Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #526
    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Seda ei tehtagi joomise kõrvale. Pigem õhtul kodus, komöödia peale, kõvasti sööki kõrvale ja siis nauditakse filmi. Ja kui naerma ei aja, siis ei tööta. Uimasus ei ole soovitud outcome. Joogise peaga tuleb kokki teha, et pidu ägedam oleks. PS, pole ise teinud.
    Last edited by Karelkorm; 27.09.13, 16:06.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #527
      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

      Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
      Seda ei tehtagi joomise kõrvale. Pigem õhtul kodus, komöödia peale, kõvasti sööki kõrvale ja siis nauditakse filmi. Ja kui naerma ei aja, siis ei tööta. Uimasus ei ole soovitud outcome. Joogise peaga tuleb kokki teha, et pidu ägedam oleks. PS, pole ise teinud.
      Tean vennikest, kes on tegelikult suht sõltuvuses kanepist. Isegi enne magaminekut võtab purgi välja ja kukub kakkuma.

      Ei mõista selliseid :(

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #528
        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Isegi enne magaminekut võtab purgi välja ja kukub kakkuma.
        Rizla,


        Vii talle.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #529
          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

          Esiteks- kanepi strain'e ehk eesti keeli vist sorte on päris mitusada ja kõikvõimalikke ristandeid ja aretusi tuleb juurde. Olenevalt kanepi sordist, sellest millal see saak koristatud on ning sellest, kuidas ja millises keskkonnas sa seda tarbid, sõltub ka tulemus, kogemus. Osad sordid teevad väga elavaks ja on rohkem sellise meeleolu tõstva ja kergelt psühhedeelilise toimega, teised jälle väga hea uimastava toimega, sellise keha lõdvestava nö. couchlock'i toimega.
          Variante on tegelikult palju ja ühe kogemuse, eriti kui see on koos alkoholiga, põhjal ei saa eriti põhjapanevaid järeldusi teha.
          Mul endal samamoodi- osad taimed on kehvad mingil põhjusel ja ei anna kuigi head high'd, kuid samas võib sellel samal taimel olla näiteks muid häid omadusi, mida annaks kasutada (raviomadused).
          Need taimed, mis mul õnnestus proovida olid enamuses sellised, mis andsid kas väga tugeva couch locki, stone'i ja hiljem panid sügavalt magama või siis sellised, mis ajasid väga tugevalt naerma ja tõstsid tuju ning natuke hiljem peale seda hea uni, söögi isu tõus jne.
          Põhiline miks mina seda taime eelistasin/eelistan on see, et lihtsalt iga keharakuga tunned, et sul ei ole sitt olla, organism ei ole nii koormatud nagu alkoholiga. Kanepiga ei tekkinud mul sellist sügavat melanhooliat ja kassi nagu alkoga tekib. Ning muidugi see tuju tõstev (depreka vastu) ja söögiisu tõstev ja lõõgastav element- minu puhul töötas suurepäraselt. Lisaks veel see, et ma sain seda kõike ise kasvatada ja õues kasvatades kulud/väljaminekud sisuliselt puudusid. Üks väga suur lisaväärtus minu jaoks oli veel see, et kanepi abil sain ma kuulata muusikat ja tajuda selles rütme, helisid, elemente, mida ma muidu ei suudaks tajuda ega hinnata. Õiget muusikapala kuulata oli tõeline elamus ja nauding. Ei ole varem eriline muusika fänn olnud, kuid peale selliseid kanepi abil saadud kogemusi olen ma hakanud muusikat hoopis kõrgemini hindama ja väärtustama ja aru saama kui võimas võib olla heli jõud.
          Ning selle koha pealt, et "pole nagu erilist tunnet ja elamust, kui kanepit teen", siis IMO on sellega nagu anekdoodigagi- üks ja seesama anekdoot ajab ühe inimesi naerma, teise jätab külmaks- sõltub esitajast, sõltub kuulaja meeleolust, olustikust, kuulaja huumorisoonest ja tema üldisest mõistmisest antud teemal. Sama anekdoot võib sind halva tuju korral vihaseks ajada, selle asemel, et naerma ajada. Anekdoodi näide sellepärast, et kõik see on keskkonnast sõltuv, inimesest ja tema meeleseisundist sõltuv.
          Või võtame teise näite. Inimesele antakse mingi tööriist, näiteks arvuti. Üks suudab sellega imelisi asju teha - luua 3D graafikat mängudele, muusikat, leida lahendusi keerulistele probleemidele, luua programme ja samas teine inimene kasutab seda ainult e-maili lugemiseks, porno vaatamiseks.
          Ei soovita kellegile midagi, lihtsalt minu nägemus ja igal asjal on mitu külge. Loeb see, kuidas sa tööriista kasutad, loeb see, mille jaoks sa kasutad. Üldiselt on lihtsalt mõnu tagaajamiseks kanepi ja muude taimede/ainete kasutamine üsna madal tegevus, kui sellest saab kinnisidee ja sellest enam lahti ei saada. Kui aga kasutamine ei ole kellegile teisele ega endale ohtlik ning sellel on kindel eesmärk, vajadus selleks, siis ei tohiks sellest ka probleemi olla ja peaks olema seadusega lubatud.
          Last edited by Vandalar; 27.09.13, 17:54.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #530
            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Tean vennikest, kes on tegelikult suht sõltuvuses kanepist. Isegi enne magaminekut võtab purgi välja ja kukub kakkuma.

