Vandenõu või mitte?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #46
    Re: Vandenõu või mitte ?.

    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Sa ei saa P-korea ja teiste riikide vahel seoseid otsida.

    1.P-koreal on Hiina mingi maani seljataga.
    2.P-Korea hoiab rakettidega Souli(lõuna korea pealinn) praktiliselt pantvangis kui sõjaks läheks.
    10 mil inimest laske ulatuses DMZ-st.
    3.P-Koreal on Tuuma pommid.

    need 3 asja muudavad väga palju.
    20 aastat tagasi mindi iraaki vabadust viima. sel ajal oli iraagil üsna ok sõjaline varustus, p-koreal oli sel ajal heal juhul paar kiskja koera välja õpetatud ja II maailmasõjaaegsed vintpüssid. ikka pooldati vaikse läbirääkimise joont. aga praegu nad konkreetselt ähvardavad tuumasõjaga!

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #47
      Re: Vandenõu või mitte ?.

      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
      20 aastat tagasi mindi iraaki vabadust viima. sel ajal oli iraagil üsna ok sõjaline varustus, p-koreal oli sel ajal heal juhul paar kiskja koera välja õpetatud ja II maailmasõjaaegsed vintpüssid. ikka pooldati vaikse läbirääkimise joont. aga praegu nad konkreetselt ähvardavad tuumasõjaga!
      Kes 20 aastat tagasi Iraaki läks?

      E: Lahesõja ajal Iraagi piiri ei ületatud, minu arvates.
      Last edited by EestiAA; 28.04.13, 19:41.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #48
        Re: Vandenõu või mitte ?.

        Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
        Kes 20 aastat tagasi Iraaki läks?

        E: Lahesõja ajal Iraagi piiri ei ületatud, minu arvates.
        my bad. hakkasin tuhnima ja pold jah päris nii.

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #49
          Re: Vandenõu või mitte ?.

          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
          Ei ole väga kursis Gulf of Tonkin juhtumiga, olen kuuld kui Alex Jones debatid OandA saates ja siis mainib ka seda juhtumit.


          Gulf of Tonkin juhtus 1964 siis oli Red Scare (nõukogude liidu kartmine) väga kõrge Usas ,ja imesta üldse ,et siis võidi tõmmata mingi karmim manööver ära ,et saada enda kontrolli alla riike.
          Gulf of Tonkin juhtumi puhul tuleb kindlasti võtta arvesse mis aastal see juhtus ja mis siis maailma poliitikas toimus.
          Just oli olnud Kuuba raketti kriis mis tõmbas Usas väga jahedaks.

          E: Gulf of Tonkin vandenõust saan aru , kuna see ei ole nii lõhki puhutud ja on low key valemiga . Mis on 9 11 vandenõule täis vastand.

          http://www.youtube.com/watch?feature...&v=YTNRkb7AaQk 2min pikk video pentogoni kohta.

          See video ei pruugi sind rahuldada, aga mõtle laiemalt ,näiteks seal on tuletõrjujad ja palju tava inimesi peaksid teooria järgi olema ka inside job kaasosalised.
          aga ei ole ju nii erinev see juhtum sellepoolest, et tehti false flag operation, mis viis sõjani. Räägiti mitukümmend aastat, et meid rünnati ja oli vaja vasturünnakule asuda. Tekkisid igasugused konspiratsiooniteooriad, mille üle enamus naersid ja siis mitukümmend aastat hiljem tulid välja salajased dokumendid, mis seda teooriat kinnitasid ja ei jäänudki muud üle kui seda ametlikult kinnitada. Miks ei või sama juhtuda 911 puhul ja nt kusagil 40 aasta pärast tuleb see samamoodi välja. Lihtsalt siis on see asi juba üpriski unustatud nagu vietnami olukord. Uus generatsioon enam ei saa aru, et see oli täielik iseenda ründamine teise riigi süüdi lavastamisega sõjaolukorra tekitamiseks. aga ok, see selleks.

          Aga mis puutub sinu videosse, siis enamus piltidel pole arugi saada ju kus see tehtud on imo. Ja mulle jääb arusaamatuks see, et need "kaaperdajad" olid õppinud sõitma väikesete lennukitega ja sedagi mitte väga hästi ning nende lennundusõpetaja rääkis, et see on võimatu, et nad nii hästi madalalt lendasid ja sõitsid sinna sisse. Isegi tippiloodid ei saa sellega väga hästi hakkama lennusimulaatori peal.

