*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #826
    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    Tee üks post veel, siis sul 9000 posti :)

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #827
      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

      visa hing tundub nagu 15-aastane tatt kes üritab biitijatele persse pugeda ja postitab täiesti ajuvaba paska igas teemas, aga see ainult minu arvamus. jube lugeda foorumit kui iga teine post on mingi ajuvabadus ja postcounti ülesajamine.

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #828
        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

        Täiesti lõpp kui kiiresti tglt lapsed õpivad nooremana.
        Vend käib mul teises klassis ja juba suudab ÜLI hästi hoida vestlust inglis keeles.(Inglis keel hakkab 3ndas klassis)
        See kõik tuleneb youtubest ,cartoon networkist , ja osadest mängudest.

        Minu teada pani vist Sõõruma oma lapse vene lasteaeda samal põhjusel.
        Ise vist teeks samagi.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #829
          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

          Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
          visa hing tundub nagu 15-aastane tatt kes üritab biitijatele persse pugeda ja postitab täiesti ajuvaba paska igas teemas, aga see ainult minu arvamus. jube lugeda foorumit kui iga teine post on mingi ajuvabadus ja postcounti ülesajamine.
          Minumeelest võiks postcounti üldse ära kaotada. Milleks?

          Ja imo. on sul vale inimene, keda quoteda praegu. Tseki Leitsi poste, mis ta postinud. Siis tule tagasi ja räägime :)

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #830
            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

            mitte ei tundu vaid ongi imo

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #831
              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

              Indeed.

              Ja Vandalar, mis puutub naistesse, siis äkki šeerid enda vallutusi - tahaks näha missugused siis sulle kõlbavad.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #832
                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                Indeed.

                Ja Vandalar, mis puutub naistesse, siis äkki šeerid enda vallutusi - tahaks näha missugused siis sulle kõlbavad.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                vandalari puhul on prolly nii ..

                Comment

                • TaistoJ
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 787

                  #833
                  Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                  John tuleks Taisse tagasi saata, siis saaks offtopicus muud ka lugeda kui mõnede foorumlaste üksteisele ärapanekut.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #834
                    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Almost tiltis :( Krdi 20bi alla EV ühe sessiga. Ükskõik, mis seisus ma sisse saan käe, kõik imetakse ära kokku.
                    K Ä I P E R S E V A R I A T S I O O N
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    so sad
                    -----------------------------------
                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    palun persesaaja küsi veel midagi põnevat ..
                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    tõsiselt mine persse ja ole vait juba ükskord ka .. mina tao oma peegelpildi peale pihku
                    ---
                    Algselt postitas VisaHing
                    Jeh..Svenza lubas Madisele oda kõrva visata ja mida kõike ära teha. Said tänaval kokku, olevat ilusti teretanud ja isegi naeratanud üksteisele.

                    Siukestel vendadel tuleks tõesti elu kibedaks teha live-s as much as possible.
                    Algselt postitas leits
                    mine tee siis, mis sa pasundad siin netis?




                    jne jne..
                    Last edited by VisaHing; 22.05.13, 18:16.

                    Comment

                    • Pythagoras
                      Grinder
                      • Apr 2012
                      • 589

                      #835
                      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                      Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                      John tuleks Taisse tagasi saata, siis saaks offtopicus muud ka lugeda kui mõnede foorumlaste üksteisele ärapanekut.
                      stake koht imo

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #836
                        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                        IMO ei ole see neiu midagi erilist, võibolla päriselus on kenam, kui piltide pealt tundub. Ja minu silmis selline kuulsuste külje alla (ja/või ka voodisse) pugemine mitte ei tõsta, vaid kahandab kõvasti naise väärtust. Elu24 nimetab selliseid seltskonnatähtedeks, minu silmis on nad lähemal hoorale. Less than nothing to brag about.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by sm112; 22.05.13, 19:34.

                        Comment

                        • ropka11
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1008

                          #837
                          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                          Kellel Sat siis praegu Kangur mängib otsustavat play off kohtumist RAI 2 pealt

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #838
                            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                            Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                            John tuleks Taisse tagasi saata, siis saaks offtopicus muud ka lugeda kui mõnede foorumlaste üksteisele ärapanekut.

                            Comment

                            • Avicii
                              Grinder
                              • Nov 2012
                              • 800

                              #839
                              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                              Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                              visa hing tundub nagu 15-aastane tatt kes üritab biitijatele persse pugeda ja postitab täiesti ajuvaba paska igas teemas, aga see ainult minu arvamus. jube lugeda foorumit kui iga teine post on mingi ajuvabadus ja postcounti ülesajamine.
                              olen sinuga täitsa nõus, ükskõik kuhu teemasse ma vaatan, siis kutt on seal juba mingit iba postitanud. halb hakkab!

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #840
                                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                                tee siis uus hüpe ka, eelmine ei jäänud vist hästi videole

                                Comment

                                Working...