Vandenõu või mitte?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #76
    Re: Vandenõu või mitte ?.

    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Vale on see sellepärast sa pead olema vaimuhaige inimene ,et sellise vandenõu peale tulla kui on 10 korda lihtsamaid viise.
    Aga praegu ongi umbes selline olukord, kus kriitik ütleb, et kuna kõik see oleks liiga mõttetu ja keeruline + liiga palju peaks olema seal vandenõus sees ja vandenõuteoreetik seda ei suuda seletada ehk kriitikul õigus ja vteoreetikul mitte.

    Aga saab ka ju vastupidi, kus vteoreetik loetleb ette kahtlaseid asjaolusid ning kriitik ei oska vastata või vastab ametlikus raportis oleva asjaga ning järeldus peaks olema, et vteoreetikul õigus ja kriitikul mitte.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #77
      Re: Vandenõu või mitte ?.

      :D ma ütlen EestiAA on jõustruktuuride esindaja meil siin.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #78
        Re: Vandenõu või mitte ?.

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        :D ma ütlen EestiAA on jõustruktuuride esindaja meil siin.
        Ma arvasin sinust enamat, kui sul tõesti selline arvamus on. Hiljuti polnud tal imo isegi gümnaasium lõpetatud.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #79
          Re: Vandenõu või mitte ?.

          Viimati kui ma tšekkisin siis Vandalarile oli paigaldatud fääri saarte kaitsepolitsei poolt anaalsond mida Sirius-9000 planeedi tulnukad majakana kasutada saavad.

          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
          Kust vaatad?.
          Linki ehk ?=)
          On serious note.
          Inimese kes ei suuda isegi töötavaid striime leida, poste väga tõsiselt võtta ei saa antud teemadel. :)
          Last edited by Maxi; 28.04.13, 21:03.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #80
            Re: Vandenõu või mitte ?.

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Ma arvasin sinust enamat, kui sul tõesti selline arvamus on. Hiljuti polnud tal imo isegi gümnaasium lõpetatud.
            See on probably lihtsalt coverup. 3 ülikooli haridust ja kraad tuumafüüsikas. Hakkas lugema 2-aastaselt ja oma esimese romaani kirjutas peale seda, kui oli 5-aastaselt oma esimese ülikooli lõpetanud.

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #81
              Re: Vandenõu või mitte ?.

              Kõik vandenõud ühel kaardil:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #82
                Re: Vandenõu või mitte ?.

                Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                Aga praegu ongi umbes selline olukord, kus kriitik ütleb, et kuna kõik see oleks liiga mõttetu ja keeruline + liiga palju peaks olema seal vandenõus sees ja vandenõuteoreetik seda ei suuda seletada ehk kriitikul õigus ja vteoreetikul mitte.

                Aga saab ka ju vastupidi, kus vteoreetik loetleb ette kahtlaseid asjaolusid ning kriitik ei oska vastata või vastab ametlikus raportis oleva asjaga ning järeldus peaks olema, et vteoreetikul õigus ja kriitikul mitte.
                9 11 vandenõu

                Ametlik teooria.
                Vastamata küsimusi= 4-13

                Vandenõu teooria.
                Vastamata küsimusi= 5422 - 10 000

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #83
                  Re: Vandenõu või mitte ?.

                  Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                  9 11 vandenõu

                  Ametlik teooria.
                  Vastamata küsimusi= 4-13

                  Vandenõu teooria.
                  Vastamata küsimusi= 5422 - 10 000
                  kust tuleneb see info? Valik 100-200 vastamata küsimust spoilerisse palun.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #84
                    Re: Vandenõu või mitte ?.

                    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                    Muidugi saavad.
                    Su tööandja ütleb sulle nii nüüd mängid rolli 3000 inimese tapmises.
                    Sul ei oleks vastuväiteid ?.



                    Sa peaksid jah rohud ära võtma. :D.
                    Küll neid tapjaid alati leiab. Probleem on jälgede kustutamises. Kui sa saad teada, et oled osaline 3000 inimese tapmises, mida teed?

                    See ei ole ajaloos esimene ja viimane kord. Eestis osaleti kah kümnete tuhandete inimeste küüditamises/tapmises, mõtle nüüd ise seda korraldusliku poolt, kus keegi käsule vastu hakkas.
                    Kristallööl, hakati järsku juute mõrvama mööda linna, perekonnad istusid vaikselt kodus ja pöörasid pead kõrvale, kui naabrid tänavale lohistati ja ära tapeti. Samad naabrid, kellega eelmisel õhtul koos teed joodi. Sa hakkad vastu?
                    Ma võin seda nimekirja pikalt täiendada, või tahad teada eestlastest, kes ise vene pool võideldes vangilangenud kaasmaalasi maha laskmast keeldusid ja hetkega mahalaskmiskomando ette läksid? Me kõik tahame uskuda, et me olema kah sellised mehed, aga tegelikult ei ole. Tegelikult trükime delfi komme tööajast, kui kõrgemalt käsk tuleb, tuleviku helge karjääri ootuses.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #85
                      Re: Vandenõu või mitte ?.