          Lisaks on pentagon üks paremini valvatud maju maailmas (suurel hulgal valvekaameraid), kuid ainuke video, mis on, on järgnev. http://www.youtube.com/watch?v=XIpmCNSQ6-A (alates 0:24) ja isegi siin videol ei tundu see olevat lennuk. Nad on öelnud, et neil on paremaid videosi, kus on lennukit näha obv, aga neid ei avaldata. Lisaks kui keegi on selle teema üles tõstatanud, et miks neid videosi ei avalikustata vms ja hakanud küsimusi pärima, siis umbes on nad kohe USA vastased, et nad julgevad sellel teemal sõna võtta.

          Lisaks, kuidas on võimalik, et kolmest lennukist ei leitud mitteü htegi lennuki musta kasti? Seal on kogu info, mis toimus. Mustad kastid on väga vastupidavad ning pole olnud lennuõnnetust, kus poleks neid leitud (veest, rusudest, põlengutest jne), aga siin ei leitud kolmest mitte ühtegi, kuigi tuletõrjujad on väitnud, et nad nägid neid ise. Kui WTC suudeti inimesi tuvastada igasugust asjade järgi (mingi luuosakesed, hambad vist), siis kuidas on võimalik, et 3 suurt teraskasti, mis ei hävinud jäävad kadunuks, eriti kui need on otsimisel kõige suurema tähtsusega.

          E: lihtsalt liiga palju on sellised kahtlaseid asju, mis ei tundu päris õiged olevat.
          Last edited by IamAllin; 28.04.13, 19:44.

          Comment

          • Matu
            FPP Pro
            • Aug 2009
            • 284

            #50
            Re: Vandenõu või mitte ?.

            btw räägid et 911 tuletõrje ja politsei peaks olema siis asja sees
            miks? keda need vennad yldse kottima peaks tehku lihtsalt oma t66d

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #51
              Re: Vandenõu või mitte ?.

              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
              Sa ei saa P-korea ja teiste riikide vahel seoseid otsida.

              1.P-koreal on Hiina mingi maani seljataga.
              2.P-Korea hoiab rakettidega Souli(lõuna korea pealinn) praktiliselt pantvangis kui sõjaks läheks.
              10 mil inimest laske ulatuses DMZ-st.
              3.P-Koreal on Tuuma pommid.

              need 3 asja muudavad väga palju.
              Kõik kolm väidet on väärad

              (1) Põhja-korea on oma hiljutiste aktsioonidega Hiina välja vihastanud (näiteks 3. tuumarelva katsetus). Sellest tulenevalt on nende viimase aja poliitika hakanud eelistama oma naabriks pigem stabiilset ja läänemeelset demokraatiat kui ettearvamatut diktatuuri. Loomulikult tooks ka Korea Poolsaare ühendamine kaasa omajagu konflikte ja ebastabiilsust, aga see on veidi teine teema.

              (2) Lõuna-Korea on viimase 50 aasta jooksul investeerinud palju raha kaitsesüsteemidesse taolise stsenaariumi tarbeks. Simulatsioonidega on välja arvutatud, et raketirünnaku korral hukkuks Lõuna-Koreas umbes 20000-30000 inimest. Suurem osa neist rünnaku algushetkeldel, kuna alates momendist kui esimesed raketid radarisse saadakse, hakkavad lääneriikide kaitsemehhanismid tööle, sõjavägi mobiliseeritakse Põhja-Korea raketiüksuseid pommitama ning tsiviilelanikud hakkavad varju otsima.

              (3) Põhja-Koreal võib tuumarelv olla, aga kuna neil ei ole ICBM'eid millega neid teistesse riikidesse transportida ning enda pommitamisest nad ilmselt huvitatu ei ole, on see aspekt konkreetse juhtumi puhul hetkel mitte mingit kaalu omav. Ma kirjutasin ka mingis teises teemas veidi aega tagasi, et Põhja-Korea tahab tuumapommide omamisega lihtsalt näidata, et nemad on ka maailmas olemas ning lääneriikidelt abi välja pressida.

