Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
peetri muidu jah. ise olen kuldalas ja imo paremat kohta (kui laps) pole tallinnas. vs viimsi siin ikka super park, head majad, mängimisvõimalused, logistika, nr2 bussiühendus linnaga kasvõi jne
Algselt postitas pikk28
Vaata postitust
Comment