Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!
Korralik rigged set-up ikka, tõmban filmi torrentist pulgaga(Mint) ning 99% tõmmatud, kiirus 200, 99.1% peal langeb kiirus natuke, 99.2% langeb veel ja nii kuni 99.9%'ni ning daunlaud kiirus 0i peal. Ja ei saagi enam kuidagi mingit kiirust kätte, konstantne 0 ja filmi vaadata ei saa. :((((((
Help pls.
Korralik rigged set-up ikka, tõmban filmi torrentist pulgaga(Mint) ning 99% tõmmatud, kiirus 200, 99.1% peal langeb kiirus natuke, 99.2% langeb veel ja nii kuni 99.9%'ni ning daunlaud kiirus 0i peal. Ja ei saagi enam kuidagi mingit kiirust kätte, konstantne 0 ja filmi vaadata ei saa. :((((((
Help pls.

Comment