Re: Aumeeste mäng.
Mul läheb see asi päris ohtlikuks. Peab vist Tartu vahele jooksma minema vahepeal. 16ndal alles tagasi Pärnu ja 5km joostund ainult :D
Mul läheb see asi päris ohtlikuks. Peab vist Tartu vahele jooksma minema vahepeal. 16ndal alles tagasi Pärnu ja 5km joostund ainult :D
Comment