Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
pole 7 aastat vist ostasse loginud. ei mäletaa kasutajanimegi.
aga miks see kirja lõpp satandard on? ma pole varem saanud selliseid kirju.
pole 7 aastat vist ostasse loginud. ei mäletaa kasutajanimegi.
aga miks see kirja lõpp satandard on? ma pole varem saanud selliseid kirju.
Comment