Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vilkar
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1290

    #826
    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    kuhu I korda võiks minna mingile suusatripile? pole isegi kuutsekal käind kuna tundub booring .. slovakkia vms? Varustuse saab kohapealt või peab eestist kaasa vedama? Ostma ma ilmselgelt ei hakkaks kui korra kahe aasta jooksul ehk topz kasutaks
    Varustuse saad laenutada Eestist ka (suusad/lumelaua+ kiivri ja saapad) vajadus on võid randme kaitsmed või persepüksid ka osta kui kardad haiget saada need ei maksa suurt midagi.

    Eeldatavalt on sul korralikud talvepüksid olemas millega päev otsa mäel olla vms (veekindlad ja soojad) + jope.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #827
      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

      Ilmselgelt mingi aplidesse mingi surmaradadele ei kipuks kuid mingi soome ja rootsi tunduvad ka wierdod, seal polegi mäed ju mingi krdi künkad? seal mingeit litsentse vms asju ka vaja on, et igale rajale pääseks? või lampi võib peale lennata?

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #828
        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        kuhu I korda võiks minna mingile suusatripile? pole isegi kuutsekal käind kuna tundub booring .. slovakkia vms? Varustuse saab kohapealt või peab eestist kaasa vedama? Ostma ma ilmselgelt ei hakkaks kui korra kahe aasta jooksul ehk topz kasutaks
        Ära Eestisse küll jumala eest esimest sõitu tegema mine - võid jäädavalt hea kogemuse ära rikkuda.

        Kaugele ei viitsi sõita, siis mine Himosele. Pole kõige parem, aga Kuutsekast umbes 10x soliidsem ikka.

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #829
          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          Ilmselgelt mingi aplidesse mingi surmaradadele ei kipuks kuid mingi soome ja rootsi tunduvad ka wierdod, seal polegi mäed ju mingi krdi künkad? seal mingeit litsentse vms asju ka vaja on, et igale rajale pääseks? või lampi võib peale lennata?
          Usu mind vahet pole kas alpid või soom/rootsi/norra või slovakia mäed on mäed, alpides mõnusam feeling ja igal pool on erineva astmega radu ehk:

          must = jõhker (proffidele)
          punane= medium (võib juba sõita kui kogemusi pole hullu) võib esineda muste lõike 100-200 m
          kollane= pool kõva
          sinine= algajatele
          roheline = väga lauge ehk lastele proovimiseks

          suurtes keskustes radade valik 20-40 nõlva kui mitte rohkem, palju baare ja ööklubisi ja mõnus feeling all day long

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #830
            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

            Kui lauda pole varem proovinud, siis niisama ise katsetada pole mõtet.. väga palju kukkumist ja selgeks ei saa.. ikka leia keegi kes reaalselt oskab õpetada.. alpides on see eelis, et kõik on tõstukid kus saad istuda jms.. kui aga soomes rootsis või väikestel mägedel pead rassima.. siis veetakse seal sind nõlva peale köie otsas, mis nõuab veidi skilli + on ikkagi väsitav ka.. isostari pulbrit tuleb kindlasti kaasa võtta ja esimestel päevadel tarbida, muidu lihasevalu tapab teisel päeval..

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #831
              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              Kui lauda pole varem proovinud, siis niisama ise katsetada pole mõtet.. väga palju kukkumist ja selgeks ei saa.. ikka leia keegi kes reaalselt oskab õpetada.. alpides on see eelis, et kõik on tõstukid kus saad istuda jms.. kui aga soomes rootsis või väikestel mägedel pead rassima.. siis veetakse seal sind nõlva peale köie otsas, mis nõuab veidi skilli + on ikkagi väsitav ka.. isostari pulbrit tuleb kindlasti kaasa võtta ja esimestel päevadel tarbida, muidu lihasevalu tapab teisel päeval..
              Lihasevalu võib esineda ka aga siin aitab alko ka :D Enne soovitaks jah 2-4 päeva kuskil kohaliku künkal harjutada kellegi käe all, et esimesed sammud selgeks saaks :) edasi enda julguse taha jääb juba kui kiirelt või mida teha tahad.

