Nop :(. Kui kõikides kohtades peale Tallinna ja Tartu internet ära keelatakse ja 2h päevas raamatukogus lastaks fesaris käia, siis oleks päris rahul asjadega.
Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale
Mõned mõtlevad kuidas parema , korteri, töö, hariduse, auto jne saada ,aga spewmonkey mõtleb kuidas need krdi maakad tallinnast ja internetist eemal hoida.
Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale
Ei usu et enam elab, kindlasti juba riigist välja saadetud, kuna Eestlane ikka nii maakas :)
Spewmonkey peaks nagu teistele eeskujuks olema vms, ise Klubi Liige ja Coach? Ja selline üleolev suhtumine teiste kasutajate vastu.
There's something called growing up, you should try it.
Comment