Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!
backspin easy ju, lihtsalt hoia kätt kii tipust kaugemal ja löö madalalt
või noh vähemalt minu taktika aga endal on parim break 32, olen rohkem selline wannabe brainer, puhast skilli eriti pole : (
Algselt postitas jasssass
Vaata postitust
või noh vähemalt minu taktika aga endal on parim break 32, olen rohkem selline wannabe brainer, puhast skilli eriti pole : (
TC
Comment