TV-showd/seriaalid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #121
    Re: TV-showd/seriaalid

    Deadwood on nagu Firefly, kuigi IMDB hinde põhja jääb üks teisele siiski alla ja ma pakun lampi, et ühe kordusi näeb kordi vähem. Reaalselt eksisteerinud karakterid olid siiski ainult ühes. Firefly fännid on nkn pühendumad, vaevalt 50% neist langeks välja peale küsimust "Kas see sari sulle tõesti meeldib?" ja veel 50% peale küsimust "Miks see sari sulle meeldib?"
    Last edited by Potsataja; 15.01.13, 18:56.

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #122
      Re: TV-showd/seriaalid

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Alustasin ise lõpuks SoA vaatamist. Eelarvamus karvaste nahktagidega motomeeste vastu, takistas mind selle sarjaga alustamast. Pisut üle pingutamist on, karistamatud ja liiga badass vahepeal. Esimese hooaja lõpp oleks võinud ka mitte nii traagiline olla - samas tänu sellele saab suuremat hoogu juurde Jaxi idealistlik visioon klubist. Üldiselt, siiski tegemist väga hea sarjaga.

      Kuuldavasti viimane hooaeg oli päris hea. Kas (2,3,4) on läbivalt ka samal tasemel ?
      On, paremad isegi.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #123
        Re: TV-showd/seriaalid

        Algselt postitas Spewmonkey;489644[B
        ]Hakka potsataja sarju vaatama, seal on piisavalt mõttetult kirjutatud karakterid +näitlemine, et ei saa kedagi over-the-top olemises süüdistada[/B].
        millest sa räägid?
        ma avaldasin oma arvamust ühe sarja kohta, mis mul on ebamugav vaadata, thats it.
        Sorry, aga minu jaoks on mingi naiste ja suhete teema sarjas täiesti pointless, sest selle ümber on nii lihtne storyline kujundada ning end of the day ei ole mitte midagi uut päikese all.


        Sa vaata oma asju edasi ja tunne ennast erilise ning tähtsana. Ma teen oma.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #124
          Re: TV-showd/seriaalid

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          millest sa räägid?
          ma avaldasin oma arvamust ühe sarja kohta, mis mul on ebamugav vaadata, thats it.
          Sorry, aga minu jaoks on mingi naiste ja suhete teema sarjas täiesti pointless, sest selle ümber on nii lihtne storyline kujundada ning end of the day ei ole mitte midagi uut päikese all.


          Sa vaata oma asju edasi ja tunne ennast erilise ning tähtsana. Ma teen oma.
          Potsataja sarjadest rääkisin tegelikult, aga see selleks.

          Mulle meeldivad ka meespeaosalistega sarjad rohkem reeglina, aga Homelandi kohta küll ei ütleks, et Danesi osatäitmine lihtsalt sisutäiteks kujundatud storyline on nagu enamikes teistes sarjades. Ainult ebamugav vaadata, sellega teine teema muidugi.

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #125
            Re: TV-showd/seriaalid

            Suits ja Parks and Recreation peale pausi jälle tagasi.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #126
              Re: TV-showd/seriaalid

              Täna linastus The Following

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Traileri järgi veits klišee, aga väidetavalt pidavat olema üks kõige verisemaid seriaale, mis Usa vabalevis eales näidatud.
              Õhtul vaatan ise ka ära.

              Comment

              • sadakrooni
                FPP Pro
                • Jan 2009
                • 254

                #127
                Re: TV-showd/seriaalid

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #128
                  Re: TV-showd/seriaalid

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #129
                    Re: TV-showd/seriaalid

                    imo mõlema viimase puhul sobib u paar esimest osa, siis läks veidi üheülbaliseks :(



                    EI tea, kas keegi juba andnud. Ei ole küll üliexcited, aga enne magamaminekut selline mõnus vaatamine.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #130
                      Re: TV-showd/seriaalid

                      Shamelessi 3. season päris kenasti alanud, Cali kõrval second best sari, mis praegu jookseb. Ükspäev vaatasin 2.5 meni uut hooaega ka veits, täitsa vaadatav isegi, kuigi Sheeni ajastuga võrrelda päris ei saa.