            Ei mõista selliseid :(
            Muuseas, ka mina kakkusin rizzla ja purgi kanepiga välja enne magamaminekut, siis kui und ei tulnud. Ma tean omast käest, et mul on lihtsam natuke kanepit tarvitada enne magama minekut, kui on karta, et und ei tule, selle asemel, et järgmine päev nagu zombie olla- väsinud unetust ööst. Kui olen magamata, siis ei saa naljalt trenni teha, ei saa muude asjadega hakkama, mõte ei tööta jne. Aga see olen mina ja see on see, mis minule sobib.

            Comment

            • pilme10
              FPP Pro
              • Jun 2009
              • 224

              #531
              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

              Tean paari väga head mtt grinderit, kes lihtsalt ei suudagi enne mängida, kui üks J tehtud.

              Comment

              • PlanetRJ
                Jube Noob
                • Oct 2011
                • 173

                #532
                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                Briti teadlased uurisid 2 aastat erinevaid narkootikume ja koostasid tabeli ohtlikuse järjekorras.Vaadake kus kohas asub alkohol ja savu ning kus asub enamuse arust üliohtlik ecstasy.
                The Top 20 Most Dangerous Drugs

                1.Heroin
                2.Cocaine
                3.Barbiturates
                4.Street methadone
                5.Alcohol
                6.Ketamine
                7.Benzodiazepines
                8.Amphetamine
                9.Tobacco
                10.Buprenorphine
                11.Cannabis
                12.Solvents
                13.4-MTA
                14.LSD
                15.Methylphenidate
                16.Anabolic steroids
                17.GHB
                18.Ecstasy
                19.Alkyl nitrates
                20.Khat

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #533
                  Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                  See tabel tundub väga tõene. Sellepärast tulebki kammida selle legaliseerimise pärast, et saada asjad õigesse järjekorda maailmas. Kui ikka kõik uuringud näitavad, et kanep on leebem kui alkohol, siis ei saa ju nii olla, et üks on toidupoes müügil ja teise omamise eest lähed kinni. Maailm peab ju olema pidevas liikumises järjest õiglasema ühiskonna poole.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #534
                    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                    Kummaline, et lahustid (solvents) on selle tabeli järgi sattunud kanepist "ohutumad" olema- see jäi kohe silma- huvitav millest selline hinnang tekkis? Ma saan muidugi aru, et sellised tabelid on nii kui nii üldistused ja võivad kalduda nii siia kui sinna poole.
                    Nt. kui kanepit tarbida söögi kujul, kus puuduvad igasugused põlemise produktid ja kuum suits, siis liiguks ilmselt mitu astet ohutumate poole.
                    Last edited by Vandalar; 28.09.13, 00:45.

