**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #676
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    Ja Peetri imo suht pommiauk võrreldes Viimsiga :) Viimsis kõik asjad käe jala juures. Nüüd ehitatakse ka korralik lumepark. meri, spaa jne olemas. Pask jah linna tööle saada.
    Ise töötan Peetri külas pmst. Täielik magala.
    viimsi ka muidu üldiselt magala :)
    peetri muidu jah. ise olen kuldalas ja imo paremat kohta (kui laps) pole tallinnas. vs viimsi siin ikka super park, head majad, mängimisvõimalused, logistika, nr2 bussiühendus linnaga kasvõi jne

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #677
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      kogu seda tallinna logistikat (busside liinid, töökoha asukoht, laste mänguväljakud) lugedes on ikka hea tunne Tartus (codecci, see linn lõuna-eestis, kus asub ka rüütli tänav) elada, kus kõige kaugemast otsast jalutad kesklinna 40 min.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #678
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Tartu on logistikat silmas pidades ikka ülimugav. Kunagi elasin võru tänaval pizzapoe vastas ja suviti sai hommikuti kenasti tööle minna kesklinna, (rüütli tänavale :D)

        eelmine aasta kolisin tallinnas Luitele ja üldiselt on väga hea asum, nagu linnast väljas elaks, oravad ja asjad jooksevad ringi, talvel väljas suitsu tehes jooksis rebane läbi õue jne. Jama aint, et lähim normaalne pood on kristiine keskus ca 2km kaugusel. Oleks raha, et Luitele maja osta siis ei vaataks nende peetrite ja viimsite poolegi.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #679
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Yep, ei ole mõtet vaielda. Peaasi, et ise oleme rahul. Muidu meil oli viimsi turka ka veel kunagi.
          O

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #680
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            OT-na, aga see rüütli tn. fenomen on tegelikult päris lahe.

            Alguses tuli kahe IT mehe tehtud 25rm suuruse pinnaga Möku, mis oli mõeldud vist pigem n.ö. siserinigle mõeldud inglise pubi laadset, kus sõprade/mõttekaaslastega peale tööd mõned õlled võtta ja maailma asju arutada.

            Siis muutus aga koht popiks, sest suvel kuskil linnas väga olla ei olnud (v.a. restoran/pubid) ning ööklubid suletud v.a. atlantis või ossiparadiis CT.

            Mis tõi omakorda kaasa trepi populaarsuse tõusu. Nüüd on kõik seal, sest kõik on seal...

            Möku vastas olev Kivi ka päris mõnus koht imo. Keegi Tartu pokkeritegelane oli seal vist rahastaja, kes vähemalt kunagi 4 promilli juures ütles, et väga kasumlik asi on.

            Kahju, et seal läheduses rohkem pindasid ei ole :/ ühele kahele kohale oleks ruumi kindlasti veel

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #681
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Tartu on jah lihtne. Eksile osteti tu-s käimiseks korter fortuna 1. 3-4a olin nv-d seal. poodi jala, pange jala, kluppi jala, kinno jala.
              Aga - mulle ei meeldinud seal. Liiga vaikne ja unine tundus sel ajal. Samas nüüd kui oled pisut maha rahunenud, ei oleks midagi selle vastu vist.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #682
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                OT-na, aga see rüütli tn. fenomen on tegelikult päris lahe.

                Alguses tuli kahe IT mehe tehtud 25rm suuruse pinnaga Möku, mis oli mõeldud vist pigem n.ö. siserinigle mõeldud inglise pubi laadset, kus sõprade/mõttekaaslastega peale tööd mõned õlled võtta ja maailma asju arutada.

                Siis muutus aga koht popiks, sest suvel kuskil linnas väga olla ei olnud (v.a. restoran/pubid) ning ööklubid suletud v.a. atlantis või ossiparadiis CT.

                Mis tõi omakorda kaasa trepi populaarsuse tõusu. Nüüd on kõik seal, sest kõik on seal...

                Möku vastas olev Kivi ka päris mõnus koht imo. Keegi Tartu pokkeritegelane oli seal vist rahastaja, kes vähemalt kunagi 4 promilli juures ütles, et väga kasumlik asi on.

                Kahju, et seal läheduses rohkem pindasid ei ole :/ ühele kahele kohale oleks ruumi kindlasti veel
                mäsa

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #683
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  OT-na, aga see rüütli tn. fenomen on tegelikult päris lahe.

