Aumeeste mäng.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • gamblingFTW
    Vana Tegija
    • Aug 2012
    • 1122

    #76
    Re: Aumeeste mäng.

    Mul läheb see asi päris ohtlikuks. Peab vist Tartu vahele jooksma minema vahepeal. 16ndal alles tagasi Pärnu ja 5km joostund ainult :D

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #77
      Re: Aumeeste mäng.

      kuna mul naiska hakkas see kuu liigutama olulisemalt, siis oma trennide ja jõusaalide kõrvalt käin taga kaasas.. seega mitteametlikult võtan raja väliselt osa kiirkõndijana.. esimesed paar kõndi on näidanud, et kuskil ~6km/h tuleb keskmine kiirus ja hetkel on paari esimese õhtuga tehtud ca 11km:)

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #78
        Re: Aumeeste mäng.

        mul 0 joostud, aga täna lähen kindlasti :)

        Comment

        • Kaitz20
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 289

          #79
          Re: Aumeeste mäng.

          Mul peaks see kuu olema 20 kirjas, 15 tuleb see nädalal veel kolme trenniga.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #80
            Re: Aumeeste mäng.

            Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
            9,5 km suuska veel otsa. Kokku 19km. Kui nii jätkan, siis äkki saab Tartu Maratoni jaoks vajaliku suusamahu ka alla.
            13km suuska veel otsa. Kokku 32km. Järgmine kuu on oodata palju uusi avatare?

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #81
              Re: Aumeeste mäng.

              niihh.. 23km tehtud, lähen nüüd teen kohe veel 4km tiiru otsa...

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #82
                Re: Aumeeste mäng.

                10km jooksu
                10km ratast
                6km sõudmist

                terve eelmine nädal oli selline tunne, et kohe kohe jään selle nõmeda kõhuviirusega hätta, aga õnneks pääsesin. trennis siiski ei käinud tänu sellele ja koormus väike olnud. kuu teine pool tuleb kindlasti aktiivsem.

                Comment

                • Kaitz20
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 289

                  #83
                  Re: Aumeeste mäng.

                  Laup jooksin trennis 7 km, pühap 11 km, lisaks veel võrkpall ja tantsutrenn. Jalad ei taha jooksmisest varsti enam midagi kuulda. Õnneks on täna jooksutrenn.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #84
                    Re: Aumeeste mäng.

                    Tegin täna 90 minutit jooksmist. 23.2km läbitud.

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #85
                      Re: Aumeeste mäng.

                      mul on 8km jalutatud, täna lähen jalutan veel 4.

                      Comment

                      • Junken
                        Lendur Sass
                        • Sep 2011
                        • 1039

                        #86
                        Re: Aumeeste mäng.

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        Tegin täna 90 minutit jooksmist. 23.2km läbitud.
                        sa väidad et jooksid 90 minutiga 23.2km?

                        Comment

                        • bi0hazard
                          Vana Tegija
                          • Jul 2010
                          • 1342

                          #87
                          Re: Aumeeste mäng.

                          Väidab, et kuu peale kokku on 23,2 kilti.
                          Järgmine kuu ka tõenäoliselt sees kui kõik klapib, vaja tervis korda saada, siis jälle kütma. Sõudeergomeeter + suusatrenažöör vast.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #88
                            Re: Aumeeste mäng.

                            Tegin kah algust, 4 jooksu.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #89
                              Re: Aumeeste mäng.

                              Algselt postitas Junken Vaata postitust
                              sa väidad et jooksid 90 minutiga 23.2km?
                              Täpselt nii.

                              Et mingit edasist arutelu ei tekkiks:
                              Sa tahad nüüd kindlasti öelda, et see on saalitingimustes võimatu ja mida iganes, aga märkimist vajab kindlasti fakt, et ma olen juba päris mitu-mitu aastat triatloniga tegelenud ning pühapäevasportlasega just tegu pole. Põhjus miks ma ennast siia üldse kirja panin on, see et treenigurütm peale pikki pühasid tagasi tekitada, mitte et nõutud distantsi läbimine väga pingutust tekitaks.

                              Comment

                              • bi0hazard
                                Vana Tegija
                                • Jul 2010
                                • 1342

                                #90
                                Re: Aumeeste mäng.

                                vabsjee, vaatasin et poolmaratoni(21 kilti) Eesti rekord on tund ja 3 minutit, 2.2 kilti sinna otsa(ca 6-7 minti äkki kui võtta keskmine tempo 21 kildi peale) pannes saab ajaks mingi 1.10. Huvitav küsimus, et kui sa harrastussportlasena jooksed juba verivorsti ja sousti pealt 1.30 peale, miks siis mitte asja tõsisemalt võtta ?

                                Comment

                                Working...