Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
no ta kasutajanimi oli mingi johny vms aga mina teadsin vaid et ta kasutab qbj0hn ja j0hnyb0y niiet jh
toimus vist asi iPokeris ja istusin lauas bumisin, siis ta tuli, lõin ptri, oli massive loser ptri järgi, hakkasin mängima... kui kaotama hakkasin vaatasin locationit ja oli Eesti, siis küsisin kas on tema. Siis tuli vastus ala stiilis "obv"
E: siiski vist merge võrk
merge jep, ja nimi oli J0hny3
$0.1/$0.25 NLH HU 9,428 $-3,580 -75.95 $3,601 $1,188 Jul 3rd, 2012
kes ei mängiks sellist.....
no ta kasutajanimi oli mingi johny vms aga mina teadsin vaid et ta kasutab qbj0hn ja j0hnyb0y niiet jh
toimus vist asi iPokeris ja istusin lauas bumisin, siis ta tuli, lõin ptri, oli massive loser ptri järgi, hakkasin mängima... kui kaotama hakkasin vaatasin locationit ja oli Eesti, siis küsisin kas on tema. Siis tuli vastus ala stiilis "obv"
E: siiski vist merge võrk
merge jep, ja nimi oli J0hny3
$0.1/$0.25 NLH HU 9,428 $-3,580 -75.95 $3,601 $1,188 Jul 3rd, 2012
kes ei mängiks sellist.....
Comment