Re: *** Oktoobri offtopic ***
*** Oktoobri offtopic ***
Collapse
X
-
Re: *** Oktoobri offtopic ***
mata, füsa ei meeldinud. male meeldib. problem? :)Algselt postitas Rage Vaata postitustno võibolal jah liiga lihtsustatud, et kellele mata ei meeldinud, sel loogilist mõtlemist ei ole, aga ütleme nii, et kerge vestlsue käigus mis puudutab ka üldmatemaatika käsitlemist on juba võimalik paralleele tuua kus on aru saada kui reaalainete so loogilise mõtlemisega inimene on."Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Comment
-
Re: *** Oktoobri offtopic ***
Algselt postitas JaanusX Vaata postitusthttp://www.redbullstratos.com/live/
watch this
...ei ole mingi viiruse link, vaid Felix Baumgartner hakkab 40min pärast väikest õhulendu tegema.
38km kõrguselttahtsid saada feimi huvitava lingi panemise eest, aga tegid ennast hoopis täiega lolliks nüüd :(Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
Comment
-
Re: *** Oktoobri offtopic ***
Matemaatika, kui tund oli igav. Aga matemaatika iseenesest on huvitav. Endale meeldib küll numbritega «crunchida». Kohati on see nagu omaette challenge, viimasel ajal on aga seda vähemaks jäänud, kunagi aga oli eriti kõva ehitada või lahendada teatud valemeid. Seda pokkerist, kui ka mudakoodis.
Comment
-
Re: *** Oktoobri offtopic ***
Mis mate õpetaja? Pead õde silmas?Algselt postitas BuildUp Vaata postitustRanka sul oli ju vabsee mate õpetaja. Ei oleks tohtinud küll igav olla. :D
Nagu ütlesin: matemaatika, kui tunnid olid nii igavad ja need eriti ei kottinud. Samamoodi ei huvitanud, kui õde miskeid matatöid parandas :P
Comment
-
Re: *** Oktoobri offtopic ***
sul toobal polnud?Algselt postitas ranka Vaata postitustMis mate õpetaja? Pead õde silmas?
Nagu ütlesin: matemaatika, kui tunnid olid nii igavad ja need eriti ei kottinud. Samamoodi ei huvitanud, kui õde miskeid matatöid parandas :P
Comment
-
Re: *** Oktoobri offtopic ***
mis mõttega sa selle lingi uuesti paned, kui red bull stratose teema on juba 10 posti ülalpool esile tõstetud? kui tahtsid rõhutada, siis oleksid võinud parem quoteda ja +1 panna, andes sellega JaanusX-le, kes esimesena teema päevakorda tõi, feimi, mitte osa tema omast endale krabada proovides.Algselt postitas Vandalar Vaata postitustJust ärkasin ja panin maailma kõige olulisema lingi siia ja sina tembeldad mind avalikult lolliks, pokkerisheriff?
Comment
-
Re: *** Oktoobri offtopic ***
Sheriff, palun ära kirjuta midagi. Püsi lihtsalt vaikselt. Ja pealegi saab praegu ainult Vandalari lingilt seda nähagi.
Comment
-
Comment