Jätkame sarjade aruteluga siin teemas.
TV-showd/seriaalid
Collapse
X
-
Re: TV-showd/seriaalid
An Idiot Abroad on päris hea documentary indeed. 2 seasonit vist tehti seda.Algselt postitas Liquicity Vaata postitustleidsin ühe vaadatava sarja "An Idiot Abroad"
Päris huvitav huumor peaks ütlema.
Comment
-
Re: TV-showd/seriaalid
"Ax Men" mulle tundus päris huvitav vaatamine.
kurat ikkagi tahaks mingit uut vaadata, ei leia midagi muhedat.
tahaks, et poleks osasid sarju vaatanud varem, ainult selleks, et neid uuesti vaadata ja naerda vms:D nt "Trailer Park Boys" epic vaatamine ikka:D
või Califoniacation, ah nvm neid liiga palju.
hetkel ei jõua ära oodata SoA uusi osasid päris põnev hooaeg ikka rsk.
Comment
-
Re: TV-showd/seriaalid
SOA:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)Olen nüüdseks kõik väljasolevad episoodid ära näinud, tegu obv põneva sarjaga, aga viimasel ajal hakkas häirima küll see, kuidas kõik kõiki nii kergekäeliset maha tahtsid lüüa. Gemma on ka ülimalt tiltiajav karakter.
Comment
-
Re: TV-showd/seriaalid
Jungle Gold on ka sarnane asi , kus 2 venda üritavad Ghanas kulda leida.Algselt postitas Pokutaja Vaata postitustIse olen Gold Rush-i usinalt jälginud. Üsna huvitav vaadata, kuidas inimesed riskivad pea kõigega, et minna ja ennast kullaga rikkaks teha...
Comment
-
Re: TV-showd/seriaalid
+1Algselt postitas valustyng Vaata postitustjungle gold on liiga fake
ma need paar osa küll ära vaatanud, aga väga haledad on need vennad seal ja ei suuda rohkem vaadata
Comment
-
.
Comment