Aumeeste mäng.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #91
    Re: Aumeeste mäng.

    Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
    vabsjee, vaatasin et poolmaratoni(21 kilti) Eesti rekord on tund ja 3 minutit, 2.2 kilti sinna otsa(ca 6-7 minti äkki kui võtta keskmine tempo 21 kildi peale) pannes saab ajaks mingi 1.10. Huvitav küsimus, et kui sa harrastussportlasena jooksed juba verivorsti ja sousti pealt 1.30 peale, miks siis mitte asja tõsisemalt võtta ?
    Ma olen üsna kindel, et see Eesti rekord on joostud välitingimustes (raskem kui sisestaadionil).

    Sporti pole elukutsena iial kaalunud. See on midagi, mida omast vabast ajast teha naudin, aga millekski enamaks seda muuta ei soovi.
    Last edited by Fabulous; 15.01.13, 16:22.

    Comment

    • SuusaKunn
      Jube Noob
      • Jun 2011
      • 142

      #92
      Re: Aumeeste mäng.

      Jep, see 23km ja 1h 30min ei ole midagi erilist, kui mootor on regulaarselt soojana hoitud:) Nii et põhjust mitte uskumiseks pole...

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #93
        Re: Aumeeste mäng.

        Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
        13km suuska veel otsa. Kokku 32km. Järgmine kuu on oodata palju uusi avatare?
        Täna 8 km suuska. Seega 40km täis. Aga sellega veel ei piirdu. :)

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #94
          Re: Aumeeste mäng.

          Kuu alguses pidin nkn rahulikult alustama, nii et hetkel on 15km ratast, 3km jooksmist ja 500m ujumist. Samas suutsin mingi räige nohu saada kuskilt, loodetavasti see väga pikalt ei sega ja saab progresseeruvas tempos jätkatud kuu teises pooles.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #95
            Re: Aumeeste mäng.

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Kuu alguses pidin nkn rahulikult alustama, nii et hetkel on 15km ratast, 3km jooksmist ja 500m ujumist. Samas suutsin mingi räige nohu saada kuskilt, loodetavasti see väga pikalt ei sega ja saab progresseeruvas tempos jätkatud kuu teises pooles.
            sportlane vist.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #96
              Re: Aumeeste mäng.

              lähen teen ka ühe 4km ringi. alates enda kirjapanekust mängule esimene 4km :(.

              Comment

              • gamblingFTW
                Vana Tegija
                • Aug 2012
                • 1122

                #97
                Re: Aumeeste mäng.

                BobbyBrowne696 võiksid natuke respekti näidata ja Madis Eriti trollid mujale jätta.

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #98
                  Re: Aumeeste mäng.

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  alates enda kirjapanekust mängule esimene 4km :(.
                  kohe näha, miks downswing külas

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #99
                    Re: Aumeeste mäng.

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    sportlane vist.
                    Jep. Sportlastel organism viimase piirini treenitud ja haigused on kerged tulema.

                    Comment

                    • Liquicity
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 454

                      #100
                      Re: Aumeeste mäng.

                      kaasa ei mängi aga 11,5km ujumist ja 29km kõndimist täis see kuu

                      Comment

                      • vilkar
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1290

                        #101
                        Re: Aumeeste mäng.

                        eile 5 km jalutamist :D

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #102
                          Re: Aumeeste mäng.

                          35km tehtud, ostsin 1,5kg jalaraskused ja panin need ka veel otsa..

                          Comment

                          • vilkar
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1290

                            #103
                            Re: Aumeeste mäng.

                            Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                            eile 5 km jalutamist :D
                            +3 km jalutamist

                            Comment

                            • gamblingFTW
                              Vana Tegija
                              • Aug 2012
                              • 1122

                              #104
                              Re: Aumeeste mäng.

                              Ka 5km jooksu otsa, 10 kokku.

                              Comment

                              • gamblingFTW
                                Vana Tegija
                                • Aug 2012
                                • 1122

                                #105
                                Re: Aumeeste mäng.

                                aumeeste tabel

                                uuendage tablit ka vahepeal, kes pole veel. Siis parem ülevaade.

                                Panen esimesele postile ka selle tabeli alla, siis ei pea otsima..

                                Comment

                                Working...