*** Oktoobri offtopic ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #211
    Re: *** Oktoobri offtopic ***

    Keegi varem alkoholiga liiale on läinud ja seejärel kainerisse sattunud ? Teemaarenduseks ootaks storysi. Niisama huvi pärast küsin. Ise pole kunagi, aga nii palju kui kuulnud olen, siis üks jubedamaid kogemusi/pohmakaid ever.

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #212
      Re: *** Oktoobri offtopic ***

      lol ma panen oma kaine rooli bisnessi kohe kinni sellise jutu peale. pole kunagi selle peale tulnud, et teisele teenet tehes tuleb ise kinni maksta.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #213
        Re: *** Oktoobri offtopic ***

        Algselt postitas Junken Vaata postitust
        to Maxi, mulle elus 25+ korda VÄHEMALT loomad ette jooksnud.
        Räme luckbox siis, kui see pole sulle (või kindlustusele) vähemalt ühe uue auto hinda maksma läinud.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #214
          Re: *** Oktoobri offtopic ***

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          Sõbra mõiste on ikka väga devalveerunud.
          Seda arutelu lugedes tekkis kahtlus, kas mõnel inimesel on ikka sõpru või on tegemist "sõpradega" keda mina nimetan tuttavateks.
          Last edited by Godspeed_EJ; 06.10.12, 20:52. Põhjus: typo

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #215
            Re: *** Oktoobri offtopic ***

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Sõbra mõiste on ikka väga devalveerunud.
            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
            Seda arutelu lugedes tekkis kahtlus, kas mõnel inimesed on ikka sõpru või on tegemist "sõpradega" keda mina nimetan tuttavateks.
            This.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #216
              Re: *** Oktoobri offtopic ***

              Algselt postitas LuuK Vaata postitust
              lol ma panen oma kaine rooli bisnessi kohe kinni sellise jutu peale. pole kunagi selle peale tulnud, et teisele karuteenet tehes tuleb ise kinni maksta.
              fyp

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #217
                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                Sass vist oli see mees kes rääkis, et temal pole probleem tunduvalt ületada piirkiirust, sest ta on lihtsalt nii kindel oma sõidus. Saad sa aru Sass....sa ajad konkreetset s.tta nende loomade kohta.
                Miks loomad jooksevad teele? Sest nad jooksevad tugevama valgusallika poole. Täpselt sama nagu putukad lendavad su tuledesse.
                Hydro tilt sellise jutu peal, ei tea isegi miks, aga HYDRO tilt

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #218
                  Re: *** Oktoobri offtopic ***

                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  Seda arutelu lugedes tekkis kahtlus, kas mõnel inimesel on ikka sõpru või on tegemist "sõpradega" keda mina nimetan tuttavateks.
                  inglise keeles ongi

                  friend = tuttav
                  close friend = s6ber

                  Comment

                  • Junken
                    Lendur Sass
                    • Sep 2011
                    • 1039

                    #219
                    Re: *** Oktoobri offtopic ***

                    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                    Sass vist oli see mees kes rääkis, et temal pole probleem tunduvalt ületada piirkiirust, sest ta on lihtsalt nii kindel oma sõidus. Saad sa aru Sass....sa ajad konkreetset s.tta nende loomade kohta.
                    Miks loomad jooksevad teele? Sest nad jooksevad tugevama valgusallika poole. Täpselt sama nagu putukad lendavad su tuledesse.
                    Hydro tilt sellise jutu peal, ei tea isegi miks, aga HYDRO tilt
                    ootame fakte selle väite kohta...

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #220
                      Re: *** Oktoobri offtopic ***

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      inglise keeles ongi

                      friend = tuttav
                      close friend = s6ber
                      Kas me rääkisime inglise keeles ?

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #221
                        Re: *** Oktoobri offtopic ***

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Kas me rääkisime inglise keeles ?
                        mul suht pohui millest te r22kisite

                        lihtsalt mainisin et inglise keeles on tuttav/s6ber paremini defineeritud ja eesti keeles 's6ber' on v2ga ambiguous term

                        Comment

                        • vonkartoffel
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1658

                          #222
                          Re: *** Oktoobri offtopic ***

                          acquaintance tutvus, tuttav

                          Comment

                          • isutuba
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 633

                            #223
                            Re: *** Oktoobri offtopic ***

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Keegi varem alkoholiga liiale on läinud ja seejärel kainerisse sattunud ? Teemaarenduseks ootaks storysi. Niisama huvi pärast küsin. Ise pole kunagi, aga nii palju kui kuulnud olen, siis üks jubedamaid kogemusi/pohmakaid ever.
                            Oma 5x kindlasti sinna sattunud,korra aastas hüppan sealt läbi umbes,erilisi stoorisid mis oleks mainimisväärt küll ei ole,vb mõni millest ei taha ja ei viitsi kirjutada,aga kui juba sinna sattud siis see pohmakas eriline probleem ei ole,hommikul vara antakse jalaga perse kui veel semi täis oled.Kogemus? Kohutav,terve see kamber haiseb seal kuse ja jumal teab mille järgi,hommikul välja tulles haised ise samamoodi.
                            Kui just üli koomas ei ole, siis magada on seal raske,tuli põleb,haiseb ja puust magamisalus,mis on eriti ebamugav.Korra olen seal laes lambi puru löönud,viskasin kerra ära ja oli kohe palju parem uinuda.Hommikul kui välja lasti,siis see korrapidaja küsis miks ma lambi puru lõin,ütlesin ,et mina ei tea asjast midagi.Üksi olin kambris lol.
                            Mul üks tuttav on seal oma 100x käinud ,iga teine/kolmas joomine tal seal lõppes,vb lõpeb siiani,dunno,aga kui muidu tehakse sinna sattunutele trahvi,siis tema pole seal viimased 99x trahvi saanud,regular ikkagi.Ei teagi kas seal üldse enam tehaksegi,ise sain viimati vist 3a tagasi ,ülejäänud korrad freerollinud.
                            Ega neid kaineri stoorisid ei tohiks palju olla ,kui ikka pilt ees ja mäletad,siis ei tohiks sinna sattutagi.

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #224
                              Re: *** Oktoobri offtopic ***

                              Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                              Oma 5x kindlasti sinna sattunud,korra aastas hüppan sealt läbi umbes.

                              Comment

                              • isutuba
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 633

                                #225
                                Re: *** Oktoobri offtopic ***

                                so sweet, ma nii punastan praegu,aplausi polnud küll vaja. thank you

                                Comment

                                Working...