Re: Narkootikumid......müüdid ja tegelikkus
Tegelik elu? Please explain, sest elu ongi tegelik ja see, et sina tahad hommikul kell 7 tööle minna, laene võtta, naisele kasuka ostmise nimel rabanduse saada ja sõpradega iga nädalavahetus sünnipäevi tähistada, ei tähenda, et minu valik ei oleks kuidagi vähem elu.
Pealegi, ma võin julgelt ütelda, et ma olen väga heas vormis ja minu jõu näitajad olid nii ganja aegadel kui ka praegu tublisti üle keskmise. PS. Ühes postis ütled, et pothead ei saa järglaste tegemisega hakkama? Da fuck sul viga on mees, oled mingi spetsalist või, et nii julgelt sõna võtad? Tee kerge google ja uuri kui palju lapsi Bob Marley omale jõudis valmis treida ja uuri ka seda kui palju ta suitsetas kanepit.
Algselt postitas vsiu100
Vaata postitust
Pealegi, ma võin julgelt ütelda, et ma olen väga heas vormis ja minu jõu näitajad olid nii ganja aegadel kui ka praegu tublisti üle keskmise. PS. Ühes postis ütled, et pothead ei saa järglaste tegemisega hakkama? Da fuck sul viga on mees, oled mingi spetsalist või, et nii julgelt sõna võtad? Tee kerge google ja uuri kui palju lapsi Bob Marley omale jõudis valmis treida ja uuri ka seda kui palju ta suitsetas kanepit.
Comment