Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Postitasin eelmisesse offtopicu teemasse pooliku ebooki ( mingi 75% oli vist puudu lul ) Tendleri Mental Game of Pokerist.. Vaatasin, et päris paljud kakkusid selle.
Kellel huvi veel, siis see on 100% komplektne book:
Postitasin eelmisesse offtopicu teemasse pooliku ebooki ( mingi 75% oli vist puudu lul ) Tendleri Mental Game of Pokerist.. Vaatasin, et päris paljud kakkusid selle.
Kellel huvi veel, siis see on 100% komplektne book:
Comment