Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #496
    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    krt, ma ei saa sellest viina maitsetest aru. tõsiselt noh. aastaid tagasi oli selline saade nagu "kahvel" hannes võrno ja kes ta kurat oli. ühesõnaga saatasse kutsuti viinaliidu esinaine kes alguses rääkis ikka maitsete erinevustest ( muide jutt polnud üldse sellest, et milline pohmell järgmisel päeval) ja puha. ok, tehti siis tibile pimetest mille ta räigelt hävis. laudur v 3k eeki maksev vene kõige puhtam viin.

    Comment

    • Loksutaja
      Õpihimuline Mängur
      • Jun 2010
      • 448

      #497
      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      nii on või aarmisel juhul kuu omad .. nime tho ei mäleta

      e: huvitav side effectide nimekiri on ka deprekatel imo .. mingi kilomeetrine vms lol
      See kilomeetrine list seal on selleks, et USAs iga suvaline iga lambi nö side effecti pärast kohtusse ei kaebaks.


      imo need anti deprekad on eriti saatanast . olen mingi aastaid tagasi võtnud n2dala .. imo asjad l2ksid kordi hullemaks .. maksid ka ala 1 k eeki 2 nädalat
      Arst sulle ära ei seletanud mis ja kuidas ? Esiteks su keha võtab neid omaks/harjub umb kuu~. Alguses võib jah igasuguseid huvitavaid mõjusidjapahasid olla.


      Ja see,

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #498
        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        krt, ma ei saa sellest viina maitsetest aru. tõsiselt noh. aastaid tagasi oli selline saade nagu "kahvel" hannes võrno ja kes ta kurat oli. ühesõnaga saatasse kutsuti viinaliidu esinaine kes alguses rääkis ikka maitsete erinevustest ( muide jutt polnud üldse sellest, et milline pohmell järgmisel päeval) ja puha. ok, tehti siis tibile pimetest mille ta räigelt hävis. laudur v 3k eeki maksev vene kõige puhtam viin.
        Müüdimurdjad tegid sarnase katse ja spets pani kõik täppi. Video on siin, kohutava heliga ainult:

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #499
          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

          vbla ka. peab ilmselt kogemust olema, see viinaliidu esinaine pole ilmselt suurem viinanina ja mina veel vähem. aga õllel ja õllel ma siiski teen vahet. viimasel ajal tundub, et teen juba aleksandril ja saku heledal vahet, kuigi sama õlletüüp.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #500
            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

            Nojah, meid huvitab ju põhiliselt, mis kõige leebema pohmaka teeb, sellist testi vist keegi kusagil tegema ei hakka, niiet tuleb ise testida...

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #501
              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

              see pohmelli asi on ka küsitav. mil elus ikka mõned korrad ka täitsa puhtalt viinast pohmell olnud. pean ütlema, et kordades parem tervis järgmisel päeval kui õllest

              Comment

              • K2okfor_Mey
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2012
                • 429

                #502
                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                LOL lõpuks on teema liitrite peale läind nii nagu topic :D

                PS ise whiskey sõber :D

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #503
                  Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                  Jim , Jack või Johnnie ?

                  Comment

                  • Karelkorm
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 856

                    #504
                    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                    Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                    Jim , Jack või Johnnie ?
                    Nüüd oleks õige aeg viski vs burboon, jack ei ole viski blabla käima tõmmata :) Endale viskid ei maitse, a Jacki solgin küll kokaga vahel.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #505
                      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                      Btw, kuidas on vedelikku võimalik mõõta meetrites? Ühe pubi menüüd sirvides jäi silma, et mõningatel jookidel on tavapärase 0.33L; 0.5L asemel koguseks märgitud "1 meeter".

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #506
                        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                        ühte meetrit tellides saad ühe meetri pikkuse aluse (puualus vms), mis on sisuliselt joogihoidja. viimane kord kui sai see tellitud, siis sain kas kuus või kaheksa (sorri, ei mäleta) 0.33l siidrit/õllet.

                        //ilmselt oleneb pubist kah. samuti see, et kas tellid lahjat või kanget alkoholi.

                        Comment

                        • Platinum
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 248

                          #507
                          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                          lol:D tuuakse meetri pikkune alus, paat vms kujuga ja seal peal on pitsidele kohad. Ise sõpradega meetriga tequilat joonud Redis

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #508
                            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Btw, kuidas on vedelikku võimalik mõõta meetrites? Ühe pubi menüüd sirvides jäi silma, et mõningatel jookidel on tavapärase 0.33L; 0.5L asemel koguseks märgitud "1 meeter".
                            Meetrites mu teada polegi aga cubic meetrites küll.
                            1liiter= 0.001cubic liters näiteks.
                            VB eksin :(

                            // Platnium vist natu targem :D

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #509
                              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                              Algselt postitas Platinum Vaata postitust
                              lol:D tuuakse meetri pikkune alus, paat vms kujuga ja seal peal on pitsidele kohad. Ise sõpradega meetriga tequilat joonud Redis
                              Meetris peaks olema 12 shotti

                              Comment

                              • Jäämees
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1182

                                #510
                                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                                Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                                Jim , Jack või Johnnie ?
                                Jooge ikka Thompsonit poisid!

                                Ja tõesti keegi peale minu Stolichnayat ei pruugi kui viina võtmine? Mingeid Mõrnajaid + mingi kuradi valgevene viina olen ka lasknud liigsetes kogustes nii positiivsete tulemitega kui võimalik sellistel juhtudel.

                                Comment

                                Working...