Re: Vandenõu või mitte ?.
20 aastat tagasi mindi iraaki vabadust viima. sel ajal oli iraagil üsna ok sõjaline varustus, p-koreal oli sel ajal heal juhul paar kiskja koera välja õpetatud ja II maailmasõjaaegsed vintpüssid. ikka pooldati vaikse läbirääkimise joont. aga praegu nad konkreetselt ähvardavad tuumasõjaga!
Algselt postitas EestiAA
Vaata postitust
Comment