Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Murdock
    Grinder
    • Jun 2010
    • 690

    #871
    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Minuteada eipea,võtad autodokumendid ja enda isikutõendava kaarti kaasa ja peaks saama ära teha

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #872
      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

      Algselt postitas Poke Vaata postitust
      mul ei lasnud seb virtuaalkaardiga, alles mingiaeg tagasi proovisin.

      eks ma tellin selle "pildikaardi" kui te ütlete, et sellega saab.

      kui õlled ja maksud kinni taod, siis kannad mulle paypalis ja saad kohe eesti panka raha.

      Comment

      • valgelendur
        Jube Noob
        • Oct 2012
        • 121

        #873
        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
        Selge. Lõpetasin kindlustuse ka kohe ära aga jätsin talle 8 päeva, et kokkulepitud sai et nädala pärast vormistab ümber.
        Tuttav töötab ARKis ja lasen aegajalt kontrollida, kas auto vormistatud või ei.

        Kas võõrast autot saab ka kuidagi kindlustada muidu? Ütleme, et sõidan sõbra autoga ja ise kindlustan selle? Või peavad andmed ühtima 1:1-le?
        Saad kindlustada ka võõrast autot.
        Tõenäoliselt keegi ei võltsi su allkirja ega ei riku seadust, skeem aus ja seaduslik:
        ostumüügileping nr1: Sina müüd ostjale 1
        ostumüügileping nr2: ostja nr1 müüb ostjale nr 2
        jne jne
        viimane ostja läheb kogu selle ostumüügilepingu patakaga arki koos auto dokumentidega ja vormistab auto enda nimele.

        See on täiesti seaduslik tegevust ja täiesti tavaline tava inimeste poolt kelle tegevuseks on autode/sõidukite ost müük.
        Sina annad esimese ostumüügilepinguga auto üle ostjale nr 1 ja tema saab sellega auto seaduslikuks omanikuks koos kõikide kohustustega jne.
        Ainuke probleem on kui autoga rikutakse seadust ja põgenetakse, ning pole autot veel ümber vormistatud, või tehakse avarii. Siis pöördutakse sinu poole ja sa saad ostumüügi lepinguga tõestada et auto pole enam sinu oma, eks see ebameeldiv on, aga juhtub harva seda (kuid siiski juhtub).

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #874
          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

          Algselt postitas vennike Vaata postitust
          kui õlled ja maksud kinni taod, siis kannad mulle paypalis ja saad kohe eesti panka raha.
          lahke pakkumine, aga sain korda oma asjad seal juba:D

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #875
            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

            http://forumserver.twoplustwo.com/29...abuse-1272388/

            Totaalne trainwreck 2+2's. 2 tüüpi ja ühe tüübi ema kõik internetis probleeme lahendamas lol.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #876
              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

              Päris ei jää hiljaks ju täna. Korralik ilm, mõnus ummik.

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #877
                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                Sa ei pääse tööle, ma ei saa koju :D

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #878
                  Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                  ilm on standard, sõiduvõtted ja/või rehvid annavad osadel inimestel soovida ja seetõttu tekivadki ummikud. põhitänavad ikka lahti lükatud

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #879
                    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                    Algselt postitas valgelendur Vaata postitust
                    Saad kindlustada ka võõrast autot.
                    Tõenäoliselt keegi ei võltsi su allkirja ega ei riku seadust, skeem aus ja seaduslik:
                    ostumüügileping nr1: Sina müüd ostjale 1
                    ostumüügileping nr2: ostja nr1 müüb ostjale nr 2
                    jne jne
                    viimane ostja läheb kogu selle ostumüügilepingu patakaga arki koos auto dokumentidega ja vormistab auto enda nimele.

                    See on täiesti seaduslik tegevust ja täiesti tavaline tava inimeste poolt kelle tegevuseks on autode/sõidukite ost müük.
                    Sina annad esimese ostumüügilepinguga auto üle ostjale nr 1 ja tema saab sellega auto seaduslikuks omanikuks koos kõikide kohustustega jne.
                    Ainuke probleem on kui autoga rikutakse seadust ja põgenetakse, ning pole autot veel ümber vormistatud, või tehakse avarii. Siis pöördutakse sinu poole ja sa saad ostumüügi lepinguga tõestada et auto pole enam sinu oma, eks see ebameeldiv on, aga juhtub harva seda (kuid siiski juhtub).

                    Tänud, sain ka tuttava käest sama kinnituse. Ei teadnudki, et nii on võimalik teha. Pealtnägijas äsja rääkis sellest ja igaksjuhuks jamade vältimiseks soovitati ARKis lasta märge teha, et sõiduk müüdud ja edasine enam ei puutu minusse. :).

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #880
                      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                      ARK kanne ei ole õigusliku tähendusega omandisuhte osas vaid tegemist on lihtsalt riigi poolt hallatava registriga. Auto nagu tavalise vallasasja puhul muutub omanik asja üleandmisega teisele poolele. Seetõttu on autodega võimalik igasugused skeemitamised ning ilmselt antud olukord peaks varsti muutuma.

                      Comment

                      • viki
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 893

                        #881
                        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                        Üle poole meetri lund on ukse ette tuisanud.Ilmselt jätkub mitmeks tunniks tegevust!

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #882
                          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                          Kaks tundi roogitud, sealt kust alustasin on juba täis tuisanud. Elagu lumelabidad!

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #883
                            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                            Vähemalt ei käind te käna ja ei murdnud kahte luud. Homme opile. Fml
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #884
                              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                              :(. Käeluu ja mis luu veel siis läks? edu !

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #885
                                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                                Jalg ikka, jalg
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...