TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #106
    Re: TV-showd/seriaalid

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    The Walking Dead S03 teine pool - 10. veebruar
    Community S04 - 7. veebruar


    How I Met Your Mother võiks juba läbi saada. Tänast osa, nagu suuremat osa sellest hooajast, oli lausa piinlik vaadata. Ainukene põhjus miks ma seda seriaali vaatan on harjumus ning soov teada saada kes see ema siis lõpuks on. Kuigi ilmselt sellel kevadel saame (ilmselt) salapärase naisisiku identiteedi teada, on tellitud juba ka üheksas hooaeg. Väga kaheldav, et asjad enam selle seriaali puhul ülemäge minema hakkavad, aga loota ju võib...
    HIMYM on tõesti väga väga lahjaks jäänud, ise vaatan ka, kuna olen harjunud vaatama, aga naerma ei aja ja põnevust ka ei tekita enam, võiks läbi saada juba tõesti:D

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #107
      Re: TV-showd/seriaalid

      californication on nagu mehhiko kiredraama luts Maria. Veidi üle viskab see Hanki ja Kareni omavaheline suhe. imo oleks viimane mingisuguseks lahendus ja uueks arenguks, kus nende suhe ei ole sarjas keskne. A la kas saavadki lõpuks ometi kokku või Karen näiteks sureb, mis iganes...

      Isiklikult on täiesti pohhui mingitest meeletutest on-off suhte keerdkäikudest, kus peab x hooaega hooaega kannatama mingite eitede tujutsemise ja villainite pedestumise all.

      Sama teema selle uue sarjaga Banshee, mis tundub tõesti üle aasta-kahe üks huvitav uus sari, kuid jällegi on mingi eit ja "keelatud suhe" mängu toodud.

      muidugi ka homeland, kuid seal viskas peale s1e5 üle selle naismendi bipolaarne ulgumine ja hädaldamine. no ei saa vaadata sarju nii :(
      Last edited by karupoeg; 15.01.13, 17:47.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #108
        Re: TV-showd/seriaalid

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        Sama teema selle uue sarjaga Banshee, mis tundub tõesti üle aasta-kahe üks huvitav uus sari, kuid jällegi on mingi eit ja "keelatud suhe" mängu toodud.
        Kes või mis see täpsemalt keelatud on? Tegu on siiski tema ainsa tütre emaga ja isegi ilma selleta oleks tegu "may the best man win" olukorraga. Kes keda kasti lööks olukorras saaks peategelane nkn loobumisvõidu.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #109
          Re: TV-showd/seriaalid

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          californication on nagu mehhiko kiredraama luts Maria. Veidi üle viskab see Hanki ja Kareni omavaheline suhe. imo oleks viimane mingisuguseks lahendus ja uueks arenguks, kus nende suhe ei ole sarjas keskne. A la kas saavadki lõpuks ometi kokku või Karen näiteks sureb, mis iganes...

          Isiklikult on täiesti pohhui mingitest meeletutest on-off suhte keerdkäikudest, kus peab x hooaega hooaega kannatama mingite eitede tujutsemise ja villainite pedestumise all.

          Sama teema selle uue sarjaga Banshee, mis tundub tõesti üle aasta-kahe üks huvitav uus sari, kuid jällegi on mingi eit ja "keelatud suhe" mängu toodud.

          muidugi ka homeland, kuid seal viskas peale s1e5 üle selle naismendi bipolaarne ulgumine ja hädaldamine. no ei saa vaadata sarju nii :(
          Hakka potsataja sarju vaatama, seal on piisavalt mõttetult kirjutatud karakterid +näitlemine, et ei saa kedagi over-the-top olemises süüdistada.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #110
            Re: TV-showd/seriaalid

            Spewmonkey, sa ei saa ikka Deadwood´i teemast üle? Homelandi osas nõustun täiega karupojaga, kuigi just olin temaga Banshee teemal täiesti erineval arvamusel.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #111
              Re: TV-showd/seriaalid

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              californication on nagu mehhiko kiredraama luts Maria. Veidi üle viskab see Hanki ja Kareni omavaheline suhe. imo oleks viimane mingisuguseks lahendus ja uueks arenguks, kus nende suhe ei ole sarjas keskne. A la kas saavadki lõpuks ometi kokku või Karen näiteks sureb, mis iganes...

