*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #91
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Mõtle parem sellele kui jama see oleks, kui lindude asemel näiteks asotsiaalid katusele ja kapotile ronivad ja kangi panevad.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #92
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #93
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Yep, marihuaana on juba miljonite elud ära rikkunud...tänu seadustele.
        Shared marijuana :D

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #94
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #95
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***



            Weed overdose .

            Epic 911 kõne =D.

            I think we are dead I realy do .
            Last edited by EestiAA; 04.06.13, 22:02.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #96
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Ma olen õnnelik, et lehmad ei lenda. Think positive :)

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #97
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                http://www.youtube.com/watch?v=CU6AVtQethw

                Weed overdose .

                Epic 911 kõne =D.

                I think we are dead I realy do .
                ROFL. Vicodin'i juures võttis asi ikka tõsise pöörde.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #98
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Mõtle parem sellele kui jama see oleks, kui lindude asemel näiteks asotsiaalid katusele ja kapotile ronivad ja kangi panevad.
                  Close up ühest sellisest

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #99
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Ment jälgib ka teemat, tshh! Interneti valvurid.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #100
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Keegi teab autorenti, mis lubaks Venemaale ka sõita ?

                      Comment

                      • raidov
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 436

                        #101
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        Algselt postitas Junken Vaata postitust
                        selle alkoga on nii et ALATI kui puhute lubatust suurema numbri välja, öelge et FOFF aparaat valetab, te tahate vereanalüüsi, hakatakse teile siis otsima vereanalüüsi tegijat, siis ALATI nõudke et nad tõendaks seda kas nad on kvalifitseeritud selleks, ja kui lõpuks saate verd andma võib see alko juba veres nii alla läinud olla, et saate puhtalt minema... (politseiniku sõnad)
                        Täiesti vale arusaam!

                        Kui just jõid ühe õlle, siis äkki läheb väiksemaks, kui hommikul jääknähud ja siis lased vereproovi võtta siis tuleb VÄGA palju rohkem, kuna hingeõhust läheb rutem välja kui verest.. tuttaval läks 0.4 to 1.7 alkomeeter vs vereproov...

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #102
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                          Paragraf 69 liiklusseadusest. (5) "Mootorsõidukijuhi, trammijuhi ja maastikusõidukijuhi ühes grammis veres ei tohi olla alkoholi 0,20 milligrammi või rohkem või ühes liitris väljahingatavas õhus 0,10 milligrammi või rohkem." Kas see tähendab, et nulltolerantsi ei ole ja palju see promillides teeb? Tegin sõbraga beti, aga politsei kliendiinfost öeldi, et on nulltolerants :D.
                          eestis on ikka alko + auto suhtes 0 tolernts. lihtsalt kui oled alla 0,2 siis on kergem karistus, üle selle juba kriminaalasi kaelas

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #103
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Algselt postitas jozik Vaata postitust
                            eestis on ikka alko + auto suhtes 0 tolernts. lihtsalt kui oled alla 0,2 siis on kergem karistus, üle selle juba kriminaalasi kaelas
                            Ema saunas rääkis või?

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #104
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              Algselt postitas jozik Vaata postitust
                              eestis on ikka alko + auto suhtes 0 tolernts. lihtsalt kui oled alla 0,2 siis on kergem karistus, üle selle juba kriminaalasi kaelas
                              Millise paragrahvi vastu eksimise eest siis karistus määratakse sellisel juhul, sinu arust ?

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #105
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Algselt postitas jozik Vaata postitust
                                eestis on ikka alko + auto suhtes 0 tolernts. lihtsalt kui oled alla 0,2 siis on kergem karistus, üle selle juba kriminaalasi kaelas
                                Alla o,2 ei olegi karistust minu teada. Võibolla öeldakse, et puhka natuke ja siis sõida edasi vms.

                                Ise puhusin pool aastat tagasi 0,09 ( jääknähud hommikul ), mis korrutati siis kahega ehk 0,18. Vaadati mulle otsa ja ma ütlesin, et: ´´Ega Te mulle selle eest midagi teha ei saa ju :)´´ ? Vastuseks: ´´Tõsi ta on, et ei saa...aga kiiruse eest teeme teile selle eest täie rauaga´´ :(

                                Comment

                                Working...