Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #481
    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Ja geps on vana, teada-tuntud selles osas, et peale mõju kadumist mingit pohmelli ei teki.

    Comment

    • ebast
      Jube Noob
      • Apr 2012
      • 104

      #482
      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

      100h+ üleval. Kotkas siruta nüüd oma tiibu ja lenda siia, bongi täidet oleks vaja.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #483
        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

        :D vale inimese poole pöördud oma murega.

        Comment

        • ebast
          Jube Noob
          • Apr 2012
          • 104

          #484
          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

          viska see subaru minema ja mine otsi oma vana rohelinepunn ülesse ja vaatame mis siis juhtuma hakkab !

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #485
            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

            Rohelinepunn? Audi 100?

            Comment

            • ebast
              Jube Noob
              • Apr 2012
              • 104

              #486
              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

              Eiei, see nö töömasin.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #487
                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                Corsa vä? Roheline konnake :D. Krt, äkki sa ikka oled nii lahke ja avaldad mulle oma isiku pm.

                Comment

                • ebast
                  Jube Noob
                  • Apr 2012
                  • 104

                  #488
                  Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                  Täiesti tundmatu olen sinu jaoks. Mul lihtsalt katus sõidab ja selle tulemusena on mulle pähe kogunenud liiga palju täiesti ebavajaliku infot.

                  4aastat ehitasid ise ka pmst.
                  siis tuli vist remet? jnejnejne


                  tra keegi võiks mul pea välja vahetada.

                  Comment

                  • ebast
                    Jube Noob
                    • Apr 2012
                    • 104

                    #489
                    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                    endal ka imelik lugeda oma postitusi aga no mis sa teed.

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #490
                      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                      mida tarbite?

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #491
                        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                        Kunagi oli üks periood, kus sai üksjagu gepsu proovitud ja alati koos alkoga. Norm doos (1 kork) ei tee nüüd küll nii, et jalgu alla ei võta vms. Kui oled väga täis, siis võib südame pahaks lüüa küll ja peo selleks korraks ära lõpetada. Jama on obv siis, kui kogemata liiga palju saab seda (2+ korki), siis võib lõpetada vabalt kiirabis. Ma kujutan ette, et kui juua mingit rämeda sidruniga üleuputatud gintoonikut, kuhu on üks korgike sisse kallatud, siis ei pruugi sellest maitsest purjus peaga aru küll saada.
                        Sõltub eelnevast organismi karastatusest, kaalust, kuuseisust ja muust sellisest, aga ma arvan, et jalga korralikult "vetruma" saada on algajal ikka pigem kerge kui raske koos kange alkoholiga.
                        Kunagi sõber testis Rohypnoli nii, et jõi viina alla ja peale ja hakkas tasakaaluharjutusi, kätekõverdusi jms. tegema, et kui reaalne ülesanne on. Polnud hullu midagi, eks ta lõpuks ilastas magades natuke padjale ka, aga esimesed kolm-neli tundi sai hakkama. Ma tema üsna eduka katsetuse põhjal ei julgeks öelda samas, et teised esmatarbijad kohe siruli ei oleks, sest ta üldine organismi treenitus oli ilmselt kõvasti abiks.

                        Comment

                        • ebast
                          Jube Noob
                          • Apr 2012
                          • 104

                          #492
                          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                          Eile käisin siis paldiski mntl ja pmst tahtsid mina kohe erandkorras sissekirjutada aga ma suutsin kuidagi ära rääkida, et äkki saab homme. Ja no siis tänane öö oli jälle tavaline taks... 35€ euri staari sellest tegin ofc 2k$ ja siis 10minutiga nulli tagasi(amfetamiin nagu ikka, ennem lõpetada ei saa kui 0llis) ja siis lendas kõiik mis lähedal oli puruks, õnneks suutsin 30mg diazekat ruttu ära süüa ja nüüd veits rahu aga igatahes helistasin ja võtavad mu kohe sisse. TRA KUI TE PEAKS MILLINE PÕRGU VÕIB ÜHE INIMESE ELU OLLA.

                          tatist peale miljon kompleksi küljes + nüüüd ei saa enam üldse mitte midagi aru, 7 aastat kanepit teinud. viimased 3 aastat igapäev + iga nädalavahetus antsu aga see ongi ainuke elu mõte, kõva ju???? mitte miski muu ei paku absoluutselt huvi.


                          tra lihtsalt uigan ja kirjutan sest ei oska kuhugi mujale ennast tühjaks kirjutada.

                          ega ma vöga enam aru ei saak a midagi ma siin kirjutan aga igataes tellin endale takso ja head olemist mulle. pakkisin kõva portsu raamatuid kaasa.



                          Hoidke oma lähedasi, pakkuge neile tuge ja andke neile nõu kui vaja.

                          ma 3 aastat palusin pereliikemid aga need ei saa mul mitte midagi aru ja arvavad, et ma jan mingit sitta või on neil lihtsalt nii häbi.



                          OLE Tublid ja kõigile teile sitaksu ässasid ja üldse kõvasid tulemusi.



                          PEACE MEHJED !

                          Comment

                          • Chloe
                            Bännitud
                            • Dec 2012
                            • 82

                            #493
                            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                            Tipp level või tõesti reality. Minu klassivennast kanepi ja ma ei teagi, mis tablettide tarvitaja pani iseendale käe külge lõpuks, ajusi järgi ei olnud selleks hetkeks aga oli ilu.

                            Comment

                            • ebast
                              Jube Noob
                              • Apr 2012
                              • 104

                              #494
                              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                              Oiblää esimesed 2 päeva olin kinnises osakonnas :D ebanormaalne mis seal toimus, oh jumal!

                              Eile sain siin nö lahtisesse aga ega siin ka õue vms ei saa.

                              kell 10 on magistrantidega mingi vestlusring ja teemaks on selle aasta plaanid vms.

                              Comment

                              • rasmer
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1306

                                #495
                                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                                Tony Dunst jagas twitteris:
                                Why marijuana should be legal for adults

                                Comment

                                Working...