TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #886
    Re: TV-showd/seriaalid

    Kas teil hakkab ka aegajalt piinlik seda vaadates või on asi minus? Samas, spontaanne naerupahvakas tuli rohkem kui korra.

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #887
      Re: TV-showd/seriaalid

      Algselt postitas sm112 Vaata postitust
      Kas teil hakkab ka aegajalt piinlik seda vaadates või on asi minus? Samas, spontaanne naerupahvakas tuli rohkem kui korra.
      10 minti vaatasin ja samad emotsioonid valdavad. lihtsalt ei suuda tõsiselt võtta lauseid nagu nt: ma ei tea mis mängu ta mängib jne.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #888
        Re: TV-showd/seriaalid

        no idea millest te räägite :D

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #889
          Re: TV-showd/seriaalid

          Algselt postitas sm112 Vaata postitust
          Kas teil hakkab ka aegajalt piinlik seda vaadates või on asi minus? Samas, spontaanne naerupahvakas tuli rohkem kui korra.
          Selle piinlikkuse pärast seda vaatabki ju!? Mis te by default alustasite saate vaatamist, et anna õnneotsingutele kaasa elada või?

          Selles saates oli konkreetselt 0 hetke, kus peaks või saaks üldse mingit lauset tõsiselt võtta.

          Comment

          • WeThePeople
            Vana Tegija
            • Mar 2010
            • 1163

            #890
            Re: TV-showd/seriaalid

            räägingi et ajab naerma selline pask

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #891
              Re: TV-showd/seriaalid

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              Selle piinlikkuse pärast seda vaatabki ju!? Mis te by default alustasite saate vaatamist, et anna õnneotsingutele kaasa elada või?

              Selles saates oli konkreetselt 0 hetke, kus peaks või saaks üldse mingit lauset tõsiselt võtta.
              Nõus, kõik muu oli piinlikult naljakas ja naljakalt piinlik, aga see tüüp, kes türgi vms keeles laulda kogeles.. Tegelt ei vingu, saade ületas kõik ootused ja tõotab tulla korralik delivery.
              Last edited by sm112; 16.04.14, 21:07.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #892
                Re: TV-showd/seriaalid

                Ilusate silmadega poiss pidi oleme saates vale nime alla. sõbralt kuulsin vähemalt sten/sven või vastupidi. Tahtis reisile minna lihtsalt no.
                Aaga muidu jah +1 karule

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #893
                  Re: TV-showd/seriaalid

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Ilusate silmadega poiss pidi oleme saates vale nime alla. sõbralt kuulsin vähemalt sten/sven või vastupidi.
                  Viljandi politsei otsib taga 24-aastast Sven Šikovit, kes hoiab kõrvale Tartu maakohtu Viljandi kohtumaja määratud karistuse kandmisest.

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #894
                    Re: TV-showd/seriaalid

                    nuts imo http://www.imdb.com/title/tt2802850/

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #895
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      hooked

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #896
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        täitsa mõnus jep

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #897
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          Kas ainult mulle tundub, et Got hakkab kuidagi venima, muutunud müügiartikliks ja meenutab natuke Sõrmuste isand-Kääbik allakäikku. Esimene hooaeg oli hoogne, nüüd aga sarnaneb kummi venitamisega. Parim kommentaar jõutuubist 4 osa promo kohta..
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #898
                            Re: TV-showd/seriaalid

                            Algselt postitas reggie Vaata postitust
                            Kas ainult mulle tundub, et Got hakkab kuidagi venima, muutunud müügiartikliks ja meenutab natuke Sõrmuste isand-Kääbik allakäikku. Esimene hooaeg oli hoogne, nüüd aga sarnaneb kummi venitamisega. Parim kommentaar jõutuubist 4 osa promo kohta..
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            GoT ongi täis pask ma ei saa aru kas te leveldate või päriselt vaatate seda?

                            Mingi hunger games ja twilight jne vaatate ka?

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #899
                              Re: TV-showd/seriaalid

                              Algselt postitas reggie Vaata postitust
                              Kas ainult mulle tundub, et Got hakkab kuidagi venima, muutunud müügiartikliks ja meenutab natuke Sõrmuste isand-Kääbik allakäikku. Esimene hooaeg oli hoogne, nüüd aga sarnaneb kummi venitamisega. Parim kommentaar jõutuubist 4 osa promo kohta..
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Kuna viimased kaks raamatut pole veel väljagi tulnud, siis tuleb ilmselgelt natukene kas hoogu maha võtta või siis mingil hetkel paariaastane paus sisse teha.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #900
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                vähe porri olnd jah viimastes osades

                                Comment

                                Working...