---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #46
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Postitasin eelmisesse offtopicu teemasse pooliku ebooki ( mingi 75% oli vist puudu lul ) Tendleri Mental Game of Pokerist.. Vaatasin, et päris paljud kakkusid selle.

    Kellel huvi veel, siis see on 100% komplektne book:

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #47
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      Bet Raise Fold online release tuli eile: http://watch.betraisefoldmovie.com/

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #48
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Postitasin eelmisesse offtopicu teemasse pooliku ebooki ( mingi 75% oli vist puudu lul ) Tendleri Mental Game of Pokerist.. Vaatasin, et päris paljud kakkusid selle.

        Kellel huvi veel, siis see on 100% komplektne book:

        http://www.upload.ee/files/3417808/T...37_29.pdf.html
        Ty Visa, oligi ammu plaanis soetada.

        Täna sai chip ka tehtud Jürisoo juures, lappasin miski 10 LK foorumit läbi ja otsustasin ära proovida, tundus solid vana :)
        Esialgu on emotsioonid head, eeldatavalt nüüd kokku 190KW, päris korralik upgrade :D:D
        Loodan, et käimakott ja turps valule vastu peavad :D

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #49
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          Hehe, mis auto sul muidu on? Aga vahe on tunnetatav peale chippi?
          Last edited by VisaHing; 01.07.13, 21:54.

          Comment

          • jasssass
            Vana Tegija
            • Sep 2010
            • 1200

            #50
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            Crysler 300C 3.0 CRD 2007 a. sai prooviks võetud. Teh andmetel 160 KW, eks ta astus niigi hästi edasi muidu. Sellel isendil on 3.0 Mersu diisel mootor peal ja mitmed tuttavad teinud mersu disladele chip-i ja siiani kõik rahul olnud. Kusjuures seda juttu ma alguses ise ei uskunud, et pärast chippi linnas 10% kütte kokkuhoid ja maantee 5%. Täna kompu jägi vaadates hakkasin uskuma, tõepoolest, nii on.

            Ja vahe on madalatel pööretel tohutu, tunduvalt erksam kui enne, Jürisoo inf oli selle mootori juures +30KW

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #51
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Nonii täna kell 15 ETV näitab Kanepi mängu.

              Comment

              • MartinGarcia
                Grinder
                • Nov 2009
                • 517

                #52
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                Nonii täna kell 15 ETV näitab Kanepi mängu.
                Tuleb kõva andmine !

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #53
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  üsna karm mänga saab olema. vaatasin tema eilset mängu williamsi vastu. tema praegune edetabelikoht (24 vist) ei peegelda tema tõelist taset. eilses mängus suutis ikka sellist taset vahepeal näidata, et peaks top 5-s olema. eriti kõva on muruväljakutel ka. kanepi taseme kõikumised on ka sellised nagu nad on. aga persse, loota tuleb. käesoleval slämil on tal vist kõige soodsamad tingimused ka loodud, enamus favoriite väljas.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #54
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    üsna karm mänga saab olema. vaatasin tema eilset mängu williamsi vastu. tema praegune edetabelikoht (24 vist) ei peegelda tema tõelist taset. eilses mängus suutis ikka sellist taset vahepeal näidata, et peaks top 5-s olema. eriti kõva on muruväljakutel ka. kanepi taseme kõikumised on ka sellised nagu nad on. aga persse, loota tuleb. käesoleval slämil on tal vist kõige soodsamad tingimused ka loodud, enamus favoriite väljas.
                    Nagu sa ütled, siis lisicki on murul ülihea. Palju neid turniire ikka murul on ning sealt see madalam edetabelikoht tuleb. Kui ma õigesti mäletan (ei viitsi väga kontrollida kuskilt), siis ta viimased 4 aastat vähemalt veerandfinaali jõudnud wimblis. Ühel aastal ka poolfinaali ning pea alati kaotanud hilisemale võitjale.

                    Samal ajal on Lisicki ise ka maru ebastabiilne. Nt Birminghamis (ka murul) kaotas juuni keskel Riskele. Kanepi tegi Riskele wimblis jällegi kaks kiiret...

                    End of the day on naiste tennis suhteliselt kohvipaksu pealt ennustamine. Loodame, et Lisickil algasid päevad ja gg

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #55
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      Nagu sa ütled, siis lisicki on murul ülihea. Palju neid turniire ikka murul on ning sealt see madalam edetabelikoht tuleb. Kui ma õigesti mäletan (ei viitsi väga kontrollida kuskilt), siis ta viimased 4 aastat vähemalt veerandfinaali jõudnud wimblis. Ühel aastal ka poolfinaali ning pea alati kaotanud hilisemale võitjale.

                      Samal ajal on Lisicki ise ka maru ebastabiilne. Nt Birminghamis (ka murul) kaotas juuni keskel Riskele. Kanepi tegi Riskele wimblis jällegi kaks kiiret...

                      End of the day on naiste tennis suhteliselt kohvipaksu pealt ennustamine. Loodame, et Lisickil algasid päevad ja gg

                      jep. samas võime loota, et vahetult enne wimblit oli kanepil päevad. ehk siis ca 15 päeva tagasi. tsüklit arvestades, ehk siis 4-5 päeva veab veel välja.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #56
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        kontaveit wimbli noortekal praegu teise ringi matsh, esimese seti võitis 6-1

                        kontaveidi rinnapartii on muidugi über.
                        Last edited by rahvavaenlane; 02.07.13, 11:41.

                        Comment

                        • Ermii
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 402

                          #57
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                          jep. samas võime loota, et vahetult enne wimblit oli kanepil päevad. ehk siis ca 15 päeva tagasi. tsüklit arvestades, ehk siis 4-5 päeva veab veel välja.
                          Hahahahaa, asjalik analüüs.

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #58
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust

                            kontaveidi rinnapartii on muidugi über.

                            Vähe sellest, et sa joller oled, oled sa ka veel pervo!!

                            Last edited by hoss23; 02.07.13, 12:44.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #59
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              ära ütle midagi, ta on juba 16+

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #60
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                ära ütle midagi, ta on juba 16+
                                Hahahahaaaa, hästi öeldud!!!

                                Comment

                                Working...