                      Yeah, see delfi valvekommentaatorite teema on veider. Ma pidasin seda nagu mingiks vandenõuteooriaks (kuigi usutavaks ja tõenäoliseks), kuid nüüd tuligi see välja. Ning veel- mõtelge, kui palju on meil vedanud ja kui vähe on puudu sellest, et me ei saaks paljudest asjadest rääkida foorumis, sest hirm on liiga suur? Meil on praegu üsnagi haruldane olukord ja sõnavabadus ja seda tasub hinnata. Kuigi on asju, millest teatud olukordades ilmselt oleks targem rääkimata jätta ka praeguse suure sõnavabaduse juures.
                      Last edited by Vandalar; 28.04.13, 21:20.

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #86
                        Re: Vandenõu või mitte ?.

                        Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                        kust tuleneb see info? Valik 100-200 vastamata küsimust spoilerisse palun.

                        1.Kes ärandasid lennukid ?.
                        2.Kuidas hoonetesse pommid pandi?.
                        3.Miks tehti?.
                        4.MIks mitte teha lihtsamalt?.
                        5.Kuidas saad võltsida lähedastele united 93 pealt tehtud telefoni kõned?.
                        6.MIks pandi hoonetesse pommid?.
                        7.Kuidas värvati inimesid?.
                        8.Miks ärandada lennukid kui hoonetes olid pommid?.
                        9.Miks ärandada üldse united 93 kui see lampi alla kukkus?.
                        10.Kes olid eestvedajad?.
                        11Miks rünnata kaksik torne?, miks mitte midagi väiksemat ja lihtsamat?.
                        12.Kuidas osteti ära lennujaamas töötavad töötajad?.
                        13.MIs kasu Goerg Bush ISIKLIKULT sellest sai?.(ta oli juba oli multimiljokas)
                        14.Miks rünnata Pentagoni ?.
                        15.Miks mitte lavastada otse süüdi Afgaani inimesed?(et nemad võtsid lennukid).


                        Põhiküsimused suudad ära vastata siis tulistan igaküsimuse kohta 5 eri küsimust järgi.
                        Last edited by EestiAA; 28.04.13, 21:29.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #87
                          Re: Vandenõu või mitte ?.

                          Ma olen kuulnud teooriat, et sellega taheti mingeid finantstehingute jälgi hävitada ja vbl ka teatud isikuid kes liiga palju teadsid väga kõrgetel kohtadel olevate ja/või väga rikaste inimeste kohta. Ehk tegemist pidi olema VÄGA olulise persooniga, kes on võimeline nii suurt jama korraldama millegi varjamiseks/päästmiseks. Aga see on nii keeruline teema ja paljud seda tegelikku tõde ikka teavad?
                          Last edited by Vandalar; 28.04.13, 21:50.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #88
                            Re: Vandenõu või mitte ?.

                            Peale 9/11 on toimunud USA pinnal 20 terrorirünnakut, kõik on jäänud kavatsuse piiridesse. 3 nendest on avastatud kaasinimeste poolt, kes on siis näinud kahtlaselt närvilist kodaniku ja teatanud sellest. Ülejäänud 17 on FBI poolt lavastatud. See on ametlik teave, võetakse mingi mosleminoor, radikaalsete vaadetega ja lähenetakse talle ettepanekuga rünnak teha. Nagu naisment mängib prosti ja kui sa siis raha ära annad, pannakse sul käed raudu.
                            Kui noor õnge läheb, võetakse viimasel hetkel kinni ja saab eluaegse. Kohus tahab ainult lisaks, et noorel oleks ka enne FBI lähenemist piisav soov midagi korraldada.

                            Selle info valguses on 9/11 vaja; paari agenti, gruppi moslemeid ja natuke raha. Siis üks lõhkamisbrigaad ja majahaldaja nõusoleks ja sissepääsuload. Nüüd aga viimase hetke arreteerimise asemel lasta tegu ära teha. Umbes nagu juhtus minuarust Bostoni maratonil.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #89
                              Re: Vandenõu või mitte ?.

                              Umbes samamoodi kujutan mina teoreetilist 9/11 vandenõud ette. Tuleb "ullikesi" õiges suunas lükata ja siis otsustaval momendil ise (kästa) kõrvale vaadata.

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #90
                                Re: Vandenõu või mitte ?.

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                Peale 9/11 on toimunud USA pinnal 20 terrorirünnakut, kõik on jäänud kavatsuse piiridesse. 3 nendest on avastatud kaasinimeste poolt, kes on siis näinud kahtlaselt närvilist kodaniku ja teatanud sellest. Ülejäänud 17 on FBI poolt lavastatud. See on ametlik teave, võetakse mingi mosleminoor, radikaalsete vaadetega ja lähenetakse talle ettepanekuga rünnak teha. Nagu naisment mängib prosti ja kui sa siis raha ära annad, pannakse sul käed raudu.
                                Kui noor õnge läheb, võetakse viimasel hetkel kinni ja saab eluaegse. Kohus tahab ainult lisaks, et noorel oleks ka enne FBI lähenemist piisav soov midagi korraldada.

                                Selle info valguses on 9/11 vaja; paari agenti, gruppi moslemeid ja natuke raha. Siis üks lõhkamisbrigaad ja majahaldaja nõusoleks ja sissepääsuload. Nüüd aga viimase hetke arreteerimise asemel lasta tegu ära teha. Umbes nagu juhtus minuarust Bostoni maratonil.
                                Sul kindlasti mingid rohud võtmata.
                                Last edited by EestiAA; 28.04.13, 22:07.

                                Comment

                                Working...