Re: Vandenõu või mitte ?.
Aga praegu ongi umbes selline olukord, kus kriitik ütleb, et kuna kõik see oleks liiga mõttetu ja keeruline + liiga palju peaks olema seal vandenõus sees ja vandenõuteoreetik seda ei suuda seletada ehk kriitikul õigus ja vteoreetikul mitte.
Aga saab ka ju vastupidi, kus vteoreetik loetleb ette kahtlaseid asjaolusid ning kriitik ei oska vastata või vastab ametlikus raportis oleva asjaga ning järeldus peaks olema, et vteoreetikul õigus ja kriitikul mitte.
Algselt postitas EestiAA
Vaata postitust
Aga saab ka ju vastupidi, kus vteoreetik loetleb ette kahtlaseid asjaolusid ning kriitik ei oska vastata või vastab ametlikus raportis oleva asjaga ning järeldus peaks olema, et vteoreetikul õigus ja kriitikul mitte.

Comment