---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #166
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    no kui sa tood paraleele inimestega ja neile kehtiksid samad seadused, siis sa ikkagi ei saaks panna vangi tulnukat x, kui tegelikult röövis inimese tulnukas y.

    kuidas tulnukaid eristada?

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #167
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      Rankal on viimasel ajal huvitavad ideed tekkinud.

      Muidu see tulnukate vangi paneku katse võrduks sellega, kui (labori)rotid üritaks meid vangi panna.



      Kui veel lugenud või vaadanud ei ole, siis soovitan seda kindlasti teha.

      Comment

      • KingPeral
        Julm Donk
        • Jul 2011
        • 47

        #168
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Kas keegi skab mulle midagi titan pokkeri kohta öelda?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #169
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          Algselt postitas KingPeral Vaata postitust
          Kas keegi skab mulle midagi titan pokkeri kohta öelda?
          iPoker võrgustik, ehk eestlased ligi ei pääse. Kui just nad võrku vahetanud pole.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #170
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            :) Keegi mulle starsi kohta oskab midagi öelda?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #171
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Päris huvitav. Teadlaste arvates paneb selle kuju pöörlema vibratsioon, mis tekitatud külastajate poolt. Ei taha kuidagi uskuda, et teeb täpselt 180* ja siis pöörlemine lõpeb. Vibratsioon peaks ju teda ikkagi edasi liigutama siis või mis?

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #172
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Aga miks ta täistiiru tegema peaks? Kui sul on veevool, mis lükkab näiteks ühte silindrit, millel on tiivik küljes, siis silinder keerabki just veevooluga ennast joondu, mitte ei tee 360 kraadi.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #173
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Aga miks ta täistiiru tegema peaks? Kui sul on veevool, mis lükkab näiteks ühte silindrit, millel on tiivik küljes, siis silinder keerabki just veevooluga ennast joondu, mitte ei tee 360 kraadi.
                  Point oli see, et peale seda 180* peaks ju mingigi activity ikkagi edasi käima, kui vibratsioon on niivõrd tugev, et suudab teda pöörama panna.

                  Comment

                  • T Besoffen
                    Julm Donk
                    • Aug 2010
                    • 52

                    #174
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Hei. Kas keegi on kokkupuutunud offshore firma loomisega. Et kus ja kuidas neid teha?

                    Comment

                    • valgelendur
                      Jube Noob
                      • Oct 2012
                      • 121

                      #175
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Küsimus: kui näiteks homme päev tulnukad tuleksid Maale. Mis neist siis saaks?

                      Ma arvan, et seda ei juhtu kunagi. Kui nad peaksid ühel hetkel end avalikustama, siis nad pandaks ju insta vangi, kuna nad on niipalju inimesi röövinud ja teinud ebaseaduslikke inimkatseid.

                      EDIT: tegelt on see ju legit küsimus. Ütleme, et kui nad ongi Maal käinud, siis kõik "tulnuka röövide ja katsete" lood oleksid tõesed. Mis siis huvitav tehakse? Miks on lubatud ühtele, aga keelatud teistele?

                      Advokaatidel vist jätkuks aastateks tööd :)

                      Kokkuleppe menetlus ovb, tõenäoliselt ca 3aastat tingimisi 2aastase katseajaga

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #176
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        President Kersti Kaljulaidilt teenetemärgi saanud Palmse Mehaanikakoja omanik Anti Puusepp rääkis 2013. aastal Maalehele, et tal on oma töötajatele piinlik maksta palka, millega ta ise hakkama ei saaks. Teenetemärgi pälvimise puhul avaldame intervjuu uuesti.



                        Vend maksab töötajatele 2000 euri kuus kuskil maa kohas, räägib, et häbi maksta meestele nii vähe palka.
                        WOw..

                        Ehk saaks kuidagi täis teema kuskilt ?..saab keegi aidata ?.

                        Comment

                        • IamAllin
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 1653

                          #177
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                          http://www.maaleht.ee/news/uudised/e....d?id=66385162


                          Vend maksab töötajatele 2000 euri kuus kuskil maa kohas, räägib, et häbi maksta meestele nii vähe palka.
                          WOw..

                          Ehk saaks kuidagi täis teema kuskilt ?..saab keegi aidata ?.
                          Ei räägi, et häbi on maksta 2000€.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #178
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Häbi on meestele vähe palka maksta *

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #179
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                              Häbi on meestele vähe palka maksta *
                              jutt oli, häbi on maksta meestele sellist palka millega ta ise hakkama ei saaks...

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #180
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Algselt postitas Junken Vaata postitust
                                jutt oli, häbi on maksta meestele sellist palka millega ta ise hakkama ei saaks...
                                Mhm.

                                Comment

                                Working...