Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
Ei tea, Tartu skinheadid on ikka üsna vaenulikud võõraste suhtes. Vabatahtlikult siia keegi pikaks elama ei jää.
Ei tea, Tartu skinheadid on ikka üsna vaenulikud võõraste suhtes. Vabatahtlikult siia keegi pikaks elama ei jää.
Comment