TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #136
    Re: TV-showd/seriaalid

    Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Sa vist pole dark nighti trioloogiat näind..
    Seal pold selliseid kõhulihaseid tho.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #137
      Re: TV-showd/seriaalid

      lol californicationi s06e02-s on see Johannes Urb. Eesti oma kutt imedemaal.

      Comment

      • Jeebus
        määäääää
        • Jun 2012
        • 1409

        #138
        Re: TV-showd/seriaalid

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        lol californicationi s06e02-s on see Johannes Urb. Eesti oma kutt imedemaal.
        "i need a gaygent"

        Comment

        • akristjan
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 406

          #139
          Re: TV-showd/seriaalid

          the following oli väga hea vaatamine!

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #140
            Re: TV-showd/seriaalid

            Spartacus S03E01

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #141
              Re: TV-showd/seriaalid

              hakkasin ka siis huvi pärast "shameless"i vaatama - peamiselt, kuna peaosaline sigalahe näitleja ja mitmes filmis superrolli teinud. sarja kohta peab ütlema, et ka - sigahea ikka!

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #142
                Re: TV-showd/seriaalid

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                hakkasin ka siis huvi pärast "shameless"i vaatama - peamiselt, kuna peaosaline sigalahe näitleja ja mitmes filmis superrolli teinud. sarja kohta peab ütlema, et ka - sigahea ikka!

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #143
                  Re: TV-showd/seriaalid

                  Frank näiteks tekitab mulle küll korraliku tülgastust. Ajab nii tilti, kui ta kaadris on. Kuidas saab üks inimene nii kohutav isa olla. Muidu sari on viis pluss.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #144
                    Re: TV-showd/seriaalid

                    Shamelessil vaatate UK või US versiooni? Kumb parem on?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #145
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      US

                      Comment

                      • PlanetRJ
                        Jube Noob
                        • Oct 2011
                        • 173

                        #146
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        Mis te arvate viimasest girlsi osast, nii segast episoodi pole küll ennem olnd

                        Comment

                        • Avicii
                          Grinder
                          • Nov 2012
                          • 800

                          #147
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          mina ei saa aru mida te selles Girlsis näete, vahtisin mingi 5-6 osa ja tundub ikka väga mõttetu sari, nüüd ei teagi kas vaadata veel mõned osad ja loota, et läheb paremaks või ongi kogu sari selline pervertne vägistamine?

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #148
                            Re: TV-showd/seriaalid

                            See sari on omamoodi küll, vajab süvenemist ja justkui sisu on ka. Isiklikult lihtsalt väga ei viitsinud edasi vaadata. Peaosatäitja häirib mind selles sarjas tohutult, tema välimusega on raske ära harjuda.

                            Comment

                            • Jeebus
                              määäääää
                              • Jun 2012
                              • 1409

                              #149
                              Re: TV-showd/seriaalid

                              Top Gear S19 ju!

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #150
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
                                Mis te arvate viimasest girlsi osast, nii segast episoodi pole küll ennem olnd
                                Mis selles segast oli? Ainukene asi millest mina täpselt aru ei saanud oli see, miks junkie nii kiirelt Booth Jonathani majast ära tahtis minna.
                                Kahtlemata üks tugevamaid, kui mitte kõige parem episood mis seni on kahe hooaja peale olnud.

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                See sari on omamoodi küll, vajab süvenemist ja justkui sisu on ka. Isiklikult lihtsalt väga ei viitsinud edasi vaadata. Peaosatäitja häirib mind selles sarjas tohutult, tema välimusega on raske ära harjuda.
                                Jah, seda seriaali tuleb mõttega vaadata. Kui poole silmaga jälgida, võibki selline mulje jääda nagu oleks tegu mingi mõttetu tõmblemisega.
                                Mind ennast häirib ka see, et peategelane peaaegu igas episoodis oma keha demonstreerib. See karakter on sama näitleja enda kirjutatud, niiet ta teeb seda täiesti tahtlikult.

                                Comment

                                Working...