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #52
                Re: Vandenõu või mitte ?.

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                See oli üldse meelest läinud. Lihtsalt oled oma Delfi majanduskoolkonna seisukohtadega mitte kõige intelligentsema mulje jätnud.
                ei saa täpselt aru, mida silmas pead, ilmselt seda, et julgesin tolmuahvile paaris kohas vastu vaielda (tööandja on töötajatega solidaarne jne). Seisukohad olen kujundanud oma kogemuste ja targematelt kuuldu põhjal, erinevates firmades töötamise ajal.
                Las olla, siin ei hakka vaidlema.

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #53
                  Re: Vandenõu või mitte ?.

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Kõik kolm väidet on väärad

                  (1) Põhja-korea on oma hiljutiste aktsioonidega Hiina välja vihastanud (näiteks 3. tuumarelva katsetus). Sellest tulenevalt on nende viimase aja poliitika hakanud eelistama oma naabriks pigem stabiilset ja läänemeelset demokraatiat kui ettearvamatut diktatuuri. Loomulikult tooks ka Korea Poolsaare ühendamine kaasa omajagu konflikte ja ebastabiilsust, aga see on veidi teine teema.

                  (2) Lõuna-Korea on viimase 50 aasta jooksul investeerinud palju raha kaitsesüsteemidesse taolise stsenaariumi tarbeks. Simulatsioonidega on välja arvutatud, et raketirünnaku korral hukkuks Lõuna-Koreas umbes 20000-30000 inimest. Suurem osa neist rünnaku algushetkeldel, kuna alates momendist kui esimesed raketid radarisse saadakse, hakkavad lääneriikide kaitsemehhanismid tööle, sõjavägi mobiliseeritakse Põhja-Korea raketiüksuseid pommitama ning tsiviilelanikud hakkavad varju otsima.

                  (3) Põhja-Koreal võib tuumarelv olla, aga kuna neil ei ole ICBM'eid millega neid teistesse riikidesse transportida ning enda pommitamisest nad ilmselt huvitatu ei ole, on see aspekt konkreetse juhtumi puhul hetkel mitte mingit kaalu omav. Ma kirjutasin ka mingis teises teemas veidi aega tagasi, et Põhja-Korea tahab tuumapommide omamisega lihtsalt näidata, et nemad on ka maailmas olemas ning lääneriikidelt abi välja pressida.

                  1. Täpselt HILJUTISTE aktsioonide tõttu on Hiina end kaugemale tõmmanud aga Hiinal on endiselt diplomaatilised suhted ja annab Põhja-Korea kaupa, kütust, ja pudi padi luks kaupa.

                  2. Nuh 30 000 inimest hukkuks Soulis pluss veel massiline arv Põhja-Korealasi saaks surma. Täpselt minu point see ju väga -EV Usa jaoks..´

                  3.Mis teise riiki ?. Nad saavad neid kaitse eesmärgi jaoks väga kenasti ära kasutada.

                  MU POINT ON -EV on Usa jaoks neid rünnata.

                  Kui Lõuna Korea saab ise hakkama miks Usal 30 000 sõjaväelast seal siis on ?.
                  Last edited by EestiAA; 28.04.13, 20:06.

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #54
                    Re: Vandenõu või mitte ?.

                    Algselt postitas Matu Vaata postitust
                    btw räägid et 911 tuletõrje ja politsei peaks olema siis asja sees
                    miks? keda need vennad yldse kottima peaks tehku lihtsalt oma t66d
                    Vandenõu vaatenurk on ,et lennuk ei lennand pentasse.
                    See tähendab ,et tuletõrjujad ja muud first responderid pidid valetama ,et nägid seal lennuki juppe jne .

                    Comment

                    • IamAllin
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 1653

                      #55
                      Re: Vandenõu või mitte ?.

                      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                      Vandenõu vaatenurk on ,et lennuk ei lennand pentasse.
                      See tähendab ,et tuletõrjujad ja muud first responderid pidid valetama ,et nägid seal lennuki juppe jne .
                      aga on öeldud, et sündmuskohal ei nähtud lenukirususid (see siis pentagoni kohta). WTC kohta on tuletõrjujad öelnud, et nägid lennuki musta kasti, kuulsid plahvatusi sees, osad madalamad korrused olid rusudes ja inimesed vigastatud, samas maja keskel oli kõik korras.