              Pehme lume seees savi jälle seal mölla palju tahad :D

              Endal kiiruse rekord lauaga 70+ km/h oli päris hea tunne, trikke teen vähe 180 kraadi olen ära hüppanud ja niisama nats juranud aga fun on lihtsalt kruiisida ja metsa vahel offroadi sõita jne

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #832
                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                mulle see laua teema nagunii ei istuks .. pigem suuskade variant

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #833
                  Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                  Eestis on lauaga alustada raske. Mäletan ise kuidas ma alguses lihtsalt jala mäest üles ronisin, kuna tõstukiga ei saanud hakkama. 2 nädalat hiljem oli sõit nädalaks Slovakkiasse ja kuskil kolmandal päeval käis ahha-moment ja siis oli elu lihtne

                  Comment

                  • vilkar
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1290

                    #834
                    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                    Algselt postitas kuco Vaata postitust
                    Eestis on lauaga alustada raske. Mäletan ise kuidas ma alguses lihtsalt jala mäest üles ronisin, kuna tõstukiga ei saanud hakkama. 2 nädalat hiljem oli sõit nädalaks Slovakkiasse ja kuskil kolmandal päeval käis ahha-moment ja siis oli elu lihtne
                    Suht sama case algus oli eestis raske ja slovakias oma lauaga proovisin ja 3-4 päev oli samamoodi et olemas :D ja let the fun begin

                    Leidsin veel ühe fun video :D enjoy

                    Last edited by vilkar; 28.11.12, 21:56.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #835
                      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                      Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                      Usu mind vahet pole kas alpid või soom/rootsi/norra või slovakia mäed on mäed
                      Mingist tasemest ikka on vahe, aga täiesti algajale on tõesti mõtekas pigem vaadata hinna järgi Soomet vms.
                      Mul ka mäesuusk üks lemmik hobisid, 4a aastaselt alustasin, viimased kümme aastat alpides käinud iga aasta. Soovitan, Leits, kindlalt proovida, võib hea hobi leida pikaks ajaks.

                      Comment

                      • Pokutaja
                        Julm Donk
                        • Feb 2012
                        • 84

                        #836
                        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                        Algselt postitas Poke Vaata postitust
                        ei saa virtuaalkaardiga:D:D
                        PayPal ütleb küll, et ei saa aga reaalsuses olen alati saanud kõik toimingud ära teha.

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #837
                          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                          Algselt postitas Pokutaja Vaata postitust
                          PayPal ütleb küll, et ei saa aga reaalsuses olen alati saanud kõik toimingud ära teha.
                          mul ei lasnud seb virtuaalkaardiga, alles mingiaeg tagasi proovisin.

                          eks ma tellin selle "pildikaardi" kui te ütlete, et sellega saab.

                          Comment

                          • vilkar
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1290

                            #838
                            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                            Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                            Mingist tasemest ikka on vahe, aga täiesti algajale on tõesti mõtekas pigem vaadata hinna järgi Soomet vms.
                            Mul ka mäesuusk üks lemmik hobisid, 4a aastaselt alustasin, viimased kümme aastat alpides käinud iga aasta. Soovitan, Leits, kindlalt proovida, võib hea hobi leida pikaks ajaks.
                            Leits hea koht lol Leits :D aga sinna on Helsingist mingi 1000km uhamist umbes....

                            Esimese tripina võiks slovakia teha nii hinna kui mägede poolest selline ok tase ja seal muidu ka odav elu ja ilusad naised ja palju eestlasi :D

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #839
                              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                              Nuts koht on Zermatt Sveitsis.
                              Saab aasta ringi suusatada, 17 saj puitarhitektuur, elektriautod, Matterhorn, alpinismi ajalugu.
                              Täitsa inimese tunne on, Slovakkia ja ka Rootsiga võrreldes. Valged inimesed, igasugu negrosid, venelasi ja muid tolvaneid pole.

                              Comment

                              • WeThePeople
                                Vana Tegija
                                • Mar 2010
                                • 1163

                                #840
                                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                                IKEAst kaupa Eestisse on võimalik saada? Keegi on nende Eesti ettevõtetega tegemist teinud mis transpordivad? Kuidas usaldusväärsus?

                                Comment

                                Working...