Re: *** Oktoobri offtopic ***
Keegi varem alkoholiga liiale on läinud ja seejärel kainerisse sattunud ? Teemaarenduseks ootaks storysi. Niisama huvi pärast küsin. Ise pole kunagi, aga nii palju kui kuulnud olen, siis üks jubedamaid kogemusi/pohmakaid ever.
Keegi varem alkoholiga liiale on läinud ja seejärel kainerisse sattunud ? Teemaarenduseks ootaks storysi. Niisama huvi pärast küsin. Ise pole kunagi, aga nii palju kui kuulnud olen, siis üks jubedamaid kogemusi/pohmakaid ever.
Comment