Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
OOOLLLLDDAlgselt postitas karupoeg Vaata postitust
kurat, päris ilus asi ikka
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Eks ta pea sinu jaoks old olema, kui sinusugune 9/10 vend päevast päeva YouTube vaatab, asjaviiteks rebib rajalt Eesti kaunimaid neide, õpib priimustele hinnetele, olles samaaegselt lootustandvaim noor piloot siinpool Lääne-Merd ning lisaks kõigele sellele suutes veel laineid lüüa kulturismi kuluaarides. Teeb kadedaks, mis siin salata.Algselt postitas Junken Vaata postitustOOOLLLLDD
Kuid kui nüüd kõike arvestada, siis peaksid kindlasti oma tasemele vastavasse foorumisse ka sammud seadma, sest siinne keskkond tundub pigem pärsivat su andeid.
www.lapsemure.ee tooks su probleemidele lahendused.Last edited by -andres-; 17.04.13, 09:42.
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Mis on seost Family Guy-l ja Boston Bombingul??
Vandenõuteeoriateks veits vara aga vahet pole: http://www.liveleak.com/view?i=dfb_1366139072
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Bitch, please :)Algselt postitas backdoorsex Vaata postitustMis on seost Family Guy-l ja Boston Bombingul??
Vandenõuteeoriateks veits vara aga vahet pole: http://www.liveleak.com/view?i=dfb_1366139072
Siin on treiler maratoni pommitajate õppevideost http://www.youtube.com/watch?v=Ew-SrlQ9tlI
Tegelikult oli see väga hea komöödia mõni aasta tagasi, aga nagu dejavu, kui uudiseid lugesin.
Comment
-
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
muidu tartu oleks vinge, aga siis peavad tallinlased enda peale võtma selle, et codecci koha ülesse leiaks :/Algselt postitas Pumper Vaata postitustKas kuskil kevadisest kokkutulekust ka juttu on? Kunagi räägiti aprilli lõpust Tartus?
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Algselt postitas backdoorsex Vaata postitustMis on seost Family Guy-l ja Boston Bombingul??
Vandenõuteeoriateks veits vara aga vahet pole: http://www.liveleak.com/view?i=dfb_1366139072
Nu eks varsti tuleb mingi doc koos KÕIKIDE faktidega ja cooli soundtrackiga mis ilusti seletab kuidas see inside job oli.
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
fypAlgselt postitas Pumper Vaata postitustKas kuskil kevadisest kokkutulekust ka juttu on? Kunagi räägiti aprilli lõpust Tallinnas?
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
jup. ma niisama, üritan ka nalja teha vahel ebaõnnestunult.Algselt postitas Pumper Vaata postitustCodecci vingub niisama, tartu on ju imepisike, jõest kuni toomemägedeni sisuliselt
Eniveis las tähtsamad ninad otsustavad, aga tartu oleks palju funim. Eriti kevadel, sest tudengilinn ning kevadel alati mõnus melu imo.
Comment
Comment