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      imo mõlema viimase puhul sobib u paar esimest osa, siis läks veidi üheülbaliseks :(



                      EI tea, kas keegi juba andnud. Ei ole küll üliexcited, aga enne magamaminekut selline mõnus vaatamine.
                      Kirjutasid enne OTs, et õpid ja töötad täiskohaga. Lisaks tundud foorumis küllaltki aktiivne olevat, sai tookord peol korra trehvatud ning tagatipuks tundub, et vaatad veel päris palju tv-seriaale ka. Mitu tundi sul ööpäevas on? :D

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #131
                        Re: TV-showd/seriaalid

                        fyte.

                        Me trehvasime peol aastavahetusel :D haha. võtsin vabaks!

                        aga reaalsus on selline, et töögraafik on kokku lepitud sellisena, et 40 tunnist nädalas 30 kontoris, 10 siis n.ö. iseseisvalt. Ma eriline loengutes käia ei ole. Ei tunne selleks otsest vajadust ning saab kodus iseseisvalt ka hakkama + hoiab aega kokku. Sessi aeg on muidugi karm.

                        + ma olen tegelikult julgelt 80% oma ärkveloleku ajast arvutis, sest töö arvutis, kool arvutis etc. vahepeal teen ka trenni ning nipet-näpet.

                        Foorumis aktiivne alles n.ö. viimased kuu? ehk...
                        Tööjuures on tööarvuti + kõrval läpakas, kus vahel siis n.ö. refreshin. Ma kirjutan ka üsnagi kiiresti, seega ei võta foorumis olek / kirjutamine erilist aega.

                        Aga noh karm on. Ma olen eile kella 8st (38h and counting) hommikul üleval ning kindlasti julgelt 3-4-5h veel, sest paar tööasja vaja lõpetada. Aga kui pokkerit ei biidi ja soovid hästi elada, siis ei ole muud varianti. Valikute küsimus ning arvatavasti/loodetavasti toob tulevikus kasu.

                        Sarju vaatan enamasti n.ö. muu tegevuse kõrvale, kui muusika üle viskab.

                        edit: pluss ma olen oma n.ö. ülesannetes üsnagi n.ö. kiirete intervallidega. Õpin/teen tööasju 30 min tõsiselt, 30 min lebos jne.

                        edit2: kui 1 kursusel käisin joomas ca 4 korda nädalas average, siis nüüd käisingi "õues mängimas" viimati aastavahetusel. enne seda oli november. Oma mõju ka püsisuhtel. teeb imesid ka suurimate joodikutega :)
                        Last edited by karupoeg; 22.01.13, 18:40.

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #132
                          Re: TV-showd/seriaalid

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          long story=bad story


                          "Arrow" vajub ka suht ära juba imho, mis te arvate?
                          esimesed osad olid nagu huvitavad, aga praegu kuidagi jube ruttu lahjaks jäänud.

                          Eanin Shamelessi tõmbama, olen varem selle koguaeg 2silmavahele jätnud
                          Last edited by Poke; 22.01.13, 19:14.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #133
                            Re: TV-showd/seriaalid

                            :D

                            Arrowil oli jah eelmine osa minu jaoks viimane. tho peategelase õde on nuts

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #134
                              Re: TV-showd/seriaalid

                              Arrow oli esimesed 3-4 osa uus ja huvitav imo. Siis tuli mad love story ja läks standard CW'ks ära.

                              Shameless selle eest tekitab jätkuvalt tingling butterfly sensationit iga kord sellest hetkest kui download vajutada.

                              Comment

                              • reggie
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 1705

                                #135
                                Re: TV-showd/seriaalid

                                Arrow oli esimesed 3-4 osa uus ja huvitav imo
                                Sa vist pole dark nighti trioloogiat näind..

                                Comment

                                Working...