*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #856
    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    http://www.reporter.ee/2013/05/23/lo...t-sojavaelane/

    Vend annab nuga käes, käed verised sekundeid peale mõrva intervjuu juhuslikule möödakõndijale.
    Halvim lauseehitus läbi aegade? Tõmbas juhtmed päris kokku raisk.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #857
      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

      Huvitav mis saaks kui kuskil Rootsis üritaks mingi partei saada võimule loosungitega, et rohkem rätipäid riiki ei luba, ajame nad riigist välja jne? Oleks selline asi üldse lubatud ja tehtav mingitmoodi?

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #858
        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

        jep ja mõnes riigis toimubki. nt põlissoomlased jm
        e: kui rohkem huvitab, vaata nt saksamaa 33 jms
        Last edited by nikitheone; 23.05.13, 19:19.
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #859
          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

          Rootsis kui ka teistes EU riikides saavad parempoolsed parteid rohkem hääli tänu immigratsioonile.

          Üleüldse mida rohkem rätipeasid sisse voolab seda rohkem hakkavad inimesed muretsema ,et kuhu see asi lõpuks välja viib.

          Oma asi millal asi tõsiselt ja õiglaselt ette võetakse.

          E: Mida kauem asjaga venitatakse seda raskem on pärast asjaga tegeleda.
          Last edited by EestiAA; 23.05.13, 19:32.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #860
            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

            Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
            Rootsis, kui ka teistes EU riikides, saavad parempoolsed parteid rohkem hääli tänu immigratsioonile.

            Üleüldse, mida rohkem rätipeasid sisse voolab, seda rohkem hakkavad inimesed muretsema ,et kuhu see asi lõpuks välja viib.

            Oma asi, millal asi tõsiselt ja õiglaselt ette võetakse.

            E: Mida kauem asjaga venitatakse, seda raskem on pärast asjaga tegeleda.
            vsiu käskis komad panna

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #861
              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

              Eestis läheb kõik täpselt samamoodi ja mitte keegi ei saa midagi teha. Algabki sellest "toome ajusid sisse", siis "teenindussektor vajab töökäsi", "midagi pole teha, kui eestlased pole nõus siibreid tühjendama", siis mõned humaansed loosungid ja siis minnakse kõige kindlamat rada mööda, rõhutatakse sellele, kui palju majandusliku kasu me kõik saame ja piirid ongi valla.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #862
                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                Kui see tähendab, et tuleb terve posu ilusaid eksootilisi naisi siia, siis mul on raske "ei" ütelda sellele.

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #863
                  Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Kui see tähendab, et tuleb terve posu ilusaid eksootilisi naisi siia, siis mul on raske "ei" ütelda sellele.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #864
                    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Huvitav mis saaks kui kuskil Rootsis üritaks mingi partei saada võimule loosungitega, et rohkem rätipäid riiki ei luba, ajame nad riigist välja jne? Oleks selline asi üldse lubatud ja tehtav mingitmoodi?
                    See on Rootsi suguses riigis, sellises mõõtmes täiesti välistatud. Ma kujutan ette, milline materdamine igast suunast tuleks - nii riigi siseselt kui ka Euroopa Liidu ja Inimõiguste kohtu tasandilt. Sellist asja saab teha iroonilisel kombel just Araabia maades või sellistes riikides, kus demokraatia puudub.
                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    jep ja mõnes riigis toimubki. nt põlissoomlased jm
                    e: kui rohkem huvitab, vaata nt saksamaa 33 jms
                    Kas nad pakkusid nii radikaalset lahendust ? Pole nii täpselt uurinud.
                    Lõppkokkuvõtteks põlissoomlased nii palju hääli ikka ei saanud (jagati teist kohta), et koalitsiooni moodustada. Olid oma vaadetega liialt äärmuslikud, teised nendega koalitsiooni ei teinud ja maandutigi hoopis opositsioonis.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #865
                      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Eestis läheb kõik täpselt samamoodi ja mitte keegi ei saa midagi teha. Algabki sellest "toome ajusid sisse", siis "teenindussektor vajab töökäsi", "midagi pole teha, kui eestlased pole nõus siibreid tühjendama", siis mõned humaansed loosungid ja siis minnakse kõige kindlamat rada mööda, rõhutatakse sellele, kui palju majandusliku kasu me kõik saame ja piirid ongi valla.
                      Krt ei tea... Selleks, et nad Eestit Skandinaaviale eelistaks tuleb hakata rämedaid abirahasid jagama, kuidas see sinu arvates juhtuks?

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #866
                        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                        vaata ja uuri lauri, põlissoomlased on ka hullemaid. šveitsi nt
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #867
                          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                          niipea neid eestisse oodata ei ole, kliima ei sobi, abirahasid ei jagata. ja eestil, erinevalt teistest riikidest pole sõjapõgenike vastuvõtmise kohustust ka.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #868
                            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Krt ei tea... Selleks, et nad Eestit Skandinaaviale eelistaks tuleb hakata rämedaid abirahasid jagama, kuidas see sinu arvates juhtuks?
                            Juhtubki nii, nagu ma kirjeldasin. Küll hakatakse ka abirahasid jagama, kasvõi laenuga, selle kohta võib samuti stsenaariumi kirjutada.
                            Pranstlastel oli väga palju asumaid Aafrikas, mingisugune rahvuslik süütunne hakkas piinama ja lasti piirid lahti. Rootsis algas lapsendamisesest, mustanahaline laps oli sama kõva näitaja kui meil AMG mersu.
                            Võiolla on natuke liiga mustades värvides ja õnneks on eesti natuke taga euroopast, aga muudes probleemides võetakse ülikiiresti järele euroopale (vaimne ja füüsiline tervis, poliitiline laiskus, sotsialism).

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #869
                              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                              ei tulnud buumiajal negrosid siia, ei tule ka edaspidi, 10 aasta perspektiivis.

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #870
                                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                                ei tea, suht palju on neid juba tallinnas alaliselt elamas. Eks kui paisu tagant lahti pääseb see mass siis paari aastaga on neid juba tallinnas päris arvestatav protsent. Iroonilisel kombel see meid veel päästab et me nii vaesed oleme :)

                                Comment

                                Working...