Re: TV-showd/seriaalid
Deadwood on nagu Firefly, kuigi IMDB hinde põhja jääb üks teisele siiski alla ja ma pakun lampi, et ühe kordusi näeb kordi vähem. Reaalselt eksisteerinud karakterid olid siiski ainult ühes. Firefly fännid on nkn pühendumad, vaevalt 50% neist langeks välja peale küsimust "Kas see sari sulle tõesti meeldib?" ja veel 50% peale küsimust "Miks see sari sulle meeldib?"
Deadwood on nagu Firefly, kuigi IMDB hinde põhja jääb üks teisele siiski alla ja ma pakun lampi, et ühe kordusi näeb kordi vähem. Reaalselt eksisteerinud karakterid olid siiski ainult ühes. Firefly fännid on nkn pühendumad, vaevalt 50% neist langeks välja peale küsimust "Kas see sari sulle tõesti meeldib?" ja veel 50% peale küsimust "Miks see sari sulle meeldib?"
anin Shamelessi tõmbama, olen varem selle koguaeg 2silmavahele jätnud
Comment