Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #181
    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

    ajuvaba juttu tuleb siit päris palju, elusees ei usu, et mingid kõrguse kartuse paranoiad krdi vannitoas või mingid hullumajja sattunud, kuna kanepit suitsetanud? wtfff
    cracki suitsetasite/süstisite vb?

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #182
      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

      Ranka sa unustad ühe kõige minimaalsema detaili ära kogu selle "issand, mul oli nii hirmus" näite juures. Kui kanep oleks legaliseeritud(mida ma ei poolda Eestis lähitulevikus), siis tänu kontrollile ja valikule sa saaksid ise valida letist, mis toodet sa tahad. Kas võtad õlut, viina või piiritust. Praegu suitsetad seda sitta, mis Vasja otsustab sulle anda ja on kogu lugu.Lisaks vanusepiirang on kergemini sätestatav, mis on ülitähtis aspekt tegelt.

      PS. karupoeg, mis ayahuasca meeliavardavast toimest arvad? Ise jood/suitsetad(tubakat) btw? Biased oled Vandalari suunas või üleüldiselt narkootiliste ainete?
      Last edited by Spewmonkey; 25.11.12, 22:13.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #183
        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

        Võib-olla küll. Ei ole legaalset kraami proovinud.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #184
          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Ma olen oma elu elanud nii nagu ta mul on. Ma ei ole just eriline winner ja pole kunagi tahtnud ollagi. Näidake fcking natukegi respekti inimese vaba valiku suhtes.
          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Kanep on kasulik
          esmaspäevahommikune huumorinurk.

          säti latt hästi madalale, siis ei pea kunagi pettuma lol.

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #185
            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

            Finally, A Politician Admits That Winning The Drug War Is "Impossible"

            Mr Calderón’s comments sum up what seems to be a growing consensus: stopping or even seriously reducing drug consumption has so far proved impossible, so it is time to focus on ways of making that consumption less harmful. That sort of thinking has been fashionable for a long time on the demand side, with innovations such as needle exchanges and methadone replacement now common in many rich countries. The next step is to explore legal ways of managing the supply side, as Colorado and Washington have recently voted to do.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #186
              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

              A kui suur tõenäosus on, et diilerini oli jõudnud mingite "lisanditega" kraam, kui nii mõnigi koges paanikahooge?

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #187
                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                A kui suur tõenäosus on, et diilerini oli jõudnud mingite "lisanditega" kraam, kui nii mõnigi koges paanikahooge?
                olen kogenud paanikahoogu (see maailm pole reaalne) amsterdami coffe shopis ostetud-tõmmatud kraamiga. Ka ennem seda oli kanepiga kokkupuuteid olnud.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #188
                  Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                  ausalt ma ei viitsi enam seda juttu siisa tagasi trükkida. olin oma arvamust väljendamas ca 2000 tähemärgiga kui kõik peresse läks ja koga teksti kustutasin. ühesõnaga tahtsin teid kõike perse saata. fakk. närvi ajab kui oma lollimatki mõttet ei suuda edasi anda.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #189
                    Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                    järgmine kord vajuta ctrl+z ja tekst tuleb tagasi :)

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #190
                      Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      Oijah...ma luban teile, et need jutukesed siin kanepisõltlaste hullumajas lõpetamisest on täielik bs. Olen kindel, et enamustel, kes siin sõna on võtnud selles võtmes, tegelikult igasugune kogemus puudub (mingi 5 aastat tagasi korra kvartalis ei ole kogemus) ja nad ei tea tegelikult asjast mitte midagi. Need kolm sõpra, kes siin kellegil hullaris lõpetasid, oleksid seda varem või hiljem nii ehk teisiti teinud, kuna kupli all ei olnud arvatavasti juba varem kõik korras. Olgu selleks detonaatoriks siis alkohol, kanep või palderjanitee.
                      Q_q postis on enamus ära öeldud ja vandalar on harilik smoker, kes on lihtsalt kuskilt teiselt planeedilt oma mõttemaailma ja arusaamadega :) Tema kanepilembusega ei ole siin midagi pistmist.
                      Kirjutasin tegelikult väga pika jutu valmis, kuid oma suurte sõrmedega suutsin selle nutikal eest ära kustutada ja enam ei viitsi uuesti pihta hakata.

