Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale
peaks olema jah, teag ühte tartu säga kes on rääkinud, et käivad tallinnlastega mängimas-võistlemas
peaks olema jah, teag ühte tartu säga kes on rääkinud, et käivad tallinnlastega mängimas-võistlemas

Comment