              Isiklikult on täiesti pohhui mingitest meeletutest on-off suhte keerdkäikudest, kus peab x hooaega hooaega kannatama mingite eitede tujutsemise ja villainite pedestumise all.


              muidugi ka homeland, kuid seal viskas peale s1e5 üle selle naismendi bipolaarne ulgumine ja hädaldamine. no ei saa vaadata sarju nii :(
              Cali puhul olen nõus. Need suhete keerdkäigud, edasi-tagasi stiilis hooajast hooaega ajab küll närvi. Kareni case pole lihtsalt enam reaalne, et inimene saab nii naiivne olla, arvestades kogu Hanki eelnevat minevikku jne. Muidu Kareni (43a) välimuse vastu räige crush, totally my type of woman.

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #112
                Re: TV-showd/seriaalid

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Spewmonkey, sa ei saa ikka Deadwood´i teemast üle? Homelandi osas nõustun täiega karupojaga, kuigi just olin temaga Banshee teemal täiesti erineval arvamusel.
                Võtsin su viimase "miks keegi Revenge'i ei kiida" hetkel aluseks tegelt.
                Revenge, Covert Affairs, House of Lies vs Homeland, Deadwood, Boardwalk Empire. Pohmas/napsuse peaga ma jätan ka need viimased pigem vaatamata ja vaatan parema meelega kergemaid sarju. Kui meel natuke värskem on, siis esimest tüüpi sarjad on valusad vaadata kuna ei ole heast näitlemisest lõhna ka mitte, sest ega rollidki eriti paljunõudvad pole.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #113
                  Re: TV-showd/seriaalid

                  Alustasin ise lõpuks SoA vaatamist. Eelarvamus karvaste nahktagidega motomeeste vastu, takistas mind selle sarjaga alustamast. Pisut üle pingutamist on, karistamatud ja liiga badass vahepeal. Esimese hooaja lõpp oleks võinud ka mitte nii traagiline olla - samas tänu sellele saab suuremat hoogu juurde Jaxi idealistlik visioon klubist. Üldiselt, siiski tegemist väga hea sarjaga.

                  Kuuldavasti viimane hooaeg oli päris hea. Kas (2,3,4) on läbivalt ka samal tasemel ?
                  Last edited by inward; 15.01.13, 18:23.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #114
                    Re: TV-showd/seriaalid

                    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                    Võtsin su viimase "miks keegi Revenge'i ei kiida" hetkel aluseks tegelt.
                    Revenge, Homeland, Deadwood, Boardwalk Empire.
                    Need on sarjad mida vaadata tasub. Stiil, ajastu jne. on obv teine, kuid kui Revenge on viletsam kui Deadwood ja viimane on parem kui Hell on Wheels, siis minu arust on see sinu probleem, mitte minu.

                    Obv kerin ma ka Revenge dialooge edasi, kuid Deadwoodi puhul muutus see juba tüütuks.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #115
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Obv kerin ma ka Revenge dialooge edasi, kuid Deadwoodi puhul muutus see juba tüütuks.
                      fuck

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #116
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        Kuidas saab dialooge edasi kerida ? Deadwoodi ja mõne muu sarnase sarja puhul, tuleb pigem vahel tagasi kerida.

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #117
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          Ma ei vaata sarju, kus tekib vajadus neid edasi kerida.

                          Edit: Deadwoodi pidi tõesti vahel tagasi kerima, sest keeleliselt üpris keeruline sari oli. Kui sa arvad, et Revenge ja Deadwoodi dialoogid on võrreldavalt igavad ja üheülbalised, siis on asi su keeleoskuses ilmselt.
                          Last edited by Spewmonkey; 15.01.13, 18:38.

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #118
                            Re: TV-showd/seriaalid

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Kuidas saab dialooge edasi kerida ? Deadwoodi ja mõne muu sarnase sarja puhul, tuleb pigem vahel tagasi kerida.
                            See on HBO sarjade puhul standard kui tegevusega ka ise kaasa mõelda.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #119
                              Re: TV-showd/seriaalid

                              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                              fuck
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Obv on see ka kordi varem siit foorumist läbi jooksnud, aga kui sõnum on piisav, siis piisab ka sellest.
                              Last edited by Potsataja; 15.01.13, 18:45.

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #120
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                deadwood on nuts ju :)

                                Comment

                                Working...