Re: Vandenõu või mitte ?.
Kui põhjuseks toodakse helgem tulevik, siis inimesed vaikivad vabatahtlikult. Ei peagi midagi kinni mätsima. Kui ametlikes uudistes öeldakse, et kõik, kes ametlikule versioonile vastu hakkavad, võetakse vastutusele, siis kõik löövadki lõpuks käega. Kõigil on laenud ja pered, keegi ei hakka riskima. Vandenõuteoreetik on fooliummütsiga tegelane, ühe sammu kaugusel hullarist. Aga mis on vandenõuteooria? Ametlikust versioonist erinev vaade. Niiet näiteks kõik arvamusavaldused Põhja-Korea kohta, mis erinevad Kim Jong Uni omadest, on vandenõuteooriad. Igaüks, kes ütleb, et neil ei ole tegelikult õitsev riik õnnelike inimestega, on vandenõuteoreetik.
Kui põhjuseks toodakse helgem tulevik, siis inimesed vaikivad vabatahtlikult. Ei peagi midagi kinni mätsima. Kui ametlikes uudistes öeldakse, et kõik, kes ametlikule versioonile vastu hakkavad, võetakse vastutusele, siis kõik löövadki lõpuks käega. Kõigil on laenud ja pered, keegi ei hakka riskima. Vandenõuteoreetik on fooliummütsiga tegelane, ühe sammu kaugusel hullarist. Aga mis on vandenõuteooria? Ametlikust versioonist erinev vaade. Niiet näiteks kõik arvamusavaldused Põhja-Korea kohta, mis erinevad Kim Jong Uni omadest, on vandenõuteooriad. Igaüks, kes ütleb, et neil ei ole tegelikult õitsev riik õnnelike inimestega, on vandenõuteoreetik.
Comment