                  Alguses tuli kahe IT mehe tehtud 25rm suuruse pinnaga Möku, mis oli mõeldud vist pigem n.ö. siserinigle mõeldud inglise pubi laadset, kus sõprade/mõttekaaslastega peale tööd mõned õlled võtta ja maailma asju arutada.

                  Siis muutus aga koht popiks, sest suvel kuskil linnas väga olla ei olnud (v.a. restoran/pubid) ning ööklubid suletud v.a. atlantis või ossiparadiis CT.

                  Mis tõi omakorda kaasa trepi populaarsuse tõusu. Nüüd on kõik seal, sest kõik on seal...

                  Möku vastas olev Kivi ka päris mõnus koht imo. Keegi Tartu pokkeritegelane oli seal vist rahastaja, kes vähemalt kunagi 4 promilli juures ütles, et väga kasumlik asi on.

                  Kahju, et seal läheduses rohkem pindasid ei ole :/ ühele kahele kohale oleks ruumi kindlasti veel
                  Nende kõigi kohtade miinus on IMO see, et ruumi ei ole absoluutselt. Okei, Kivist ja Mökust valgub nagunii rahvas tänava peale laiali, aga Trepis on shotte ikka seistes äärmiset ebamugav juua.

                  Kahju on sellest, et Nott kinni pandi. See oli ja jääb oma asukoha (sadakond meetrit linnasüdamest väljas) ning üldise atmosfääri poolest parimaks baariks Tartus.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #684
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Noti lähedal on küll selline sarnaselt alternatiivne koht nagu Kink Konk, aga see ei ole siiski päris see sama.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #685
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                      Tartu on jah lihtne. Eksile osteti tu-s käimiseks korter fortuna 1. 3-4a olin nv-d seal. poodi jala, pange jala, kluppi jala, kinno jala.
                      Aga - mulle ei meeldinud seal. Liiga vaikne ja unine tundus sel ajal. Samas nüüd kui oled pisut maha rahunenud, ei oleks midagi selle vastu vist.
                      ise elasin 1 kursus tlnas, kui TÜ õigusinstituudis õppisin. Suure sõpradepoolse õhutusega sai Tallinna kolitud, sest ikkagi big city life, naised, bentleyd, fame ja sull. Reaalsus oli vilde tee lõpus katlamaja tossu vahtimine süües grossi poest soodushinnaga kartulisalatit. Loengutesse ka ei jõudnud, sest ei viitsinud tund aega trollis loksuda.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #686
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        Noti lähedal on küll selline sarnaselt alternatiivne koht nagu Kink Konk, aga see ei ole siiski päris see sama.
                        Nott oli super jah, aga no arusaadav, et kortermaja jaoks oli vaja asi sulgeda.

                        Minule isiklikult oli möku sümpaatne ajal, mil üks hea sõbranna sealse baarmeniga ringi kooserdas ning need pärast sulgemist toimunud aftekad 10ni hommikul olid leged.

                        Kink Konki väga ei ole sattunud, sest ei ole väga suur alternatiivse muusika fänn. vähemalt mitte tasandil, kus viitsiks mingit ebakvaliteetse helisüsteemiga ruumis hipide räuskamist kuulata ja inimestega vestlemise jaoks karjuda. aa no omas niššis ta kindlasti hea.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #687
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Kas tõesti Daniel teeb siukseid poste Twitteris v?

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #688
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            Yep, ei ole mõtet vaielda. Peaasi, et ise oleme rahul. Muidu meil oli viimsi turka ka veel kunagi.
                            O
                            Ma sellega väga ei kiitleks. Seal said ju kõik peksa, kes Viimsis ei elanud. Teinekord, kui "võõramaalasi" polnud, siis anti ka omadele.

                            Comment

                            • JohnnyDolce
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2009
                              • 454

                              #689
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              @ Negreanu - True story.

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #690
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                ise elasin 1 kursus tlnas, kui TÜ õigusinstituudis õppisin. Suure sõpradepoolse õhutusega sai Tallinna kolitud, sest ikkagi big city life, naised, bentleyd, fame ja sull. Reaalsus oli vilde tee lõpus katlamaja tossu vahtimine süües grossi poest soodushinnaga kartulisalatit. Loengutesse ka ei jõudnud, sest ei viitsinud tund aega trollis loksuda.
                                cool story bro.

                                Comment

                                Working...