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #535
                      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Mõni mu sõpradest põhjendab seda sellega, et hommikul pole pohmakat ja kiirelt saab ''täis'' oleku. Seega joogi asemel kimuvadki kanepit. Suve alguses sai ise ka tehtud nädalavahetuseti natuke. Sööma ajas tõesti hullult. Sain aru, et pole siiski mulle. Suht samal arvamusel, mis sina Codecci..

                      Ei näe ka ühtegi pointi, miks peaks kanepi legaliseerima. Paljude narkomaanide tee saabki tihti alguse kanepist, kuna mingi point ei paku kanep ka enam seda, mis alguses pakkus. Organism harjub ära ja tekib vajadus kangema järgi ( kui tihedalt lasta ). + see kui sa puutud tihedalt kokku diileritega, siis most likely mingi hetk pakutakse sulle peale kanepi ka exi, koke vms.
                      Otsi diiler kes ainult popsu müüb siis.

                      Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
                      Briti teadlased uurisid 2 aastat erinevaid narkootikume ja koostasid tabeli ohtlikuse järjekorras.Vaadake kus kohas asub alkohol ja savu ning kus asub enamuse arust üliohtlik ecstasy.
                      The Top 20 Most Dangerous Drugs

                      1.Heroin
                      2.Cocaine
                      3.Barbiturates
                      4.Street methadone
                      5.Alcohol
                      6.Ketamine
                      7.Benzodiazepines
                      8.Amphetamine
                      9.Tobacco
                      10.Buprenorphine
                      11.Cannabis
                      12.Solvents
                      13.4-MTA
                      14.LSD
                      15.Methylphenidate
                      16.Anabolic steroids
                      17.GHB
                      18.Ecstasy
                      19.Alkyl nitrates
                      20.Khat

                      http://www.youtube.com/watch?v=3vfqUENM-JE#t=1225
                      Kui ma peaksin võrdlema Ecstasy't ja kanepit proovitu põhjal siis minu jaoks jääb see ikka päris kindlalt kuhugi ette otsa. Ma ei ole päris kindel mis moodi nad hetkel popsu sellest ohtlikumaks peavad aga mul oli ikka päris bad trip, enam ei taha ka. :D
                      Last edited by BlackWerewolfGenie; 28.09.13, 03:07.

                      Comment

                      • Juhhei
                        Jube Noob
                        • Jul 2009
                        • 154

                        #536
                        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                        Kurat ise ka omajagu pothead olnd ... nüüd siis kui vanust tiba rohkem üritan piirata oma kasutamist ... ja kõige lollem on see et RÄNGAD unehäired on tekkind peale seda. Lihtsalt ei maga öösel ja kõik .. äkki keegi oskab midagi soovitada ?

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #537
                          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Vandalar või mõni teine savukunn, viitsite ehk seletada mida see kanep teile niiväga annab, et teid huvitab selle legaliseerimine jms?
                          Aitab lõõgastuda. Mida alkohol inimestele annab? Ühed eelistavad reedel pudeli viina alla kallata ja linna peale jaurama minna, teised suitsetavad kodus või väiksemas sõprade ringis.
                          Ise võtan napsu tänapäeval väga harva, sest mulle ei istu enam alkohol ja mida vanemaks saan seda raskemini ka "taastun" järgmistel päevadel.

                          Legaliseerida võiks puhtalt selle pärast, et kvaliteet ja müük oleks kontrolli all. Lisaks saaks ka riik sellest oma osa nagu alkoholi ja tubaka puhul. Praegu maksad 3-4x hinda ja kvaliteedist, võrreldes näiteks Hollandiga, pole mõtet rääkidagi.

