Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #676
    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    Persse, järka kord midagi sellist näen siis kutsun insta politsei. Sarnane kogemus Tartus Gen klubi juures, tüüp sidus käe kinni ja käis lehvitas veits, siis nõel sisse ja voilaa. Tuikus veidi ringi ja sülitas igalepoole, siis tuli auto järgi ja sõitsivad minema. See kõik toimus Laia tänava ääres veidike vaiksemas kohas, rahvast siiberdas enne pidu piisavalt ringi, kahju et tookord ei märganud mente kutsuda. Rõvedalt tilti ajavad sellised elupõletajad, saaks ainult paugu pähe. Tehku hallutsinogeene vms. parem, seda loomulikult õiges kohas.

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #677
      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

      Suht masendav.
      Nii nahaalselt veel.
      Menti helistada kohe ...las tiksuvad enda matsu ära kuskil jaoskonnas.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #678
        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • MartinGarcia
          Grinder
          • Nov 2009
          • 517

          #679
          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
          Persse, järka kord midagi sellist näen siis kutsun insta politsei. Sarnane kogemus Tartus Gen klubi juures, tüüp sidus käe kinni ja käis lehvitas veits, siis nõel sisse ja voilaa. Tuikus veidi ringi ja sülitas igalepoole, siis tuli auto järgi ja sõitsivad minema. See kõik toimus Laia tänava ääres veidike vaiksemas kohas, rahvast siiberdas enne pidu piisavalt ringi, kahju et tookord ei märganud mente kutsuda. Rõvedalt tilti ajavad sellised elupõletajad, saaks ainult paugu pähe. Tehku hallutsinogeene vms. parem, seda loomulikult õiges kohas.
          Ei näe pointi menti helistada. Asi toimus ligi 3 minti ja vsjoo. Selleks ajaks kui ment kohal on nad ammu kadund. Ise kinni ka ei hakka neid hoidma. Ohutuse mõttes kaaskodanike suhtes oleks see muidugi õige tegu.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #680
            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

            Kunagi ammu vaatan aknast välja, mingi vend taob end vastu posti peaga. Korralikult taob. Helistasin menti, riidesse ja välja. Mingi hetk hakkas liikuma, olin mendis toruotsas ja jälitasin. Ta nägi mind, hakkas jooksma, jooksin järgi. Liiga lähedale kartsin ka minna. Tagaajamine oli mingi viis mintsa ja siis kadus ta kuhugi ära. Mendid ei jõudnud kohale õigeks ajaks.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #681
              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Veits BS jutt imo. Sama idiootsust võib lugeda www.narko.ee lehelt.

              BBC doku E-st:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by Dnbftw; 07.11.13, 17:26.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #682
                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                E mässab vaikselt domamiini ja serotoniiniga, ehk heaoluhormoonidega. Näiteks on sul väga korralik tasuv töökoht, suured karjäärivõimalused, maailm täiega lahti ühesõnaga, aga sina lähed ülemuse juurde ja ütled sorry, ma tõesti ei viitsi enam tööd teha. Aitah ohutu narkots E.

                Comment

                • MartinGarcia
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 517

                  #683
                  Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  E mässab vaikselt domamiini ja serotoniiniga, ehk heaoluhormoonidega. Näiteks on sul väga korralik tasuv töökoht, suured karjäärivõimalused, maailm täiega lahti ühesõnaga, aga sina lähed ülemuse juurde ja ütled sorry, ma tõesti ei viitsi enam tööd teha. Aitah ohutu narkots E.
                  :D :D Siis pead iseenda ülemus olema

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #684
                    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                    Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                    Ei tee tossu lihtsalt enam...4st mahvist k2ib pea kolmandat p2eva ringi vahelduva eduga, iseenesest on t2itsa kaiff, aga nii ikka ei saa. Pole ime, et see s*tt illegaalne on.
                    Said lahti oma pearinglusest ?

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #685
                      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      E mässab vaikselt domamiini ja serotoniiniga, ehk heaoluhormoonidega. Näiteks on sul väga korralik tasuv töökoht, suured karjäärivõimalused, maailm täiega lahti ühesõnaga, aga sina lähed ülemuse juurde ja ütled sorry, ma tõesti ei viitsi enam tööd teha. Aitah ohutu narkots E.
                      Vaikselt ta kohe kindlasti ei mässa, ikka korralikult tõmbab süsteemi läbi, ja seda piisab ühest tabletist. Korra aastas oleks täiesti OK nautida selle droogi võlusid, tihedamini kui 4x aastas teha kaob see maagia kiirelt ära. Ja kindlasti arvestada sellega, et järgmised paar päeva kuni nädal võivad olla veidike igavamad/kurvemad kui muidu. Karjääriinimestel muidugi raskem, ei saa lubada endale nädala ajalist koomas olekut, aga seda saab vältida kui ajastada tarvitamine nii, et ei ole vaja järgmised nädal aega tööle minna, set & setting on selle nimi. See töö mitte tegemise viitsimine on pigem omapärane kanepisuitsetajatele.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #686
                        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                        Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                        Lõuna ajal vahtisin korra aknast välja, kuidagi kahtlane vend liikus ringi. Ei osanud algul kuhugile minna, tundus kohe nagu otsib mingit vaiksemat place. Vaatasin liigub maja taha, läksin akna peale ja nagu arvasingi, Euroopa naarikud. Kõik see kesklinnas pmts.