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #56
                        Re: Vandenõu või mitte ?.

                        Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                        aga ei ole ju nii erinev see juhtum sellepoolest, et tehti false flag operation, mis viis sõjani. Räägiti mitukümmend aastat, et meid rünnati ja oli vaja vasturünnakule asuda. Tekkisid igasugused konspiratsiooniteooriad, mille üle enamus naersid ja siis mitukümmend aastat hiljem tulid välja salajased dokumendid, mis seda teooriat kinnitasid ja ei jäänudki muud üle kui seda ametlikult kinnitada. Miks ei või sama juhtuda 911 puhul ja nt kusagil 40 aasta pärast tuleb see samamoodi välja. Lihtsalt siis on see asi juba üpriski unustatud nagu vietnami olukord. Uus generatsioon enam ei saa aru, et see oli täielik iseenda ründamine teise riigi süüdi lavastamisega sõjaolukorra tekitamiseks. aga ok, see selleks.

                        Aga mis puutub sinu videosse, siis enamus piltidel pole arugi saada ju kus see tehtud on imo. Ja mulle jääb arusaamatuks see, et need "kaaperdajad" olid õppinud sõitma väikesete lennukitega ja sedagi mitte väga hästi ning nende lennundusõpetaja rääkis, et see on võimatu, et nad nii hästi madalalt lendasid ja sõitsid sinna sisse. Isegi tippiloodid ei saa sellega väga hästi hakkama lennusimulaatori peal.

                        Lisaks on pentagon üks paremini valvatud maju maailmas (suurel hulgal valvekaameraid), kuid ainuke video, mis on, on järgnev. http://www.youtube.com/watch?v=XIpmCNSQ6-A (alates 0:24) ja isegi siin videol ei tundu see olevat lennuk. Nad on öelnud, et neil on paremaid videosi, kus on lennukit näha obv, aga neid ei avaldata. Lisaks kui keegi on selle teema üles tõstatanud, et miks neid videosi ei avalikustata vms ja hakanud küsimusi pärima, siis umbes on nad kohe USA vastased, et nad julgevad sellel teemal sõna võtta.

                        Lisaks, kuidas on võimalik, et kolmest lennukist ei leitud mitteü htegi lennuki musta kasti? Seal on kogu info, mis toimus. Mustad kastid on väga vastupidavad ning pole olnud lennuõnnetust, kus poleks neid leitud (veest, rusudest, põlengutest jne), aga siin ei leitud kolmest mitte ühtegi, kuigi tuletõrjujad on väitnud, et nad nägid neid ise. Kui WTC suudeti inimesi tuvastada igasugust asjade järgi (mingi luuosakesed, hambad vist), siis kuidas on võimalik, et 3 suurt teraskasti, mis ei hävinud jäävad kadunuks, eriti kui need on otsimisel kõige suurema tähtsusega.

                        E: lihtsalt liiga palju on sellised kahtlaseid asju, mis ei tundu päris õiged olevat.
                        Directed by Micheal Bay

                        Kui 9 11 oleks olnud vandenõu nii nagu 9 11 vandenõu vennad seletavad ,siis peaksid seotud olema järgmised inimesed.

                        Valge maja Bush ,Cheney jne
                        Mingi osa NYC tuletõrjujaid.
                        Mingi osa NYC Politseist.
                        Kõik inimesed kes ütlesid ,et nägid lennukeid (1000-10 000 inimest).
                        95% maailma meediast.
                        Paljud välisriikide ametnikud.
                        Tavalised inimesed kes pildistasid sündmusi.
                        Inimesed kes panid majadesse lõhkekehad(mis on PRAKTILISELT VÕIMATUD !!!)Ilma ,et tõmbasid tähelepanud.
                        Inimesed kes puhastasid pärast seda platsi 1000 inimese kanti.
                        99,5% STRUCTURAL ENGINEERS IN THE WORLD !!!!!!
                        CIA , FBI, NORAD , American Airlines , Usa õhukontroll (FAA),
                        Palju teadlased kes nõustasid kogu seda sündmust.
                        Paljud inimesed kes kaotasid oma pereliikmed united 93-l


                        Täiesti tavalised inimesed kes on valmis silmagi pilgutamata tapma oma kaasmaalasi.
                        KUIDAS SA VÄRVAD INIMESI SELLISEKS TÖÖKS??? See on võimatu ju!.(keegi ju hakkab rääkima )
                        See tähendab ,et värvamis % peab olema 100%-se nõusolekuga.