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Ma ise ka viimasel ajal kord nädalas teinud, aga minu arust suht lamp asi... Isiklikult väikse lisaväärtuse annab joomise kõrvale, aga downside jälle, et liiga kiirelt väsib ära siis. Natuke funnim on, aga mina küll ei näe mis suurt vaimustust paljud potheadid selles leiavad. Ja julm downside, et sööma ajab meeletult. Kaine peaga ka proovinud, isegi kui tasuta saaks pahvida niipalju kui süda lustiks ja 0 kohustust siis eelistaks mitte teha, ei paku mingit naudingut uimane ja näljas olla mulle isiklikult.
                          Sööma ajab jah alguses, see läheb üle muidugi. Uimane oled arvatavsti seetõttu, et Eestis levib rohkem indica straini, mis teebki uimaseks. Sativa puhul on natuke teised lood - keha ei väsi ära, oled energilisem, rõõmsam jne. . Amsterdami kunagi satud, siis proovi korralikku sativat, purple haze vms.

                          Kõik suitsetajaid ei ole muidugi potheadid. Umbes sama oleks kutsuda kõiki alkoholi tarbivaid inimesi joodikuteks. Meil foorumis kahjuks võtavad sellel teemal ka rohkem sõna potheadid, kes paratamatult viivadki weedi maine alla oma räuskamistega. Isiklikus sõprusringkonnas on ka arste ja advokaate, kes suitsetavad. Tegemist on vägagi intelligentsete inimestega, kes eelistavad lõõgastuda ilma alkoholita ja funktsioneerivad oma igapäeva elus korralikult.

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Ecstasy ja kokaiini poindist ma saan nt aru. Kuigi tegemist on väga tervist laastavate ja suures pildis kindlasti -EV asjadega siis elamus mis nad pakuvad on ikka üsna erakordne. Savu samas erilist elamust ei paku (vähemalt mulle), kuigi suuri downside ka pole.

                          Kas teie jaoks on see elamus teistsugune või on mingi muu point mida ma tabanud pole?
                          Ma saan ka vist poindist aru, aga kuna pole kunagi proovinud, siis ei oska kommenteerida.

                          Comment

                          • bi0hazard
                            Vana Tegija
                            • Jul 2010
                            • 1342

                            #538
                            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            See tabel tundub väga tõene. Sellepärast tulebki kammida selle legaliseerimise pärast, et saada asjad õigesse järjekorda maailmas. Kui ikka kõik uuringud näitavad, et kanep on leebem kui alkohol, siis ei saa ju nii olla, et üks on toidupoes müügil ja teise omamise eest lähed kinni. Maailm peab ju olema pidevas liikumises järjest õiglasema ühiskonna poole.

                            r u being fking serious right now ? ecstasy, kork jms tuleks siis teha legaalseks või alko illegaalseks ? mind = blown.
                            Ise listi vaadates, siis heroiini esikoht ei üllata küll mitte kuidagi, krokodill ja mis muu selle alla käib..

                            Comment

                            • minbetmillionaire
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2010
                              • 363

                              #539
                              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Ei näe ka ühtegi pointi, miks peaks kanepi legaliseerima. Paljude narkomaanide tee saabki tihti alguse kanepist, kuna mingi point ei paku kanep ka enam seda, mis alguses pakkus. Organism harjub ära ja tekib vajadus kangema järgi ( kui tihedalt lasta ). + see kui sa puutud tihedalt kokku diileritega, siis most likely mingi hetk pakutakse sulle peale kanepi ka exi, koke vms.
                              Peasi, et argumendid poindile vastu ei räägiks eks.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #540
                                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                                Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                                Peasi, et argumendid poindile vastu ei räägiks eks.
                                Jep.. Sain ise ka aru, et natuke mööda kirjutasin. 2 erinevat case ühte lõiku. no anna andeks.

                                Comment

                                Working...