Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki
Seletage keegi lühidalt ära mis täpselt teha tuleb (ma ei viitsi ausalt neid 200 posti läbi lugeda mis öösel siia spämmiti) ja ma võin mängida.
//Kuna bänni ei taha saada siis Skype grupp teha vms?
Algselt postitas Junken
Vaata postitust
//Kuna bänni ei taha saada siis Skype grupp teha vms?
Comment