                      Edit: krt, tegelt homme arvuti taha saan, siis kirjutan uuesti.
                      krt, ei viici tervet teemat läbi lugeda, aga....
                      Olen ikka kursis küll asjadega. tegin isegi mingi periood - ca 6 kuud iga kuiselt st 3-4x kuus õit. see jääb ca 10a tagusesse aega.
                      Minupoolest kimugu edasi, kes tahavad aga legaliseerimine on BS. See, et alko on legaalne, ei ole agrument. Iga mõistusega inimene peaks sellest aru saama. Mingi potheadide nõrk argument.
                      Kui ma ütlesin ennist, et meil on näide siit foorumist, siis pidasin just Vandalari silmas. No WTF jutt see on, et ma ei tahagi raha/edukust jms, ma olen rahul oma "õielise" eluga? See on standard potheadi vabandus oma failimisele!!!
                      Igaüks tahaks tolmuahvi S AMG-d, andu graafikuid jms. See jutt, et oled rahul kuskil muldonnis ja kuulad linnulaulu ja FBI sind kätte ei saa on ehe näide et pot is good, mkay?
                      Last edited by vsiu100; 26.11.12, 07:37.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #191
                        Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                        krt, ei viici tervet teemat läbi lugeda, aga....
                        Olen ikka kursis küll asjadega. tegin isegi mingi periood - ca 6 kuud iga kuiselt st 3-4x kuus õit. see jääb ca 10a tagusesse aega.
                        Minupoolest kimugu edasi, kes tahavad aga legaliseerimine on BS. See, et alko on legaalne, ei ole agrument. Iga mõistusega inimene peaks sellest aru saama. Mingi potheadide nõrk argument.
                        Kui ma ütlesin ennist, et meil on näide siit foorumist, siis pidasin just Vandalari silmas. No WTF jutt see on, et ma ei tahagi raha/edukust jms, ma olen rahul oma "õielise" eluga? See on standard potheadi vabandus oma failimisele!!!
                        Igaüks tahaks tolmuahvi S AMG-d, andu graafikuid jms. See jutt, et oled rahul kuskil muldonnis ja kuulad linnulaulu ja FBI sind kätte ei saa on ehe näide et pot is good, mkay?
                        Sorry for OT, aga kui Vandalar kunagi poti ei oleks teinud, kas tal siis oleks S AMG ja andu graafikud :D?

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #192
                          Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                          krt, ei viici tervet teemat läbi lugeda, aga....
                          Olen ikka kursis küll asjadega. tegin isegi mingi periood - ca 6 kuud iga kuiselt st 3-4x kuus õit. see jääb ca 10a tagusesse aega.
                          Minupoolest kimugu edasi, kes tahavad aga legaliseerimine on BS. See, et alko on legaalne, ei ole agrument. Iga mõistusega inimene peaks sellest aru saama. Mingi potheadide nõrk argument.
                          Kui ma ütlesin ennist, et meil on näide siit foorumist, siis pidasin just Vandalari silmas. No WTF jutt see on, et ma ei tahagi raha/edukust jms, ma olen rahul oma "õielise" eluga? See on standard potheadi vabandus oma failimisele!!!
                          Igaüks tahaks tolmuahvi S AMG-d, andu graafikuid jms. See jutt, et oled rahul kuskil muldonnis ja kuulad linnulaulu ja FBI sind kätte ei saa on ehe näide et pot is good, mkay?
                          Möh? Mina näiteks ei taha S AMG-d, kui see tähendaks 12-16h tööpäevasid. Ei taha ka kaatrit ja villat Hispaaniasse, kui see tuleb vaba aja ja tervise arvelt. Kas see teeb minust potheadi? Hälviku? Elus failinud kodaniku? Ma ei saa üldse aru, mis seos on sellel hetkel pistmist antud teemaga?

                          Inimesi on erinevaid ja kõik ei pea vajalikuks tervet oma elu tööga sisustada, et varakult hauas lõpetada. Mulle meeldib näiteks väga oma vaba aeg ja olen teadlikult lükanud tagasi paremaid pakkumisi, et säilitada seda vabadust. See ei tee minust laiska inimest ega elus failinud kodanikku. Ma võiks vastupidiselt väita, et enamik inimesi tänapäeval on keskendunud liigselt oma karjäärile ja mammona kokku krabamisele ja tänu sellele elus konkreetselt failinud, kuna ei suuda nautida enam linnulaulu ja muldonni rustikaalselt mugavust.

