*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #391
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    http://www.auto24.ee/uudised/uudised.php?uid=12521

    Mõnus kollektsioon :)

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #392
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      Peldiku seintel kirjad on reas,
      sealt ammutan tarkusi häid.
      Ja teate- need ammu mul peas,
      sest tihti ma kusel siin käin.

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #393
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        Algselt postitas BentleyMulsanne
        Kahju, et betsafe eestlastele vastu tulla ei taha, saaksin endale uue reghunter konto Microgamingu võrku - Betsafe Poker Blacki näol.
        Miks see betsafe parem on kui kõik ülejäänud MG toad?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #394
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Sest tõenäoliselt on ta igasse MG tuppa juba konto teinud ning boonused läbi mänginud ja ainsana ongi jäänud. Või saanud bänni bonuste abusemise eest.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #395
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Peldiku seintel kirjad on reas,
            sealt ammutan tarkusi häid.
            Ja teate- need ammu mul peas,
            sest tihti ma kusel siin käin.
            Vaksali peldikus surnuks end süstides
            elu võib olla ka seegi
            oli see ainus mõte mu sõber
            su surmast sai sõnumi keegi



            Üks minu lemmikuid.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #396
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              Algselt postitas BentleyMulsanne
              Tõsi ta on, et mul pea igas MG toas konto. Selle motiiv on tegelikult regularide sakutamine +b.
              Ühtegi kehtivat piirangut mul pole.
              Mitu MG kontot sul kokku on siis?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #397
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Algselt postitas BentleyMulsanne
                Tõsi ta on, et mul pea igas MG toas konto. Selle motiiv on tegelikult regularide sakutamine +b.
                Ühtegi kehtivat piirangut mul pole.
                No, kui sul alati uus nimi, siis miks sa ei pane oma graafikuid? Tule pilve pealt ära BM! Ahuuu!

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #398
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  appi ma ei saa magada. Kas Egle Nabil(olympiasangari naisel) on silikoonid???

                  Comment

                  • IsandJoberst
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 326

                    #399
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    appi ma ei saa magada. Kas Egle Nabil(olympiasangari naisel) on silikoonid???
                    Kui võrdled varasemaid pilte siis võiks öelda, et jah.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #400
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      appi ma ei saa magada. Kas Egle Nabil(olympiasangari naisel) on silikoonid???
                      Tra, mis sul viga on? Obv pidin ma googeldama ja nüüd ei saa mina ka magada ehk miks peaks üks tõsine maadleja omale sellise naise võtma?
                      Last edited by Potsataja; 09.10.12, 21:47.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #401
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        appi ma ei saa magada. Kas Egle Nabil(olympiasangari naisel) on silikoonid???
                        Juunikuu alguses iluoperatsiooni läbinud Egle Eller-Nabi räägib rinnasuurendusoperatsiooni peamistest ajenditest ning tagamaadest, selle seosest spordiga ning lähedaste toetusest taastumisprotsessil.

                        Comment

                        • BentleyMulsanne
                          Bännitud
                          • May 2012
                          • 499

                          #402
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          No, kui sul alati uus nimi, siis miks sa ei pane oma graafikuid? Tule pilve pealt ära BM! Ahuuu!
                          Ohgod.
                          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                          Mitu MG kontot sul kokku on siis?
                          11+ kui ma ei eksi(paberi pealt saan üle vaadata ja täpsustada), hetkel peale formatit arvutis ainult trio, red32 ja lad. +PS.

                          Täna avastasin selle Black`i aga sinna ei saa, mul tegelt kündmata põldu veel, teen hoopis M88`sse konto.
                          Last edited by BentleyMulsanne; 09.10.12, 22:57.

                          Comment

                          • bauss
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 737

                            #403
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Algselt postitas BentleyMulsanne
                            Täna avastasin selle Black`i aga sinna ei saa, mul tegelt kündmata põldu veel, teen hoopis M88`sse konto.
                            Ohgod.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #404
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Kuidas ilma mingeid tablette võtmata ja alkoholi tarvitamata endale und tekitada?
                              Eile olin terve öö üleval, täna magasin pool päeva. Tunne on aga siiski selline, et midagi produktiivset teha ei suuda, aga hetkel pole absoluutselt mitte mingit und ka.

                              Comment

                              • BentleyMulsanne
                                Bännitud
                                • May 2012
                                • 499

                                #405
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                                Kuidas ilma mingeid tablette võtmata ja alkoholi tarvitamata endale und tekitada?
                                Eile olin terve öö üleval, täna magasin pool päeva. Tunne on aga siiski selline, et midagi produktiivset teha ei suuda, aga hetkel pole absoluutselt mitte mingit und ka.
                                Näiteks: Mesi+,sai+piim.

                                Comment

                                Working...