Aumeeste mäng.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #121
    Re: Aumeeste mäng.

    Täna tegin 10km suusatamist ja norm täis. Suusaring ajal jäin veits mõtlema selle ürituse peale. Muidugi on kuu lõpuks rohkem tehtud, kui ilma challengeta, aga kui sai nimi kirja pandud, kuna endal pole piisavalt motti kunagi, siis minuarust ta seda olukorda ei paranda.
    Tahtejõu suurendamiseks soovitatakse koguaeg saavutada pisikesi võite oma laiskuse üle, aga antud situatsioon nagu ei anna seda eneseületamise võitu. Niiet tahtejõud ei peaks nagu suurenema.
    Sarnane olukord on näiteks selle 120h pokkeriga. Tendleri raamatus on sellest juttu ja samuti arvab ta, et see ei ole jätkusuutlik, kuna ei tegele selle probleemiga, miks inimene ei tee 120h. Üldjuhul siis mingi hirmu, organiseerimatuse või mingi muu põhjusega. Samas on alati sellise eesmärgi seades kuu lõpuks rohkem saavutatud kui ilma oleks. Ei teagi, mida arvata.
    Suusatamisest mõtlen hetkel küll nii, et nüüd on kohustus tehtud ja viimase nädala teen puhtalt endale, tunnen eneseületusest rõõmu ilma segajateta.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #122
      Re: Aumeeste mäng.

      11 km lisaks tehtud suuska. Fantast ilma ja rada, vorm on kah meeldivalt paranenud. Samuti ei seganud koleda näopildi ülesriputamise oht enam, ainuke mõte suusatamise ajal oli see, kuidas siia kekkama tulen:-)
      Aga te ikka teate, kui heas kohas me elame-suusarada metsas on kesklinnast 10 minuti kaugusel.

      Comment

      • gamblingFTW
        Vana Tegija
        • Aug 2012
        • 1122

        #123
        Re: Aumeeste mäng.

        Mul ka natuke lisa. 3 km jalutust ja 6 km jooksu. Peab kuu lõpus pingutama hakkama. 18 km jäänud...

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #124
          Re: Aumeeste mäng.

          mul 34km tehtud. tunne hea :)

          Comment

          • gamblingFTW
            Vana Tegija
            • Aug 2012
            • 1122

            #125
            Re: Aumeeste mäng.

            5km juurde. Teen lõpuspurdi vist :D

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #126
              Re: Aumeeste mäng.

              55km done

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #127
                Re: Aumeeste mäng.

                Jooksin täna 19.7km. Kokku on 42.9km.

                Nõutud distants sai läbitud, aga eesmärgiga, miks üldse osa võtsin, feilisin (saada tagasi püsivasse treeningrütmi). Loodetavasti läheb veebruaris õnneks.

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #128
                  Re: Aumeeste mäng.

                  täna 5 minti ergot, asi seegi, krt jäta veel kuu aega trenni tegemata, ei jõua enam ÜLDSE

                  Comment

                  • gamblingFTW
                    Vana Tegija
                    • Aug 2012
                    • 1122

                    #129
                    Re: Aumeeste mäng.

                    5km otsa, natuke veel.

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #130
                      Re: Aumeeste mäng.

                      Jooksin 40min, pole õrna aimugi kui pika maa. :D

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #131
                        Re: Aumeeste mäng.

                        63km tehtud... aga krt viimased 4x tegin mingi paarisajameetriseid sörkimisi ka vahele.. ja krt pekki keerasin.. minu kaalu juures sellist asja teha ei tohi.. jalad ja põlved krdi valusad, nii et nüüd jälle ikka aint kiirkõnd..

                        Comment

                        • gamblingFTW
                          Vana Tegija
                          • Aug 2012
                          • 1122

                          #132
                          Re: Aumeeste mäng.

                          8.03 km lisa täna, ehk siis viimasele päevale kõige rohkem nagu tavaliselt muude asjadega. Jätkan päevikus sobib sinna vist rohkem järgnev tekst...

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #133
                            Re: Aumeeste mäng.

                            67km jäi siis skoor.. tegelikutl vist veidi rohkem, kohati gps viskas sogast.. olen rahul.. järgmine kuu paremini..

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #134
                              Re: Aumeeste mäng.

                              fail. 35km kokku. viimane nädal pmst olin haige. aga tegelt oleks võinud eile ära teha. ei suutnud kokku võtta. nõrk.

                              Comment

                              • gamblingFTW
                                Vana Tegija
                                • Aug 2012
                                • 1122

                                #135
                                Re: Aumeeste mäng.

                                Niisiis peaks kokku ka võtma. Kes ausalt oma avatari muudavad :D
                                Uuendage tabelis ära, kes pole uuendanud, siis parem ülevaade. Hetkel peaks päris palju uusi avatare tulema.

                                Comment

                                Working...