                        Ma ei saa aru, kus siis inimene peab endale süsti tegema?

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #687
                          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                          Nt. narkomaanidele mõeldud ruumides, ohutus kohas, teistest eraldatud. Eestis minu teada selliseid kohti pole.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #688
                            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                            Alkoholi tarbijatele on küll igasugused klubid ja baarid ja kõrtsud ja trahterid ja pubid, aga eks seal ole omakasu mängus- narksi ei saa ju ametlikult müüa, sellepärast ei ole nad ka eraldatavad kuskile turvalisemasse kohta, ametlikult, vangla on ainuke koht, kuid see on idiootsus tbh.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #689
                              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                              Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                              Vaikselt ta kohe kindlasti ei mässa, ikka korralikult tõmbab süsteemi läbi, ja seda piisab ühest tabletist. Korra aastas oleks täiesti OK nautida selle droogi võlusid, tihedamini kui 4x aastas teha kaob see maagia kiirelt ära. Ja kindlasti arvestada sellega, et järgmised paar päeva kuni nädal võivad olla veidike igavamad/kurvemad kui muidu. Karjääriinimestel muidugi raskem, ei saa lubada endale nädala ajalist koomas olekut, aga seda saab vältida kui ajastada tarvitamine nii, et ei ole vaja järgmised nädal aega tööle minna, set & setting on selle nimi. See töö mitte tegemise viitsimine on pigem omapärane kanepisuitsetajatele.
                              õige jutt. Järgmistel päevadel ongi siuke semi-masendus ja kurbus, sest serotoniini ja dopamiini varud on läbi tõmmatud. Ühest korrast vast tõesti ei ole hullu ning eks see sagedus on tihti ka individuaalne, kuid long term pärsib ka serotoniinivarude taastumist ja sünapsitesse vallandumist.

                              ja ülemuse juurde minnakse sellises olukorras pigem jep jutuga, et "ma ei suuda tööd teha".

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #690
                                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                                Vaikselt ta kohe kindlasti ei mässa, ikka korralikult tõmbab süsteemi läbi, ja seda piisab ühest tabletist. Korra aastas oleks täiesti OK nautida selle droogi võlusid, tihedamini kui 4x aastas teha kaob see maagia kiirelt ära. Ja kindlasti arvestada sellega, et järgmised paar päeva kuni nädal võivad olla veidike igavamad/kurvemad kui muidu. Karjääriinimestel muidugi raskem, ei saa lubada endale nädala ajalist koomas olekut, aga seda saab vältida kui ajastada tarvitamine nii, et ei ole vaja järgmised nädal aega tööle minna, set & setting on selle nimi. See töö mitte tegemise viitsimine on pigem omapärane kanepisuitsetajatele.
                                Täiesti nõus, v.a selle nädala osaga. Räägitakse, et ideaalis min. kolm kuud peab vahe olema. Kui sa nädal aega nö koomas oled, siis oled järelikult kuritarvitanud, st. liiga tihti ja palju teinud või siis individuaalselt mõjub sinu vaimsele tervisele liiga laastavalt.

                                Iseennast tuleb kaine mõistusega observeerida kui kiiresti sa taastud. Enda kogemuste põhjal, kui sai tehtud mõistlik kogus pikemate vahede tagant, siis polnud esmaspäevaks mitte midagi viga. Ma ei ütleks, et mul üldse mingit pohmelli oli, väga minimaalselt. Ülejärgmiseks päevaks oli kõik ok.

                                E puhul märksõna on mõõdukusel ja toote kvaliteedil. Kui karjääriinimene teeb reedel paar pilli, siis ta on esmaspäevaks rohkem taastunud, kui inimene kes terve nv joob. Mõõdukalt tehes on nädala jutt täielik liialdus, järelikult on liialdatud koguste ja tihedusega.

                                Sorry, aga Alaska jutt on lihtsalt demagoogia, mis võib aga ei pruugi tugineda kellegi kogemusele, kes on ilmselgelt kuritarvitanud E-d.
                                Last edited by inward; 08.11.13, 13:49.

                                Comment

                                Working...