Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus
Persse, järka kord midagi sellist näen siis kutsun insta politsei. Sarnane kogemus Tartus Gen klubi juures, tüüp sidus käe kinni ja käis lehvitas veits, siis nõel sisse ja voilaa. Tuikus veidi ringi ja sülitas igalepoole, siis tuli auto järgi ja sõitsivad minema. See kõik toimus Laia tänava ääres veidike vaiksemas kohas, rahvast siiberdas enne pidu piisavalt ringi, kahju et tookord ei märganud mente kutsuda. Rõvedalt tilti ajavad sellised elupõletajad, saaks ainult paugu pähe. Tehku hallutsinogeene vms. parem, seda loomulikult õiges kohas.
Persse, järka kord midagi sellist näen siis kutsun insta politsei. Sarnane kogemus Tartus Gen klubi juures, tüüp sidus käe kinni ja käis lehvitas veits, siis nõel sisse ja voilaa. Tuikus veidi ringi ja sülitas igalepoole, siis tuli auto järgi ja sõitsivad minema. See kõik toimus Laia tänava ääres veidike vaiksemas kohas, rahvast siiberdas enne pidu piisavalt ringi, kahju et tookord ei märganud mente kutsuda. Rõvedalt tilti ajavad sellised elupõletajad, saaks ainult paugu pähe. Tehku hallutsinogeene vms. parem, seda loomulikult õiges kohas.
Comment