Aumeeste mäng.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • gamblingFTW
    Vana Tegija
    • Aug 2012
    • 1122

    #31
    Re: Aumeeste mäng.

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    ma in kui suuska saab sisse lugeda
    Suusad loeb ka sisse ikka, pühap õhtul teen osalejate nimekirja. Ei viitsi mitu korda üle teha.

    Comment

    • gamblingFTW
      Vana Tegija
      • Aug 2012
      • 1122

      #32
      Re: Aumeeste mäng.

      Tegin nimekirja ära kuna vaikseks jäi siin
      Kes tahab out v in, andke märku.

      Aumeeste mängu osalejad:
      GamblingFTW
      pikk28
      kaitz20
      tarmonator
      heido24
      potik
      masterpuppet
      rahvavaenlane
      edit: alaska
      edit: vilkar
      edit: Godspeed_EJ
      Ma tegin täna esimesed 5km ära ja väga hea fresh grind ootab ees !
      Last edited by gamblingFTW; 06.01.13, 11:57.

      Comment

      • estdonk
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2011
        • 450

        #33
        Re: Aumeeste mäng.

        hetkel ikka väga kehva joosta. Libe, hingad külma õhku sisse jne. Märtsist hakkaks vast ise käima, a 40km peaks olema isegi suhteliselt jooksuvõõrale inimesele max 2 nädalat.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #34
          Re: Aumeeste mäng.

          Ma tegin ka eile 4km taas. Nuts.

          Comment

          • gamblingFTW
            Vana Tegija
            • Aug 2012
            • 1122

            #35
            Re: Aumeeste mäng.

            Algselt postitas estdonk Vaata postitust
            hetkel ikka väga kehva joosta. Libe, hingad külma õhku sisse jne. Märtsist hakkaks vast ise käima, a 40km peaks olema isegi suhteliselt jooksuvõõrale inimesele max 2 nädalat.
            Esimene kuu rahulikult, edasi vaatab juba rohkem. Ei peagi jooksma, alternatiivid ju olemas.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #36
              Re: Aumeeste mäng.

              Kui suusk loeb, siis lisa mind kah. Kuigi praegu kavatsen vist haigeks jääda, aga kuu lõpus teeb ära miilid.

              Comment

              • gamblingFTW
                Vana Tegija
                • Aug 2012
                • 1122

                #37
                Re: Aumeeste mäng.

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Kui suusk loeb, siis lisa mind kah. Kuigi praegu kavatsen vist haigeks jääda, aga kuu lõpus teeb ära miilid.
                panin juurde

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #38
                  Re: Aumeeste mäng.

                  Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                  Kui lund lubab, siis suusatan ka 40km minimaalselt. :)

                  Edit: kui lumi ei luba, siis jooksen/ujun selle asemel.

                  1km tehtud. :D
                  8,5km suuska täna veel juurde. Kokku 9,5km. Lumeolud oli isegi enam-vähem.

                  Comment

                  • Potik
                    FPP Pro
                    • Jul 2009
                    • 245

                    #39
                    Re: Aumeeste mäng.

                    Algselt postitas estdonk Vaata postitust
                    hetkel ikka väga kehva joosta. Libe, hingad külma õhku sisse jne. Märtsist hakkaks vast ise käima, a 40km peaks olema isegi suhteliselt jooksuvõõrale inimesele max 2 nädalat.
                    No fucking excuses.

                    Comment

                    • vilkar
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1290

                      #40
                      Re: Aumeeste mäng.

                      Pange mind ka kirja. Püüan ka liigutada ennast nats.

                      Sügisel jooksin Tallinna maratoni 42,2 km 5:25 :D päris hea katsumus oli aga peale seda pole eriti viiitsinud liigutada ennast.


                      Joosta võiks küll natuke.

                      Comment

                      • gamblingFTW
                        Vana Tegija
                        • Aug 2012
                        • 1122

                        #41
                        Re: Aumeeste mäng.

                        Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                        Pange mind ka kirja. Püüan ka liigutada ennast nats.

                        Sügisel jooksin Tallinna maratoni 42,2 km 5:25 :D päris hea katsumus oli aga peale seda pole eriti viiitsinud liigutada ennast.


                        Joosta võiks küll natuke.
                        panin kirja

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #42
                          Re: Aumeeste mäng.

                          Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                          Pange mind ka kirja. Püüan ka liigutada ennast nats.

                          Sügisel jooksin Tallinna maratoni 42,2 km 5:25 :D päris hea katsumus oli aga peale seda pole eriti viiitsinud liigutada ennast.


                          Joosta võiks küll natuke.
                          Mille pealt jooksma läksid maratoni? Baas oli all või niisama?

                          gambling pane mind ka kirja.

                          Comment

                          • vilkar
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1290

                            #43
                            Re: Aumeeste mäng.

                            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                            Mille pealt jooksma läksid maratoni? Baas oli all või niisama?

                            gambling pane mind ka kirja.
                            Väga suurt baasi all polnud, tho olen noorena igast trenne teinud (ujumine 9-10 aastat, judo, kergjõustik + muidu jalka ja koss jne) Lisaks sõjaväes ka käidud.

                            Kuigi maraton oli suht emotsiooni pealt mindud , sai suve alguses purjus peaga saunas lubatud ja paar kasti õlle vahele pandud , seega pidi minema :D Suvel jooksin max 40-50 km 3 kuuga.

                            Muidu 10 km sygisjooksul jooksnud ja rekord 10 kmis on 48 min

                            Comment

                            • gamblingFTW
                              Vana Tegija
                              • Aug 2012
                              • 1122

                              #44
                              Re: Aumeeste mäng.

                              Godpeed_EJ kirjas

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #45
                                Re: Aumeeste mäng.

                                Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                                8,5km suuska täna veel juurde. Kokku 9,5km. Lumeolud oli isegi enam-vähem.
                                9,5 km suuska veel otsa. Kokku 19km. Kui nii jätkan, siis äkki saab Tartu Maratoni jaoks vajaliku suusamahu ka alla.

                                Comment

                                Working...