                        VS



                        Hukkund inimesi 4
                        Gulf of Tonkin
                        Juhtus merel kus oli min number tunnistajaid


                        Saad aru see oli low key nagu vandenõud toimuvad ,mitte micheal bay action stiilis .

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #57
                          Re: Vandenõu või mitte ?.

                          Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                          aga on öeldud, et sündmuskohal ei nähtud lenukirususid (see siis pentagoni kohta). WTC kohta on tuletõrjujad öelnud, et nägid lennuki musta kasti, kuulsid plahvatusi sees, osad madalamad korrused olid rusudes ja inimesed vigastatud, samas maja keskel oli kõik korras.
                          2% inimesi ei näinud lennuki risusid vs 98% kes nägid.
                          Need 98% first responderitest on kinni makstud ?.
                          Nu vb nägid siis mingit musta kasti kuskil mina ei tea.
                          Nu arvata on ,et kuulsid plahvatusi kuna seal oli plahvatusi .
                          Last edited by EestiAA; 28.04.13, 20:16.

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #58
                            Re: Vandenõu või mitte ?.

                            kuulge härrased, minu meelest selles asjas ei saa küll kahtlust olla, et mis toimus. see oleks liiga absurdne, keeruline ja kulukas. ainuke mille üle võiks vandenõu teooriat aretada on see, et kes tegi. Allinni poolt toodud näide, et ei leitud musti kaste. ka täis jabur. sellist pisiasja ei jätaks keegi kahe silma vahele ja need oleksid lihtsalt fabritseeritud.

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #59
                              Re: Vandenõu või mitte ?.

                              Ma ise ka suhteliselt skeptiline olnud, aga viimasel ajal tundub et enam isegi ei üritata väga tõetruud muljet jätta nende terrorirünnakute ja asjade puhul.
                              False flagi arvatavasti juba paartuhat aastat kasutatud ja kasutatakse veelgi. Kui ikka casus belli pole siis tuleb tekitada.
                              Pole see USA midagi nii läbipaistev nagu üritatakse näidata.
                              Muidu hea thread ja seemneid sööma ei pea, et küsimusi tekiks mõne asja kohta, aga ülepingutada ka mõtet pole.

                              Comment

                              • IamAllin
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 1653

                                #60
                                Re: Vandenõu või mitte ?.

                                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                                2% inimesi ei näinud lennuki risusid vs 98% kes nägid.
                                Need 98% first responderitest on kinni makstud ?.
                                Nu vb nägid siis mingit musta kasti kuskil mina ei tea.
                                Nu arvata on ,et kuulsid plahvatusi kuna seal oli plahvatusi .
                                aga kust pärineb informatsioon, et 2% inimesi ei näinud ja 98% nägid? Sellesuhtes, et see debunking leht, mis sa andsid enne, see on samuti ju ühe inimese poolt koostatud ja nt uskuda teda on samahea, kui uskuda mõnda samamoodi hästi tehtud 911 vandenõud toetavat lehte.

                                aga muidu selle pentagoni ja nende sealt leitud lennukirusude kohta sellien video veel: http://www.youtube.com/watch?v=SFz7gLz7CVk

                                ja neid videosi ja pilte on ju palju, kus ei ole näha mingisuguseid lennukirususid seal. Ok, sa andsid ühe video, kus olid pildid lennukirusudest, aga lihtsalt pildid rusudest, mitte pentagoni taustal vms. Need lihtsalt lennukirusude pildid, aga enamus videodes ja piltidel, mille peal on ka pentagoni näha, ei ole ju migneid lennukiosi.

                                PS: See sama reporter väitis veidi aega tagasi, et tema ei ole kunagi öelnud, et ta ei näinud seal lennukit ja raius kindlalt, et seal oli. Siis näidati talle tema enda 2001 aastal tehtud uudistelõiku...

                                Comment

                                Working...