Re: TV-showd/seriaalid
HIMYM on tõesti väga väga lahjaks jäänud, ise vaatan ka, kuna olen harjunud vaatama, aga naerma ei aja ja põnevust ka ei tekita enam, võiks läbi saada juba tõesti:D
Algselt postitas Fabulous
Vaata postitust
Comment