Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #1291
    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Nagu mulle kord üks tark mees ütles, kui politsei oli küsinud, et miks siis vastu ei andnud. "Kui mul auto ära varastatakse, kas lähen varastan tagasi või?" Kui mul naine ära tapetakse, kas lähen tapan vastu või?" ...

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #1292
      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

      Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
      Suht naljakas.
      Ei olnud eriti, ei mõtle lihtsalt kõige targemalt alati.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #1293
        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

        Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
        Saan sust täiesti aru miks sa ei viitsiks jännata sellega ,aga arvan õige tegu oleks ikka menti anda.
        Vb neil olid tingimised peal saavad natukene istuda ...aga see kohtu tee on jah masendavalt pikk ja tüütu.
        Kirjutad avalduse politseisse, korra pead vist mehed tuvastama ja suht suure tõenäosusega sind kohtusse ei kutsutagi. Kui politseil on 100% kindlad tõendid olemas.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #1294
          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

          Sellega peab ka vast arvestama kui annad siis ja kunagi veel satud juhuslikult seltskonda kus on see tüüp/sõbrad siis lüüakse tõenäoliselt uuesti nahad kinni.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #1295
            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Sellega peab ka vast arvestama kui annad siis ja kunagi veel satud juhuslikult seltskonda kus on see tüüp/sõbrad siis lüüakse tõenäoliselt uuesti nahad kinni.
            Kui oled Cordell Walker, siis seda ei juhtu. Aga tho see olekski kõige suurem põhjus mis mind paneks mitte menti minema, endale -ev ju kogu see keiss. Ja kui vähegi süüd endal tunneks siis ka südametunnistus ei lubaks minna.

            E: Okei Tallinn vast on piisavalt suur linn, et nii väga ei pea põdema et uuesti kokku juhtud, aga väiksemates linnades nty. Pidevalt üle õla vaatamine on kõige õudsem kogemus üldse.
            Last edited by virukunn; 25.12.12, 22:17.

            Comment

            • Remokk
              Jube Noob
              • Nov 2011
              • 171

              #1296
              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

              ok.. aga näide: Saadan coca perse jne , hiljme otsib ta mu üles ja saan kesta. Sellepeale teen avanduse menti jne.. On see õige ?? Idiootsus ju. Ok Jeebuse juhtum selline kahevahel, kuid sellgipoolst tal oli võimalus mitte kesta saada !!

              Comment

              • Remokk
                Jube Noob
                • Nov 2011
                • 171

                #1297
                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                Ja see väikelinna teema... Kui ise oled rahulik ja ei PROVOTSEERI ei juhtu mdiagi !!

                Comment

                • Remokk
                  Jube Noob
                  • Nov 2011
                  • 171

                  #1298
                  Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                  kui ma seda kannatanut näen, annan ise ka

                  lol , sõber ä'rritus

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #1299
                    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                    Algselt postitas Remokk Vaata postitust
                    Ja see väikelinna teema... Kui ise oled rahulik ja ei PROVOTSEERI ei juhtu mdiagi !!
                    Täpselt, süüdi ei ole kunagi anult üks osapool.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #1300
                      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Sellega peab ka vast arvestama kui annad siis ja kunagi veel satud juhuslikult seltskonda kus on see tüüp/sõbrad siis lüüakse tõenäoliselt uuesti nahad kinni.
                      Lol ei. Siis just ei l88da, sest "seda uroodi ei saa lyya, see jookseb kohe menti".

                      Comment

                      • Junken
                        Lendur Sass
                        • Sep 2011
                        • 1039

                        #1301
                        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                        eks see tagasi tegemine ka suht osside teema. Ma isiklikult pole eriti üldse näinud, et keegi saab peksa, siis järgmine kord, ou lähme anname sellele nüüd vastu...

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #1302
                          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                          nägin 2 nvd tagasi kuidas üks vend sai mööda minnes lihtsalt vastu hambaid kumbki vend üksteist ei teadnud ...lambist ...löögi vend oli ülejoond jõuka vend.
                          Tean lööjat mulle hakkas ka midagi peale lendama ,et mida sa pede vahid aga sõbrad tal läksid vahele ja panid ta auto peale.

                          Aga selliseid vendasid on jah on vb 1000st üks.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1303
                            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                            Algselt postitas Remokk Vaata postitust
                            ok.. aga näide: Saadan coca perse jne , hiljme otsib ta mu üles ja saan kesta. Sellepeale teen avanduse menti jne.. On see õige ?? Idiootsus ju. Ok Jeebuse juhtum selline kahevahel, kuid sellgipoolst tal oli võimalus mitte kesta saada !!
                            Sellegipoolest peksjate näol on tegemist haigete inimestega, kes väärivad oma teo eest karistust. Oodata väljas kambaga, et suvaline üksik tüüp, täiesti läbi kui mitte surnuks peksta - debiilne.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #1304
                              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Lol ei. Siis just ei l88da, sest "seda uroodi ei saa lyya, see jookseb kohe menti".
                              Teooria on hea, aga kui tillk alkoholi on sees siis vaevalt siuke mindset momendis on.

                              Comment

                              • rasmer
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1306

                                #1305
                                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                                Siimud ITT.

                                Comment

                                Working...