Re: TV-showd/seriaalid
Kas teil hakkab ka aegajalt piinlik seda vaadates või on asi minus? Samas, spontaanne naerupahvakas tuli rohkem kui korra.
Kas teil hakkab ka aegajalt piinlik seda vaadates või on asi minus? Samas, spontaanne naerupahvakas tuli rohkem kui korra.
Comment