                          Sry for OT.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #193
                            Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                            Möh? Mina näiteks ei taha S AMG-d, kui see tähendaks 12-16h tööpäevasid. Ei taha ka kaatrit ja villat Hispaaniasse, kui see tuleb vaba aja ja tervise arvelt. Kas see teeb minust potheadi? Hälviku? Elus failinud kodaniku? Ma ei saa üldse aru, mis seos on sellel hetkel pistmist antud teemaga?

                            Inimesi on erinevaid ja kõik ei pea vajalikuks tervet oma elu tööga sisustada, et varakult hauas lõpetada. Mulle meeldib näiteks väga oma vaba aeg ja olen teadlikult lükanud tagasi paremaid pakkumisi, et säilitada seda vabadust. See ei tee minust laiska inimest ega elus failinud kodanikku. Ma võiks vastupidiselt väita, et enamik inimesi tänapäeval on keskendunud liigselt oma karjäärile ja mammona kokku krabamisele ja tänu sellele elus konkreetselt failinud, kuna ei suuda nautida enam linnulaulu ja muldonni rustikaalselt mugavust.

                            Sry for OT.
                            Siia sobiks too Dalai-Laama ütlus, mis kõlas umbes nii: inimesed hävitavad oma tervise, et saada raha. Raha investeerivad nad uuesti tervisesse. Pidevalt muretsevad tuleviku pärast ja unustavad oleviku ning kokkuvõttes nad ei ela tulevikus ega olevikus ning surevad nii nagu nad ei oleks elanudki.

                            Tundus su jutt kuidagi tema ütluse kopeering.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #194
                              Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                              Sorry for OT, aga kui Vandalar kunagi poti ei oleks teinud, kas tal siis oleks S AMG ja andu graafikud :D?
                              ei oleks. aga tal oleks võimalus(imepisike) midagigi saavutada. See aeg kui ringi "tripid" ei ole sa võimeline suurt midagi ära tegema/saavutama ning kui seda aega liialt palju tuleb, siis ei olegi aega elada. Elad oma rohelises mullis ja sulle tundub et elu on ilus. Mida rohkem sa seal mullis oled, seda vähem tahad tegelikust elust osa võtta.
                              Ma ei ütle, et ärge suitsetage. Olen isegi teinud ja vbolla teen kunagi veel. Aga selle propageerimine ja legaliseerimise pooldamine on idiootsus.

                              Vbolla leian kontakti selle endise diileri ja hullumaja kliendiga(vist on peale pikka ravi adekvaatne) ja lasen tal oma kogemustest rääkida, kui ta nõus on.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #195
                                Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus

                                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                                Möh? Mina näiteks ei taha S AMG-d, kui see tähendaks 12-16h tööpäevasid. Ei taha ka kaatrit ja villat Hispaaniasse, kui see tuleb vaba aja ja tervise arvelt. Kas see teeb minust potheadi? Hälviku? Elus failinud kodaniku? Ma ei saa üldse aru, mis seos on sellel hetkel pistmist antud teemaga?

                                Inimesi on erinevaid ja kõik ei pea vajalikuks tervet oma elu tööga sisustada, et varakult hauas lõpetada. Mulle meeldib näiteks väga oma vaba aeg ja olen teadlikult lükanud tagasi paremaid pakkumisi, et säilitada seda vabadust. See ei tee minust laiska inimest ega elus failinud kodanikku. Ma võiks vastupidiselt väita, et enamik inimesi tänapäeval on keskendunud liigselt oma karjäärile ja mammona kokku krabamisele ja tänu sellele elus konkreetselt failinud, kuna ei suuda nautida enam linnulaulu ja muldonni rustikaalselt mugavust.

                                Sry for OT.
                                Jah, prioriteedid peavad paigas olemas ja keegi pole sind potheadiks kutsunud.
                                Sul on tõenäoliselt hea töökoht, naine(vbolla lapsed)/meessõber(?), oma kodu, auto jms. Ma väidan, et ühel tõsisel potheadil, kes igapäevaselt kimub, ei saa neid asju kunagi olema.

                                Comment

                                Working...