Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Jaa, vahel jala linna minnes kõnnin su tööliikurist mööda :) (Tunnen ära reklaamkirjade järgi) kusjuures peakski su kontorist läbi astuma, kevad on saabunud, oleks üht-teist vaja. Saaks endiste kolleegidega paar sõna juttu ka ajada. Kõik praegu tööl v on mõni puhkusel ka?
Algselt postitas Provoker
Vaata postitust


Comment