Re: Vandenõu või mitte ?.
EestiAA, sa räägid siin kuidas teistel rohud võtmata on, kuid vasta palun- kas sa töötad mõnes riigiametis?
EestiAA, sa räägid siin kuidas teistel rohud võtmata on, kuid vasta palun- kas sa töötad mõnes riigiametis?
Comment