---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #346
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    Mida mauna, starsi moderaator lasi mind ft chopiga üle. Peale chip chopi numbreid muutsime diili ja leppisime kõik omavahel kokku, jorss ütles et diil tehtud ja gg. Turna lobbys on 200 taala mul vähem kui kokku leppisime ja teisel vandil ka midagi taolist, chipliidril siis sellevõrra rohkem.

    Huvitav kas support saadab mind seenele, võtab teiselt vandilt raha ära või maksab enda taskust kinni
    Usun, et maksab sulle kinni ja CL-lt ära ei võeta kui tõesti oli nii nagu sa kirjutasid. Vb oleneb veits ka sellest kui palju rake oled maksnud neile.
    Last edited by andu_andu; 14.07.13, 21:40.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #347
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      Kas kellegi tuttav on Starsis HU cashi mängija "Rensu" või keegi teab kes ta on?

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #348
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        ei tea kes ta on, aga alates mai kuust olen teda jälginud. ta mängib hommikuti enamises ja omab tõusvat joont. miks ma teda jälginud olen, sest on vist eestlastest kõige stabiilsema jooksuga tegelane ja hakan ka vaikselt ise HU katsetusi tegema.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #349
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          ei tea kes ta on, aga alates mai kuust olen teda jälginud. ta mängib hommikuti enamises ja omab tõusvat joont. miks ma teda jälginud olen, sest on vist eestlastest kõige stabiilsema jooksuga tegelane ja hakan ka vaikselt ise HU katsetusi tegema.


          E: ta istub hommikuti ka waitinglistidest ja mängib ka rexidega. aga tal on üsna sirge joon lakke.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #350
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            Millal sa teda regulariga mängimas oled näinud? :o

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #351
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Millal sa teda regulariga mängimas oled näinud? :o
              vaata hommikuti. istub alati waiting listis, ja kui fish kaotab, läheb võitjaga madistama. ma ei ole teda kunagi õhtuti näinud, alati hommiku poole.

              Comment

              • Chevy
                FPP Pro
                • Mar 2009
                • 208

                #352
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Kas kellegi tuttav on Starsis HU cashi mängija "Rensu" või keegi teab kes ta on?
                On tuttav, mis mureks.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #353
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Huvitas, kas keegi tuntud vend pokkerikommuunis, muud midagi...

                  Comment

                  • Chevy
                    FPP Pro
                    • Mar 2009
                    • 208

                    #354
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Hoiab madalat profiili jah, siin foorumis pole kasutajatki vist.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #355
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Kas kellegi tuttav on Starsis HU cashi mängija "Rensu" või keegi teab kes ta on?


                      PPs peaks tal kasutaja olemas olema, aga Eesti pokkerifoorumeid ta ei külasta pea üldse

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #356
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        Kas ongi nii amazon.co.uk tellides lisandub kõigile kaupadele VAT maks

                        Order #:
                        Delivery Method: Standard
                        Items: £84.34
                        Postage & Packing: £14.58
                        ------
                        Total before VAT: £98.92
                        VAT: £19.78
                        ------
                        Order Total: £118.70

                        VAT stands for value added tax, which is charged on goods sold by Amazon.co.uk within the European Union (EU). In accordance with the laws governing members of the European Union, Amazon.co.uk is obliged to charge VAT on all orders delivered to destinations in member countries of the EU.

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #357
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          käibemaks ju, obv, et tuleb maksta. Mõnel asjal on see hinnas mõnel mitte, tavaliselt on hinna juures pisikeselt kirjas.

                          Comment

                          • minbetmillionaire
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 363

                            #358
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                            Usun, et maksab sulle kinni ja CL-lt ära ei võeta kui tõesti oli nii nagu sa kirjutasid. Vb oleneb veits ka sellest kui palju rake oled maksnud neile.
                            Maksti kinni mõlemale, CLi taskust.

                            Comment

                            • TaistoJ
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 787

                              #359
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              Populaarne telekokk Jamie Oliver võitis lahingu ühe maailma suurima toiduketi McDonald’si vastu. Pärast seda, kui Oliver näitas, kuidas nende burgerid on tehtud, teavitas kiirtoidukett, et nad muudavad oma hamburgerite retsepti.   Jamie Oliver väitis, et hamburgerite valmistamisel kasutatavat loomaliha, mida enne seda protsessi peetakse inimtoiduks kõlbmatuks, pestakse ammoniaakhüdraadiga. “Põhimõtteliselt võetakse liha, mida muidu müüdaks odava […]


                              Artikli lõpus on video, kus Jamie Oliver näitab, kuidas mcdonaldsi burgereid tehakse. Väidetavalt muutis see midagi.
                              Huvitav, kas eestis ka sellist asja kasutatakse? Või mis rämpsu nad eesti kiirtoitudesse topivad.
                              Obv olen kuulnud, et need asjad tehaksegi luude ja muust massise, aga lõpuks see video pani mind ka mõtlema. Nii harva, kui mäkis käin, jääb see nüüd vist veel harvemaks.

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #360
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Lehm ajas burgeri isu kallale.

                                Comment

                                Working...