 8mm tross sees, hea küül 5 euri eest..
        samas bauhofis oli ka spinnakomplekte sinna 30 euri kanti, algajale hea küll, kuigi ma arvan et eraldi ostest saaks ikkagi odavamalt sama kombo kokku.

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #154
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          Lol, eile tsekkasin neid Bauhofi spinnakomplekte, Fishermani omad olid vist. Tundusid ilgelt pussud, landid kah kolekallid seal. Selline pole üht ega teist valik sisuliselt.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #155
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            Algselt postitas Junken Vaata postitust
            käisin just õlga treenimas, päris hea on.. 6 harjutust

            Kui ma sinuvanune olin, siis võtsin ilma mingi trennita ühe suhkrukoti ühele õlale ja teise teisele õlale ning tegin 5 kükki.

            Päris hea oli.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #156
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Kui ma sinuvanune olin, siis võtsin ilma mingi trennita ühe suhkrukoti ühele õlale ja teise teisele õlale ning tegin 5 kükki.

              Päris hea oli.
              Kui Junken isaga koolimajja jõudis, olid Potsatajal juba kükid tehtud.

              Comment

              • WeThePeople
                Vana Tegija
                • Mar 2010
                • 1163

                #157
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Kui Junken isaga koolimajja jõudis, olid Potsatajal juba kükid tehtud.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #158
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Junken
                    Lendur Sass
                    • Sep 2011
                    • 1039

                    #159
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                    Lol, eile tsekkasin neid Bauhofi spinnakomplekte, Fishermani omad olid vist. Tundusid ilgelt pussud, landid kah kolekallid seal. Selline pole üht ega teist valik sisuliselt.
                    1 oli salmo komplekt ka... aga joogitopsi hoidjaga sai hea tuuning tehtud... super attackiga raami külge :D ei olnudpuuri ega keermepuuri käepärast.. aga kurat päris tugev jäi.. igaks juhuks 2 nipukaga ümbert kinni ka juhuks kui peaks ära murduma siis ei lenda tee peale...

                    esimesed 25km sai ka ära vändatud...
                    Last edited by Junken; 06.07.13, 21:49.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #160
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      :D keermepuur ja nipukad

                      Comment

                      • Junken
                        Lendur Sass
                        • Sep 2011
                        • 1039

                        #161
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        no mul raamis polnud neid auke ees... siis oleks pidand kuradi augu laskma ja ära keermestama et poldi saaks sisse keerata, aga nipukad for the win! ses suhtes üsna viisakas jäi...
                        tartus ikka päris head võimalused loodud jalgratturitele, uisutajatele ja jooksjatele... kasutage ära
                        Last edited by Junken; 06.07.13, 22:20.

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #162
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Viis aastat olen FB-d vältinud ja sinna mitte kasutajat teinud. Täna hommiku mõtlesin urust välja ronida ja kasutajat tehes lööb veateate: "We require everyone to use their real name on Facebook." Pean saatma neile koopia oma ID kaardist. On see tavaline või kolin oma urgu tagasi? :D

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #163
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Mina ei pidanud küll mingit ID kaardi koopiat saatma :D
                            Ilmselt ei saadaks ka :)

                            Comment

                            • elrosmeero
                              FPP Pro
                              • Jan 2011
                              • 239

                              #164
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              Ei pidanud mina ka ja pole varem kuulnud, et keegi oleks pidanud.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #165
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Küsimus: kui näiteks homme päev tulnukad tuleksid Maale. Mis neist siis saaks?

                                Ma arvan, et seda ei juhtu kunagi. Kui nad peaksid ühel hetkel end avalikustama, siis nad pandaks ju insta vangi, kuna nad on niipalju inimesi röövinud ja teinud ebaseaduslikke inimkatseid.

                                EDIT: tegelt on see ju legit küsimus. Ütleme, et kui nad ongi Maal käinud, siis kõik "tulnuka röövide ja katsete" lood oleksid tõesed. Mis siis huvitav tehakse? Miks on lubatud ühtele, aga keelatud teistele?

                                Advokaatidel vist jätkuks aastateks tööd :)

                                Comment

                                Working...