*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #796
    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    pole 7 aastat vist ostasse loginud. ei mäletaa kasutajanimegi.

    aga miks see kirja lõpp satandard on? ma pole varem saanud selliseid kirju.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #797
      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

      Googeldasin seda AA1 inkassot. Korralikud tegelased seal pukis.


      Kas nad reaalselt üldse eksisteerivad veel? 2010 olid nad suurtes võlgades ise. lol @ inkasso oli võlgnik

      Hinnakiri on veel kroonides neil igatahes:
      Meie moto on POLE TULU - POLE KULU !

      Õigusteenus 1500.-/h
      Maksekäsu kiirmenetluse algatamine 1000.-
      Täitemenetluse algatamine 300.-
      Nõudeavalduse koostamine ja esitamine 300.-
      Võlanõude mahakandmise akt 300.-
      Last edited by VisaHing; 22.05.13, 13:29.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #798
        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        pole 7 aastat vist ostasse loginud. ei mäletaa kasutajanimegi.

        aga miks see kirja lõpp satandard on? ma pole varem saanud selliseid kirju.
        See on paljudel ettevõtetel.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #799
          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          logisin täna ühe vana meili peale sisse ja leidsin sealt igasuguseid huvitavaid kirju. viimased paar aastat on AA1 inkasso mulle iga päev kirja saatnud. väidavad, et ma olen osta.ee-le võlgu. summat ja põhjust ei nimetata. aga kirja lõpus on üks eriti lahe lause.

          Käesolev kiri koos kõikide selle lisadega on konfidentsiaalne. Igasugune käesoleva kirja kopeerimine, edastamine või levitamine saatja loata on keelatud. Kui te olete saanud käesoleva kirja eksimuse tõttu, palun teavitage sellest koheselt kirja saatjat saatja e-posti aadressil ning kustutage saadud kiri koos kõikide lisadega.

          huvitav, kas nad tegutsevad veidi ebaseaduslikult, et selline jutuke kaasas on?
          Sain ka sellise kirja, kustutasin ära.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #800
            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

            lol, nad on mulle üle 1300 meili saatnud.

            aga õnneks on vana meil mida ma ei kasuta. lasku edasi.
            Last edited by rahvavaenlane; 22.05.13, 13:33.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #801
              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              lol, nad on mulle üle 1300 meili saatnud.

              aga õnneks on vana meil mida ma ei kasuta. lasku edasi.
              Rahvavaenlane - Igaks juhuks võid maksehäireregistrisse pilgu peale heita. Vaevalt seal midagi on aga kindluse mõttes :).

              Kui oma kirjades mainisid nad OSTA.EE, siis tegelt on see võimalik, et oled võlgu.
              OSTA.EE esitab ju tagantjärgi igast arveid, kui oled midagi müünud.

              35 EUR-i pealt küsisid mult 3 EUR tagasi..Ei saanud täpselt aru, et mille eest see oli aga maksta tuleb, sest viivise % suurelt juba vahtis vastu :D

              Oksjoni komisjonitasu UUS! Clarion autokõlarid 2tk 16,5 cm ja 2 2,5cm 300W (36169870) 1 2.63 0 2.62 3.15
              Last edited by VisaHing; 22.05.13, 13:40.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #802
                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                10% fee eduka oksioni eest?

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #803
                  Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                  Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                  10% fee eduka oksioni eest?
                  Komisjonitasu vms. Lõpphind jäi 35 EUR, komisjonitasu 3,15 EUR

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #804
                    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Googeldasin seda AA1 inkassot. Korralikud tegelased seal pukis.


                    Kas nad reaalselt üldse eksisteerivad veel? 2010 olid nad suurtes võlgades ise. lol @ inkasso oli võlgnik

                    Hinnakiri on veel kroonides neil igatahes:
                    Meie moto on POLE TULU - POLE KULU !

                    Õigusteenus 1500.-/h
                    Maksekäsu kiirmenetluse algatamine 1000.-
                    Täitemenetluse algatamine 300.-
                    Nõudeavalduse koostamine ja esitamine 300.-
                    Võlanõude mahakandmise akt 300.-
                    IRV, mis moto. Täitsa haige.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #805
                      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                      tra, vaatasin maksehäireregistrist oma asju. selle osta.ee kohta pole midagi, aga hoopis üks 100 aastat vana emt-i kala on. fukk ma ütlen, pole elus emti klient olnud. aga sel ajal kaotasin passi ära ja siis olid imelikud ajad, kui ma aru ei saanud miks mul pangakontolt mingeid x summasid maha nottitakse. aga ma ei viitsinud neid tol ajal isegi uurida. per.se ma ütlen.

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #806
                        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Googeldasin seda AA1 inkassot. Korralikud tegelased seal pukis.


                        Kas nad reaalselt üldse eksisteerivad veel? 2010 olid nad suurtes võlgades ise. lol @ inkasso oli võlgnik

                        Hinnakiri on veel kroonides neil igatahes:
                        Meie moto on POLE TULU - POLE KULU !

                        Õigusteenus 1500.-/h
                        Maksekäsu kiirmenetluse algatamine 1000.-
                        Täitemenetluse algatamine 300.-
                        Nõudeavalduse koostamine ja esitamine 300.-
                        Võlanõude mahakandmise akt 300.-
                        Summad ikka eurides. See on nagu pokkeris - mida kõvem couch, seda kõrgemad hinnad.

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #807
                          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                          Unreal. 2a per face on siis elu hind siin riigis.

                          Harju maakohus otsustas täna vabastada enne tähtaega vanglast mehe, kes sõitis 2009. aasta sügisel surnuks kaks vaegkuuljast ratturit.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #808
                            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                            Korgijoodik ja veel autoroolis...tore

                            Comment

                            • Aime
                              Jube Noob
                              • May 2013
                              • 152

                              #809
                              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                              olen osta.ees üle 10 aasta müünud ning kinnitan, et tegu jah eduka oksjoni tasuga. Erinevates kategooriates erinev, suurtele müüjatele väiksem, aga muidu üle 10% ei lähe.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #810
                                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                                Algselt postitas Aime Vaata postitust
                                olen osta.ees üle 10 aasta müünud ning kinnitan, et tegu jah eduka oksjoni tasuga. Erinevates kategooriates erinev, suurtele müüjatele väiksem, aga muidu üle 10% ei lähe.
                                9% vist nagu aru saan siit.

                                Lõpphind (EURO) Komisjonitasu
                                Mitteedukas Komisjonitasu puudub
                                0.10 - 128 9% lõpphinnast
                                128.01 - 639 9% esimesest 128 euro-st, pluss 5% ülejäänud summast
                                639.01 - 6390 9% esimesest 128 euro-st, pluss 5% 128.01 - 639 euro-st, plus 2% ülejäänud summast
                                6390.01 - ... 9% esimesest 128 euro-st, pluss 5% 128.01 - 639 euro-st, plus 2% 639.01 - 6390 euro-st, plus 1% ülejäänud summast


                                http://www.osta.ee/support/index.php...t.page&id=1186

                                Lol, wtf see on.. Ma pole veel siukest bs varem näinud.

                                Kui toote hind jääb 500 EUR, siis maksad sa komisjonitasu: 11,52+18,6=30,12
                                Last edited by VisaHing; 22.05.13, 14:46.

                                Comment

                                Working...