*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #886
    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Otsin inimest, kes seadistaks hem2 hudi mu hem1 hudi järgi. Tasu kokkuleppel.
    Thinking about changing to HEM2. I have a hud that I like very much using HEM1. My question. Can I use that hud with HEM2 with the same popups? Thanks


    ur welcome

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #887
      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
      mingit vahet ei ole valgega

      on.

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #888
        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

        ty, hudi ise sain varem aga popupid olid suht pain in teh ass

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #889
          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

          Mõni autotark ka on siin ehk :) ?

          VW passat '99

          Hommikul läksin autot puldist avama ja njetu. Mitte midagi ei tee. Tegin manuaalselt ukse lahti.. Lükkasin süüte sisse. Lõi alarmi röökima, auto sain käima.

          Proovisin teise puldiga. Sama teema.

          Sai akul + klemm maha võetud 15 minutiks. Muutus nii palju, et auto käivitamisel enam alarm tööle ei hakka. Aga pult ei tee mitte midagi. Ei ava uksi, ei sulge uksi.

          Mida teha, proovida :( ?

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #890
            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

            Kas kellegil pole kontserniarvestuse mingeid õppematerjale? Eriti hea oleks kui ttü omad.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #891
              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

              Puldi patarei on äkki läbi. Teine pult vedeles kuskil kapis? Sellel võibolla juba ammu läbi siis.

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #892
                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                keegi teab kas swedis saab ka virtuaalset krediitkaarti teha ja kus?

                Comment

                • valustyng
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 450

                  #893
                  Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                  swedil pole seda minu teada

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #894
                    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                    8 päevane tsükkel( EI MITTE MUL )

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #895
                      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Puldi patarei on äkki läbi. Teine pult vedeles kuskil kapis? Sellel võibolla juba ammu läbi siis.
                      lol , doh, obv. Mul on puldile immo ka sisse ehitatud, kui patareid välja ei vaheta, ei lähe varsti üldse auto käima. Uuematel vahetatakse kogu puldi "pea" välja. 90$ *2, ei ole lõbus.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #896
                        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                        kas see on teaduslikult ka ära tõestatud, et joobes inimene kuuleb sitasti? miks on vaja joogisena kõik võimalikud nupud põhja keerata ja naabritele politsei kutsuda kuna nemad kutsusid ka politsei välja? hommikul valutasid isegi kõrvalestad.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #897
                          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                          Sest joogisena on kõigil: YOLO STYLE = MAX LEVEL :(

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #898
                            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Mõni autotark ka on siin ehk :) ?

                            VW passat '99

                            Hommikul läksin autot puldist avama ja njetu. Mitte midagi ei tee. Tegin manuaalselt ukse lahti.. Lükkasin süüte sisse. Lõi alarmi röökima, auto sain käima.

                            Proovisin teise puldiga. Sama teema.

                            Sai akul + klemm maha võetud 15 minutiks. Muutus nii palju, et auto käivitamisel enam alarm tööle ei hakka. Aga pult ei tee mitte midagi. Ei ava uksi, ei sulge uksi.

                            Mida teha, proovida :( ?
                            Mul läks ka pult lambist perse, 97' passat.
                            Aga õnneks on nii, et võtmega läheb valve alla ja lahti ilusti.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #899
                              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                              Venemaa tennisist Maria Šarapova üllatas oma bulgaarlasest poiss-sõpra Grigor Dimitrovit 22. sünnipäeva puhul 105 000 dollarit maksva Porsche 911-ga, mille ta sai auhinnaks Stuttgarti tenniseturniirilt.


                              Kadestage!

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #900
                                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Mul läks ka pult lambist perse, 97' passat.
                                Aga õnneks on nii, et võtmega läheb valve alla ja lahti ilusti.
                                Olen üsna kindel, et pole mitte perses vaid mingil põhjusel tahab uuesti tutvustamist autoga, selleks on kas esindus või mõni autovõtmetega hangeldaja.
                                Enda omal oli näiteks peale patarei vahetust ka pult tumm (vag grupi auto) aga kuidagi koba peale ukselukke lõgistades ja nuppe klikkides hakkas toimima. Olen kuulnud veel sellist asja kuidas uuesti tuttavaks teha immoga, et 1 võti on süütelukus ja teisega keerad ukselukku samal ajal kas avamise või sulgemisnuppu klikkides.
                                Last edited by timz0333; 25.05.13, 17:15.

                                Comment

                                Working...